Şimdi Ara

Marvel's Avengers 15 Mayıs 2020'de Çıkacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yayıncı Square Enix ve geliştiriciler Crystal Dynamics ile Eidos Montreal, Marvel's Avengers'ın 15 Mayıs 2020'de PlayStation 4, Xbox One, PC ve Stadia için çıkış yapacağını duyurdu.

Square Enix ayrıca Marvel's Avengers için PlayStation ile ortaklıklarını duyurdu. Beta ilk olarak PlayStation 4 üzerinde düzenlenecek.

Oyunun tanıtım yazısı:

Marvel's Avengers oyuncuları süper kahraman hayallerini yaşamaya davet ediyor. Mükemmel hikaye anlatımı ve sürekli genişleyen bir evren nihai Avengers oyunu deneyiminde buluşuyor. Olağanüstü yeteneklerde ustalaşın, büyümekte olan karakter listesini özelleştirin, dört oyuncuya kadar ekibinizi toplayın ve dünyayı kızışan tehditlere karşı savunun.

Marvel's Avengers Kaptan Amerika, Demir Adam, Hulk, Kara Dul ve Thor'un San Francisco'da kurulan yüksek teknolojili Avengers genel merkezini ve deneysel bir enerji kaynağı tarafından güçlendirilen Helicarrier uçak gemisini tanıttığı bir günde başlıyor. Büyük bir hasar ile sonuçlanan felaket kazanın gerçekleşmesiyle kutlama ölümcül bir hale dönüşüyor. Bu trajedi için suçlanan Avengers dağılıyor. Beş yıl sonra, dünya büyük bir tehlike ile karşı karşıya ve tek umut dünyanın en güçlü kahramanlarını yeniden birleştirmek.

Marvel's Avengers sinematik hikaye anlatımı ile Crystal Dynamics'in bilindiği enerjik
    aksiyon deneyimi sunuyor. Düzenli içerik güncellemeleri alacak oyun oyuncuları birkaç yıl boyunca sürecek destansı bir yolculuğa götürüyor.

Oyunun ilk fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Yahu eleştirmeyi bile beceremiyorsunuz. Ne kadar kötü insanlarsınız yahu? Siz nasıl zevk alıyorsunuz anlamıyorum.

Adamlar oyun MCU'da geçecek demedi ki. Ayrıca bugüne kadar kaç tane Avengers oyunu gördünüz de buna kötü diyebiliyorsunuz? Videonun ayrıca bazı yerlerinde oyun içi bölümlerde var. Az dikkatli bakarsanız birazda oyun bilginiz varsa görebilirsiniz.

Bence oyun gayet iyi. İnsan tabii ki sinema evrenindeki karakterlere alışınca bu oyuna ön yargı ile bakabilir ama biliyorsunuz ki Marvel'da bir sürü evren var. Buda onlardan bir tanesi. Oyun gün geçtikçe ve olur da hayranların yapıcı yorumlarını dikkate alırlarsa daha da iyileşecektir.

Ve son olarak yorum yapmadan biraz aklınızı kullanın.
    Filmde oynayanlara alıştığımdan mıdır nedir, karakterlerin tiplerini garipsedim. Yine de online odaklı bir oyun çıkmamasına sevindim. Oynanış videosu da paylaşılsaydı keşke. Birde herkes grafiklerine laf atmış ama video da kısa aralıkla gösterilen oynanış görüntülerinde kötü gözükmüyor.
    Saçma sapan bir dövüş oyunu olmamasına sevindim. Sinematik bir fragmana bakarak beklentilerimi yükseltmiyorum ama gayet iyi ve hızlı bir oyun olacağını düşünüyorum.

En azından Spider Man'de konsol donanımına rağmen yapılabilecekleri gördükten sonra bunda da çok iyi bir oyun deneyimi yaşatılabileceğini bekliyorum bu açıdan.
    Aradaki kısa oynanış görüntüleri yine fikir verdi. Coop, looter shooter gibi garipliklere girilmezse senaryo odaklı güzel bir oyun oynarız.

Ancak bu E3'e Sony katılmamakla iyi etmiş. Zira kimse bir şey göstermedi. Halo'da oynanış yok, Gears of War gidip saçma sapan müzik klibi gösterdi. Fable hiç yok. Splinter Cell yok, AC yok.

Darısı Gamescom'a.
  • Saçma sapan bir dövüş oyunu olmamasına sevindim. Sinematik bir fragmana bakarak beklentilerimi yükseltmiyorum ama gayet iyi ve hızlı bir oyun olacağını düşünüyorum.

