Şimdi Ara

2si1 | Dürüstlük testi! Cüzdan bulsan ne yaparsın?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir grup araştırmacı bir çok ülkede binlerce test gerçekleştiriyor ve içi para dolu cüzdanların boş cüzdanlara göre daha fazla geri döndüğünü görüyor? Peki işin sırrı ne? 

• Hangi kesim bir haberi dinlerken diğerinden rahatsız olur bilmiyorum ama kendilerince iyi niyetleriyle yaptıkları bu değişim yüzünden artık 2si1leri heyecanla beklemiyorum. Bundan sonraki 2si1leri 2 ayda 1 biriktikten sonra izlemeyi düşünüyorum. Senin gibi eskiden ben de bekler ve 1.30 saat izlerdim. Belki fazla olduğundandır ama artık o eski tadı alamıyorum.

Quality > Quantity
  • Merhaba,

Uzun haftalık değerlendirmeli 2si1'ler olmayacak mı artık?
  • ürün üstüne ürün çıkıyor, konu 2 haftalık eskimiş haberin video başlığına yazılması

• Eskiden her hafta heyecanla beklediğim tek program olan 2si1 i de öldürdüğünüz için teşekkürler.

• Hangi kesim bir haberi dinlerken diğerinden rahatsız olur bilmiyorum ama kendilerince iyi niyetleriyle yaptıkları bu değişim yüzünden artık 2si1leri heyecanla beklemiyorum. Bundan sonraki 2si1leri 2 ayda 1 biriktikten sonra izlemeyi düşünüyorum. Senin gibi eskiden ben de bekler ve 1.30 saat izlerdim. Belki fazla olduğundandır ama artık o eski tadı alamıyorum.

Quality > Quantity

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irremytr -- 10 Temmuz 2019; 8:36:9 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir zamanlar inşallah bu hafta 1 saate yakın olur dediğim programı katlettiniz heyecan falan bırakmadınız. Özünüze dönün artık ya.

• Eskiden bir sürü haber ve gelişme üzerine konuşulurdu. Bilginiz olmasa bile farklı bakış açısı getirirdiniz. Şimdi tek başlık normal bir konu üzerine konuşuyorsunuz. O yüzden 2si1 in eski heyecanı ve albenisi yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2si1 in yeni konsepti hic iyi olmadi bence de
    Eskiden program yayinlansa diye bekler ilgimizi cekmeyen haberleri filan da dinlerdik digerlerinin yaninda, simdi baslik veya konu ilgimi cekmezse izlemiyorum Umarim eski haline döner.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsveç değil İsviçre ama sonuç belki de benzerdir.

• donanimhaber icerik cesitlendirmis :)

• hep olumsuz yorum ne istiyorsunuz anlayamadım izleyin kardeşim keyifli bi sohbet olmuş görende ürün pazarlıyo sanıcak biraz da olumsuzluklarınızı kendinize saklayın

• Cüzdanın sahibinin nasıl biri olduğunu bilmiyorsam her daim sahibine veririm :)

• leoga66 L kullanıcısına yanıt
    hakkat ya, her gün 2'si 1 çıktımı diye kontrol ederdim, bu format uymadı bence de.

• Yerde para bulunca (büyük küçük fark etmez) üzerinde Atatürk resmi olduğundan alırım, yakındaki dilenci, bağış kutusu yada çocuk varsa ona veririm.

• Para bulsam alırım lösev yada sadaka kutusuna atarım hem ben hemde düşüren sevap alır

• Eski 2si 1 formatı cok daha iyiydi bence , bilip bilmediğiniz her konu hakkında doğaçlama yapmanız seyir zevkini arttırıyordu
    Eski 2 si 1 geri gelsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TonyStank -- 10 Temmuz 2019; 10:17:15 >
  • O bi şey değil de ben bu peşimi bırakmayan video pencereniz yüzünden mesaj yazamıyorum o ne olacak? İlla forumda mı cevaplamak zorundayız konuyu?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben içinde 3 aylık olduğu gibi duran cüzdanı kimliğini gördüğüm ve aynı pansiyonda kaldığımızı bildiğimden gittim dokunmadan adama ulaştırdım ama sonrasında duyanlardan dayak yiyodum nerdeyse yok cüzdan verilir mi,sen öylemisin vs.

Üstelik adam da arkamdan yok nasıl bulmuşlar,yok nerde bulmuşlar vs diye konuşmuş.

En güzeli alın parayı cüzdanıda atın gitsin insanlara iyilik yaranmıyor, hep iyilik yaptım herseferinde bedelini ödedim.
  • Allah rızası için kapatın bu video ayarını...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.