Şimdi Ara

Nokia telefonların oyun deneyimi AnTuTu skorunun ötesinde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Telefon satın almak isteyen kullanıcılar için birçok farklı kriter mevcut. Ancak özellikle alacağı modelin performansını merak edenlerin ilk baktıkları nokta AnTuTu skoru oluyor. Telefonlar için benchmark testi uygulaması olan AnTuTu, cihazın performansı için ön izlenim verse de kesin deneyimi göstermiyor. Nokia da telefonlarındaki oyun deneyiminin, AnTuTu skoru benzer seviyedeki diğer telefonlara kıyasla daha iyi olduğunu belirtiyor.

Deneyim ile farklılaşıyor

Genellikle AnTuTu skoru yakın olan iki cihazın, oyun performansında da benzeri sonuçlar vereceği gibi bir yanılgı mevcut. Telefonun işletim sistemindeki özelleştirmeler, performansını sürekli tepe noktada tutabilmesi, kare hızı değişimleri gibi durumlar oyun deneyimini etkileyen faktörlerden. Nokia da telefonlarını, benzer AnTuTu puanı alan rakip cihazlarla karşılaştırarak daha iyi bir deneyim sunduğunu söylüyor.

Ayrıca Bkz.OnePlus 7 Pro kullanıcılarından bir kısmı, "hayalet dokunuş" sorunu yaşamaya başladı

Mobil oyunculuk gün geçtikçe daha hızlı yükseliyor. Battle royale gibi akımların telefonlarda da beğenilmesi bunun en önemli sebeplerinden. Bu bakımdan akıllı telefon üreticilerinin oyun deneyimi odağında gelişmeler hedeflemeleri, oyuncuları memnun edecektir. Görünen o ki HMD Global çatısı altındaki Nokia’nın temel hedeflerinden biri de mobil oyun oynamayı seven kullanıcıları kendisine çekebilmek.

• Sanırsın Red Magic 2

• Stok arayüzden dolayıdır

• Haber mi yoksa reklam mı bilemedim ama çok alakasız durmuş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sanki antutu thermal throttling'i hesaba katmıyor ölçerken. Boş bir haber olmuş reklam amaçlı kaynak da bir taraf zaten

• Tamam da buna kim, neye göre karar vermiş ?

• Survivalist kullanıcısına yanıt
    Hocam sende Huawei G610 vardı naptın duruyor mu hala
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Vay be hocam hafızanıza hayran kaldım

Note 3'e geçmiştim aldıktan bir buçuk sene sonra. Pedere vermiştim bir ara ön camı kırmış sol altta ufak bir kısmı çalışmıyor.

Kenarda bir yerde şuan en son bir iki program yükleyeyim dedim hafıza doldu

Şuansa Mi 6 ile mutlu mesutuz ROM desteğinin olması çok rahat ettiriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nokia iyi reklam yaptırıyor he. Birkaç haftada bir de Nokia telefonlara özel oyun testi videosu falan çıkıyor donanım haber'de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marka algısından dolayı çöp haber reklam amaçlı yapılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4C740587D -- 2 Haziran 2019; 14:19:17 >
  • nokia 8 in iphone x derecesinde pubg yi oynattigindan belli zaten yalan haber demeden once deneyimleyin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.