Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (2467. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52.775
Cevap
91
Favori
1.663.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24652466246724682469
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: VECIHI

cahitin konustugu adam ilk vadide cakirin avukati. cok degismis ama gözden kacmadi

hatırlarsın hatta fehmi de dedi once bir mafyanın avukatlıgını yaptın sonra paranın imparatoru oldun demekki o bahsettiği çakırmış
  • arkadaşlar bence cahiti oradan kaçıranlar ve bayıltanlar kesinlikle yüce majestenin adamları.Hatta hatırlarsınız geçen bölümde cahit o beyaz sactı tapınakcıya soylemişti yüce majeste ile görüşmem lazım diye.Kuvvetle ihtimal o bayıltıp gotürdüler ve gayet profesyonellerdi.Tilkinin bu denli bi operasyon yapıp cahiti paketleyeciğini düşünmüyorum bilmem bana katılırmısınız
  • Novamood ahşap ürünlerinin reklamı vadi başlamadan önce geçti (youtubda öyle gösteriyor) ama bu sıreket Raci şaşmaz ve mehmet canpolat an şirketi diye biliyorum ama Raci şaşmaz ortlaklıgıni bitirmeydiyse niye reklamını geçtiler çünkü şaşmazlar birbirleriyle kanlı bıçaklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: axelfoly

sizin sınırsızlar ne zaman bitti

@HAAltuntas

Başladığı gibi
  • Diziyi şimdi izlicem. Anca fırsat oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: r4deon

quote:

Orijinalden alıntı: VECIHI

cahitin konustugu adam ilk vadide cakirin avukati. cok degismis ama gözden kacmadi

hatırlarsın hatta fehmi de dedi once bir mafyanın avukatlıgını yaptın sonra paranın imparatoru oldun demekki o bahsettiği çakırmış

Aynen öyle hocam. Adam Çakır sayesinde yükselmiş yalnız orayı kaçırmayın Çakır yalılarını falan ona bırakmış. Pusatta onlar karşılığında altınlara el koydu.
  • pana film youtube a yüklemiş hemen. sömürdüm 720p izlemeye hazır süresi uzamış gene 1.50 olmuş bir ara 1 saat 30dk dı.
  • Ö1f1 kullanıcısına yanıt
    berki önceden bir anlaşma imzalanmıştır mecbur kalmışlardır yayınlamaya. yada raci gıcıklıgına yapmıştır parasıyla degilmi
  • tilki daha önceki bölüm polat çok dostunu kaybedeceksin dedi. bu bölümde ortada yok. ya yeter senaristler valla. bu adamada yazıklar olsun, hiç mi okumamış senaryoyu bu kadar ezileceğini bilsem onun yerinde olsam kabul etmezdim. 2 paralık ettiler adamı resmen. emeği geçen herkese yazıklar olsun..
  • nazifeyi bu bölüm gömmeyip diger bölümüde nazifeyi gömmeye harcarlar diyodum ama son dakka karıyı gömdüler kurtulduk.
  • Reytinglerde AB de 5.olmuş totalde 1. AB de birkaç haftadır düşüşte dizi. Güldür güldürün özetine bile geçilmiş.

• Hocam Necati Şaşmaz bölüm başına 70 bin lira mı alıyor?
    Bence o kadar değildir.Karadayı dizisinde Kenan İmirzalıoğlu yılın en fazla kazananı diyorlardı.
  • zaten sirket kendinin 500 alsada kendisinin parasi .muhim olan kanal d den aldigi para

• martin yine yaptı yapacağını
  • quote:

Orijinalden alıntı: rat.planet

Hocam Necati Şaşmaz bölüm başına 70 bin lira mı alıyor?
    Bence o kadar değildir.Karadayı dizisinde Kenan İmirzalıoğlu yılın en fazla kazananı diyorlardı.

70000 tl ne demek pana film zaten Necati Şaşmaz'ın .Bölüm başı iki milyonu aşkın para ödüyor kanal d.
  • İyi ki son 10-15 dkyı bi daha izledim, o kadar çatışma oldu hiç kimse evden dışarı çıkmadı diyecektim ki çıkmış Nelerle ikna oluyorum anlayın işte. Artık o adamın çıkması bile kafi geliyor.

Nazife Anne'nin ölümü daha doğrusu öldükten sonraki sahneler Ömer Baba'nınkinden etkileyiciydi. Ağladı falan en azından işte

Doğan Ümit Karaca, Behzat Ç.'deki gibi çekiyor sahneleri, özellikle figüran-yardımcı oyuncu sahneleri çok yapay kalıyor. Behzat Ç.'de de çoğunlukla vardı bu sorun.

Dizinin genel atmosferi de çok yapay. Bir de sesli çekim olmayıp dublaj olunca daha da beter oluyor. Arka Sokaklar gibi bi atmosfer var. Hikaye-senaryo önemli tabii ama bu anlatım diliyle ilk Kurtlar Vadisi bile berbat gözükür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stv.salih

quote:

Orijinalden alıntı: rat.planet

Hocam Necati Şaşmaz bölüm başına 70 bin lira mı alıyor?

70000 tl ne demek pana film zaten Necati Şaşmaz'ın .Bölüm başı iki milyonu aşkın para ödüyor kanal d.

Şuan Pana Film tamamen Necati Şaşmaz'a mı ait?Bunu bilmiyordum.Evet kardeşiyle tartışmış.
    Nette ayrılığın sebebi şu yazıyor''Necati Şaşmaz'ın 'son yıllarda diziyle hiç ilgilenmiyorsun' sözüyle başlayan gerginlik, kavgaya dönüşmüş, abi-kardeş dönüşü olmayan bir yola girdi.
    Kaynak:
    http://www.sabah.com.tr/magazin/2014/11/05/necati-sasmaz-ve-raci-sasmaz-arasindaki-ipler-tamamen-koptu
    http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/26260971.asp
  • Arkadaşlar Cahit'i Lion timinin elinden Bünyamin kaçırmış olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingo_disco -- 30 Ocak 2015; 20:56:56 >
  • kingo_disco kullanıcısına yanıt
    yüce majeste kaçırdı

• "Kurtlar Vadisi Pusu" dizisi için bestelediği ve aranje ettiği jenerik çalışmasının farklı versiyonlarından oluşan soundtrack albümü çok yakında yayına sunulmaya başlayacak. Müzik prodüksiyonu Loopus Entertainment tarafından gerçekleştirilen çalışmanın müzik prodüktörlüğünü ve yönetmenliğini Gökhan Kırdar üstlendi. Dizide yer alan diğer şarkılar farklı albümler olarak yayına sunulacak.
  • 
Sayfa: önceki 24652466246724682469
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.