Şimdi Ara

2si1 | YouTube'dan Para Kazanma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    YouTube'un abonelik sistemine ve canlı yayın sistemine getirilen yenilikleri değerlendiriyoruz. YouTube yaptığı bu atılımlarla Twitch'e diş geçirebilecek mi dersiniz? 

• Para vereceğim hiçbir kanal yoktur. Çoğu videoyu uzatıp daha çok reklam gösterme hergün boş videolar atma derdinde. Onun yerine Netflix'e veriyorum parayı profesyonel yayınlar elimin altında.

• Youtub’a para veren maldır ya hadi her ay netflixe veriyorum ama youtuba para vermek ne biliyim salaklık gibi gir izle geç

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dayanamadım kanalına üye oldum Mesut Çevik :-)

• Yine boş bir konu

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enise direkt abone olurum ama mesut sana zor :D eğer videolarında enisi çağıracaksan sana da olurum :D

• Başlık yanlış olmuş sanırım, "YouTube'dan Para Kazanma" yazılınca "kazanma" kelimesi emir kipi alıyor, yani Youtube'dan para kazanmayın deniyor. Doğrusu: "YouTube'dan Para Kazanmak" olmalıydı, eğer doğru biliyorsam.
  • enis yine çok fazla konuşuyor. acı gerçekleri konuşuyorum hakeden kazanır herkes tornadan çıkıp aynı emeği vermek zorunda kafasıyla konuştuğu için ve kendi minvalinde sektöre uygun ürettiği şeyler için herkesin de güç odaklı düşünme refleksini gıdıkladığı için de ikna ediyor kendinden fazla emin ve aşırı fazla özgüvenli. çok itici ve çoğulcu düşünemeyen kompartman değil ürün sonuç odaklı bir bakış var.
  • bizim ülkemizde yine zor görünen ama gelecekte yine normalleşecek olan paralı abonmanlık sistemi.kulağa hoş geliyor içerik üreticiler için.hep demişimdir her ay kelle başı 1 tl toplayabilse bir insan sadece bizim ülkemizde çalışan+emekli sayısıyla belki 50 milyondan fazla gelir sahibi olunabilir.elbette kulağa ütopik geliyor ama internet çağında bence ütopik kavramı bile kendi içinde farklılaşıyor :)

• Mesut'un hiç şansı yok ben takip etmem şahsen.Enis'in hatrına katlanıyoruz.

• youtube 2014 yılında başlasaydın reklamsız para kazanırdın o zamandan bu yana takipçi izlenme oranları çok olurdu ama şimdi youtube kanalı açsan bir oyuncu veya bir güzelin makyajı veya enesbatur tarzında tutmaz çünkü para ister instagrama facebooka youtubeye reklam parası vermelisin ki takipçi artsın reklamın artsın izleyen kişi artsın buda büyük para demek cep telefonuyla video çekip atarak kazanma devri bitti artık insan kazanmak için para harcayacaksın !
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.