En azından Spider Man'de konsol donanımına rağmen yapılabilecekleri gördükten sonra bunda da çok iyi bir oyun deneyimi yaşatılabileceğini bekliyorum bu açıdan.
  • Tiplere bak ya
    İnsan alışınca garip geliyor ya
    Korktuğumuz olmadı online mmo vs olmadı şükür

Edit:online coopmuş
    Umarım tek kişilikte oynanıyordur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Geldimmigordun -- 11 Haziran 2019; 9:59:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gerçekten berbat

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Oyun looter shooter anladığım kadarıyla. Böyle bir oyunsa Hulk Thor ne işe yarayacak ki bunlar ne lootlayabilir

• Yine oynanış yok. Bu sinematikler hiçbir anlam ifade etmiyor ki.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • iğrenç , ne suratlar benziyor ne sesler benziyor.. rezalet ..ne oynanış var..

• Anlaşılan bu E3 baya boş geçti elle tutulur neredeyse hiç oyun yok bir watch dogs legion var o da koskoca konferansta tek adam akıllı oyundu ubi e3 te micro zaten boş boş geçti bu E3 ten hiç birşey anlamadım herhalde tek kaliteli duyuru yapan Sony ayrıca ubi yeni ac gösterir diyordum garip ki göstermedi ve üstelik yeni oyunların artık daha gerçekçi olması gerekmez mi 8 gb ramlik ekran kartı istiyorlar ama hakkını veremiyorlar şu anki oyunları rahat gtx 970 980 nin full ayarlarda açabilmesi gerekir ama gel gör ki anca optimize kusurlu oyunlar yaparak piyasayı yükseltiyorlar bir the Last of us 2 grafiği göremedim bu pc de

• Hayal kırıklığı

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Hayatımda gordugum en kotu E3 fuarı bu sene oluyor herhalde.. Neredeyse hıc bır oyunun oynanısını goremedık. Hepsı sınematık.. Fıfa bıle sınematık dısında 10 snye oynanabırlık gosterdı.. Gerısını sız dusunun.

• Cyberpunk 2077'den başka birşey yok fuarda, birde Ori and the Will of the Wisps, artık gerisi Sony'e kaldı, bakalım.

• Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    Upgrade tarzi birseyler varsa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yahu eleştirmeyi bile beceremiyorsunuz. Ne kadar kötü insanlarsınız yahu? Siz nasıl zevk alıyorsunuz anlamıyorum.

Adamlar oyun MCU'da geçecek demedi ki. Ayrıca bugüne kadar kaç tane Avengers oyunu gördünüz de buna kötü diyebiliyorsunuz? Videonun ayrıca bazı yerlerinde oyun içi bölümlerde var. Az dikkatli bakarsanız birazda oyun bilginiz varsa görebilirsiniz.

Bence oyun gayet iyi. İnsan tabii ki sinema evrenindeki karakterlere alışınca bu oyuna ön yargı ile bakabilir ama biliyorsunuz ki Marvel'da bir sürü evren var. Buda onlardan bir tanesi. Oyun gün geçtikçe ve olur da hayranların yapıcı yorumlarını dikkate alırlarsa daha da iyileşecektir.

Ve son olarak yorum yapmadan biraz aklınızı kullanın.
  • Aradaki kısa oynanış görüntüleri yine fikir verdi. Coop, looter shooter gibi garipliklere girilmezse senaryo odaklı güzel bir oyun oynarız.

Ancak bu E3'e Sony katılmamakla iyi etmiş. Zira kimse bir şey göstermedi. Halo'da oynanış yok, Gears of War gidip saçma sapan müzik klibi gösterdi. Fable hiç yok. Splinter Cell yok, AC yok.

Darısı Gamescom'a.

• Burdakiler kotu diyorsa kesin mukemmel olacak. Bu kadar on yargili bi topluluk baska bi yerde yok
  • ultimate alliance tarzı bir oyun bekliyordum . TPS olucak sanırsam . Buna baya sevindim . Karakterlerin yüzleri filmdekine alışınca bir garip geliyor ama oynadıkça alışılır buna da . Acaba Hawkeye , spider man de olacak mı ?
  • Orta, iyi bir oyun olacak gibi. Biraz Marvel seviyorsan daha da oynanır.

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

ultimate alliance tarzı bir oyun bekliyordum . TPS olucak sanırsam . Buna baya sevindim . Karakterlerin yüzleri filmdekine alışınca bir garip geliyor ama oynadıkça alışılır buna da . Acaba Hawkeye , spider man de olacak mı ?

İleride ücretsiz olarak diğer karakterler gelecekmiş.

• Video nun basinda oyun ici motorla alindigi yaziyor videonun ve arada oynanis kisimlarida gorunuyor gayet basarili millet sony nin olmayan butun oyunlari kotulemeye calisiyor komik gercekten.
  • Potansiyel var
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.