Şimdi Ara

iOS 13 ile uygulamalar harici depolamadaki fotoğraflara direkt olarak ulaşabilecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iOS 13 sürümü ile Apple, üçüncü parti uygulamaların harici depolamadan fotoğraflara direkt olarak ulaşabilmesini sağlayacak. 9to5Mac raporuna göre bu durum gerçekleşirse, iOS ekosisteminin profesyonel seviyede kullanımını engelleyen en büyük engel ortadan kalkmış olacak. 
    Apple, iPad Pro modellerini bilgisayarların yerine geçmesi için tasarlasa ve tanıtsa da, harici depolamadan fotoğrafları çekmek gibi çok basit bir gereksinim bile iOS engeline takılıyordu. Özellikle fotoğraf sanatçılarının kullanımına açık olan iPad Pro modelleri, her ne kadar kullanışlı olsa da bu kısıtlama sebebiyle kameralardan fotoğrafları direkt olarak alamıyordu.
    Adobe Lightroom CC gibi yazılımların ve Type-C portuyla esneklik kazanan iPad Pro modellerinin bu güncellemeden önce hâlâ fotoğrafları ilk olarak dâhili iPad kamera dizinine atması gerekiyor. Bu işlem Siri Kısayolları ile otomatik hâle getirilmiş olsa da iOS 13 bu gereksizliği ortadan kaldıracak.
    Haziran ayında gerçekleşecek WWDC 2019’da Apple’ın iOS 13, tvOS 13, macOS 10.15 ve watchOS 6 sürümlerini tanıtması bekleniyor.

• bir de ipad'den başka tablet yok diyorlar.
    benim 250 liraya aldığım tablete istediğim formatta film alt yazı atıyorum. istediğim formatta fotoğraf görüntü müzik vs atabiliyorum. ve bunları sadece sürükle-bırak gibi basit bir yöntemle yapıyorum. istediğim gibi otg kablosu kullanrak usb bellek bağlıyorum.
    bu apple fanlarını anlamak gerçekten çok zor
  • Apple'dan devrim(!) yapacak bir yenilik.

• Apple her sürüm atlayışında ios kullanıcılarının ipini biraz daha salıyor, bu gidişle bir 10 sene içinde macos özgürlüğüne kavuşurlar herhalde.
  • Geçen bilgisayardan ipad'a video attım itunes ile. silmek için tekrar bilgisayara bağlamam gerekti. Saçmalık

• Zorla jailbreak e teşvik ediyorlar insanları ..!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bir de ipad'den başka tablet yok diyorlar.
    benim 250 liraya aldığım tablete istediğim formatta film alt yazı atıyorum. istediğim formatta fotoğraf görüntü müzik vs atabiliyorum. ve bunları sadece sürükle-bırak gibi basit bir yöntemle yapıyorum. istediğim gibi otg kablosu kullanrak usb bellek bağlıyorum.
    bu apple fanlarını anlamak gerçekten çok zor

• Aman Tanrim! Ne muhtesem bir yenilik!!!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.