Şimdi Ara

Kurtlar Vadisi Pusu [12. Sezon]- (Kanal D) (2469. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
52.775
Cevap
90
Favori
1.664.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24672468246924702471
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fırtınadan dolayı diye sallarlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://youtu.be/-71Lf6KnnSA Fragman. Sakallar gitmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fragman herzamanki gibi 10 numara inşallah dolu dolu bölüm olur

• fragmanda yine tilki yok
    her güzel fragmandan sonra acaba bu sefer bizi utandırcaklarmı diye bekliyorum ama ortalamayı hiç geçemiyorlar

@Yazamsar @nlztrk93
  • Tiesto188 kullanıcısına yanıt
    Fragman özeti nedir ? izleyemiyom hızdan :)

• polat sakalları 1 numara yapmış meydanlara çıkacak gibi
    cahit yine süpermen rolünde, yüce majesteyi öldürcek heralde. sv_god impulse_101 yine bütün şifreler açık cahit de
    konsey kurulcak
    brandon iyileşmiş ayağa kalktı
    sagir yine kaçıyor

fragman cahit haricinde güzel anlıcağın ama cahit süpermen rolünde yine tek başına 2 elle silahla şow yapıyo herkese tek atıyo
    tilki zaten yok :S

@Yazamsar
  • Polat traş olduysa aksiyona girebilir ama çok umutlanmamak lazım Cahit Polatın gözüne iyice girwyim diye yapıyo galiba belki kardeşini verir

• beyaz tv"de bazen denk geliyor eski bölümleri falan seyrediyorum..ulen cahit"in diziye ilk girdiği zamanlar memati ne eziyormuş cahidi..şimdiki cahitten eser yok..
  • Annesini kaybetmiş bir adamın kimse ne yapacağını bilemez.

Fragman güzel fakat yine tilki yok!

• Yüce majeste ortaya çıkar berki bu bölüm .

• Amon'a bakarsak Yüce Majesteye de hatta Robert Stone'a da Al Pacino, Robert De Niro gibi isimler yakışır ama herhelde ülkemizdeki oyunculardan biri oynayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gordon01 -- 4 Şubat 2015; 0:29:16 >
  • Hazır kaçak bitmişken Ertan vadiye gelse yüce majeste olarak ve ulan hep merak etmişimdir.. Diyerek akif ve saz arkadaşlarını gebertse nede güzel olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: nlztrk93

Hazır kaçak bitmişken Ertan vadiye gelse yüce majeste olarak ve ulan hep merak etmişimdir.. Diyerek akif ve saz arkadaşlarını gebertse nede güzel olur.

• eski vadideki çeçenleri öldüren nina adındaki rus bayan Tatiana Tsivikeviç Nihat Hatipoğlu sayesinde islamiyeti seçmiş helal olsun... :)

http://www.haber7.com/unlulerin-dunyasi/haber/1288568-nihat-hatipoglu-sayesinde-islama-gectim
  • quote:

Orijinalden alıntı: nlztrk93

Hazır kaçak bitmişken Ertan vadiye gelse yüce majeste olarak ve ulan hep merak etmişimdir.. Diyerek akif ve saz arkadaşlarını gebertse nede güzel olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazamsar

Polat traş olduysa aksiyona girebilir ama çok umutlanmamak lazım Cahit Polatın gözüne iyice girwyim diye yapıyo galiba belki kardeşini verir

Aslında TNT'deki bölümlerden sonra Polat'a sakal hiç yakışmıyor.Örnek verelim.
    TNT'deki Sakal
    Daha karizmatik.

Kanald'deki Sakal

Daha düz bir model.

Bence Polat'a sakal yakışmıyor.

Bu arada şu haber doğru mu?

Çay bağımlısı olduğunu itiraf eden Şaşmaz: "Günde 50 bardak çay içiyorum; bu rakam bazen 80'e kadar çıkıyor. Hatta bir ara pipetle içmeye başlamıştım çayı; düşünün artık halimi."
    Kaynak:
    http://www.sacitaslan.com/cay-tiryakisi-polat-haberi-90750

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rat.planet -- 4 Şubat 2015; 22:24:24 >
  • rat.planet kullanıcısına yanıt
    Haber doğrudur çünki adam hemşerim olur demlik demlik çay gidiyor bir oturuşta :)

• rat.planet kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum TNT bölümleri zaten ilk 4 sezondan sonra en iyi sezondu bana göre bu sezonun başında Polat babası öldükten sonra sakal bırakmaya başlamıştı ilk hali iyiydi fakat sonra mecburen kazadan dolayı bırakmıştı o da çok dağıldı ve daha düz yeni bölüm fragmanında gördüğümüz gibi kısaltmış daha iyi olucak gibi.
  • Fragman kaldırılmış siteden falan izleyemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lila Pause

Fragman kaldırılmış siteden falan izleyemedim.

izlemesende olurdu hocam boşver :)
  • 
Sayfa: önceki 24672468246924702471
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.