Şimdi Ara

Xiaomi’den uygun fiyatlı akıllı çöp kutusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üretmediği ürün kalmayan Xiaomi, çöp kutularını da akıllı hale getirdi. Hatta ilk akıllı çöp kutusunu geçtiğimiz senenin yaz aylarında gördük. Bugün ise daha uygun fiyatlı bir akıllı çöp kutusu modeli tanıtıldı.

Ninestars ile iş birliği

Bu tarz ev ürünlerini farklı firmalarla yaptığı iş birlikleriyle üreten Xiaomi, akıllı çöp kutusu için Ninestars firmasıyla çalışıyor. Çöp kutusunun üzerinde bulunan sensör, kapağı otomatik olarak açıp kapatabiliyor. 6 cm ile 30 cm arasında algılama menzili olan sensör sayesinde dokunmadan çöpünüzü atmış oluyorsunuz.

Ayrıca Bkz.Google Play 2019 ödülleri sahiplerini buldu

Önceki modelde kendi kendine açılan kapağa ek olarak otomatik olarak çöp poşeti bağlayan ve yeni poşet takan mekanizma bulunuyordu. Xiaomi fiyatı düşürebilmek için bu modelde otomatik poşetleme sistemini dahil etmemiş. Ancak 10L kapasiteli çöp kutusunun, kullanılan özel mekanizma ile kapağını daha sessiz açıp kapattığının altı çiziliyor.

ABS plastikten üretilen akıllı çöp kutusu Xiaomi’den alışık olduğumuz beyaz, yuvarlatılmış tasarımla geliyor. Kapağın otomatik açılması için iki adet pil gerekiyor. Eğer alkalin pil alırsanız 17 aya kadar kullanım sunabildiği belirtildi. Akıllı çöp kutusunun fiyat etiketi 19 dolar.

• Bence işin en ilginç yanı şu bir lise öğrencisi bir proje için bunu yapsa direk hoca elerdi. Tembelliğini buradada konuşturmuşsun diye. Ama adamlar yapmış yılmamış versiyon atlatmış. Bizim en iyi ama en kırıcı tarafımız eleştirip karşımızdakini fikri hayat bulmadan elemek. Belki lüks bişey ama telf bulaşık makinesi vs. de ilk başlarda lükstü
  • Keşke benim olsa.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Akıllı cihaz adı altında üretilmeyen bir ürün kaldı mı ?

• Ofis masası altında iş görür açıkcası

• Şöyle bir lüzumsuzluk aradım bulamadım :D

Bluetooth ile kapağı uzaktan açma, doluluk oranını kontrol etme falan ama neyse ki şaşırttı beni :)

• kendisine yakışan bi ürün olmuş:D

• Sütyen_Teli kullanıcısına yanıt
    Akıllı insan. Daha üretilmedi.
  • Çöp

• Çöp işte. Daha ne olmasını bekliyorsunuz? 😹

• Yakında çöplerde akıllanacak

• 19 dolar. Abd de 19 birim para.

Tukiyede, bu fiyatlara bırakın akıllı çöp kovasını, en gerizekalı çöp poşetini alamaz olduk.

• Ben de adamların telefonuna laf ediyorsunuz sandım.

• Kompos yapsaymış daha iyiymiş. Her fikir değerlidir ama bi sensörle açılıp kapanıyo kapak neresi akıllı!!!

• Bence işin en ilginç yanı şu bir lise öğrencisi bir proje için bunu yapsa direk hoca elerdi. Tembelliğini buradada konuşturmuşsun diye. Ama adamlar yapmış yılmamış versiyon atlatmış. Bizim en iyi ama en kırıcı tarafımız eleştirip karşımızdakini fikri hayat bulmadan elemek. Belki lüks bişey ama telf bulaşık makinesi vs. de ilk başlarda lükstü

• Bence gayet iyi. Ofiste iyi olur. Benim mutfakta bir tane var, dolabın kapağını açtığımda kovanın kapağıda otomatik açılıyor. Ama mekanizması telden yapılmış. Pil falan da istemiyor.
  • Güzel ürün, biraz daha hacmi artırılabilir, ses sorun değil. Pedalı çalışmaz, elin dolu olur, bu kolaylık olur.

• Ya ankarada bu xiaomi ürünlerini bulacağımız bir mağaza olsa , yada var mı? Hep cep tlfonu arkadaş ben diğer ürünlerinede bakmak istiyorum

• Beklediğimiz ürün
  • Mi 9’un yeni versiyonu geldi sandım yanılmışım :)

• Bunlarda Apple ne yapsa kopyalıyor canım...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.