Şimdi Ara

Control Ön Siparişe Açıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
1.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Remedy Entertainment'ın doğaüstü üçüncü şahıs aksiyon oyunu Control PlayStation Store, Xbox Store ve Epic Games Store üzerinde ön siparişe açıldı.

PlayStation Store Pre-Order Edition -- 259,00 TL
    PlayStation Store Deluxe Pre-Order Edition -- 349,00 TL (PS Plus ile 314,10 TL)
    Xbox Store Pre-Order Edition -- 145,00 TL
    Epic Games Store -- 399,00 TL

Ön sipariş bonusları Tactical Response Gear” kostümü, “Crafting Resources” paketi. PlayStation 4 kullanıcıları için ayrıca PlayStation Network avatar ve dinamik tema ön sipariş bonusları arasında.

PlayStation 4 versiyonlarından herhangi birini satın alan kullanıcılara ekstra içerikler de olacak. Bunlar: Nadir Service Weapon Modu, Nadir Oyuncu Modu, Astral Dive Kıyafeti, The Explorer Teması ve The Black Rock Quarry Teması.

PlayStation 4'e özel olan Deluxe Edition'da da 'Isolation' adlı özel bir yan görev, “Urban Response Gear” kostümü ve iki genişleme paketi “The Foundation” ve “AWE” bulunacak. Yeni hikaye içeriği, yan görevler, yeni silahlar ve modlar içerecek her bir genişleme paketi ana oyun sahipleri için ayrı olarak da satılacak.

Control PlayStation 4, Xbox One ve PC için 27 Ağustos'ta çıkacak.

Oynanış ve ön sipariş fragmanlarını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Oyun Steam için de çıkış yapsa Xbox'daki fiyatına yakın bir fiyattan çıkış yapacaktı büyük ihtimalle. Epic'e özel olunca PC'deki iyi fiyat şansı da bitmiş oldu, Epic sözde rekabet getirecek bir oluşumdu fakat yaptığı fiyatlandırmanın rekabete gram katkısı yok. Güya bölgesel fiyatlandırma desteklemeye başlamışlardı, birkaç gün önce Vampire The Masqurade Bloodlines 2 ön siparişe açıldığında 209'dan koydular, Steam'de ise 92 TL'ydi. Steam'deki fiyat belli olunca anında kendi fiyatlarını değiştirip Steam'in fiyatıyla birebir aynı yaptılar. Geliştiricilerden daha az pay alacağız bu sayede oyunlar daha ucuz olacak demişlerdi fakat şu anda ortada emsal gösterebileceğimiz bir tane bile oyun yok(Metro birkaç bölge için geçerliydi sadece.) ve eğer bir oyun Steam'de olmazsa dayıyorlar fiyatı sonuna kadar. Steam'e rakip olarak gelip piyasaya rekabet getirmesi beklenen Epic'in piyasayı tekelleştirmeye çalışması ve rekabeti Steam'in sağlaması çok ironik bir durum bence.
    Yakında konularda mal beyanı görürsek şaşırmayın, bordro falan. Yetişkin, mal mülk sahibi kazık kadar insanlar, çoğunluğu öğrenci -yaş ortalaması 20 lerde- olan bir ortamda kişileri maddi olarak ezmeye kalkıyor .Kim demiş forum bilgi paylaşım yeri diye ? Konsol bile paylaşılıyor, ne koç yiğitler var piyasada. İşte forum ruhu budur.
    pinky demon, eskhioyuncu bitane daha vardı adını unuttum şimdi de bu Mutlak.Sıfır türedi. Bunun gibi xbox fanları her zaman bu haldeler. Dışarıdan kendilerini görmüyorlar zannediyorlar ki herkes bunların yorumunu okuyup ciddiye alıyor.

Ben artık şöyle düşünüyorum bu pinky demon olsun, eskhioyuncu olsun mutlak.sıfır olsun bunlar gerçek kişiler değil, Bunlar BSC'nin para ile tuttuğu ortamı kızıştırıp sitenin hitini arttırmak için çalıştırdığı insanlar. Çünkü sürekli yenileri geliyor bunların ve neden bunlar hep tek? yani her dönem tek biri çıkıyor.

Salıyolar adamı amd ve nvidia cıları birbirine katıyor, Futbolu birbirine katıyor, Konsolcuları birbirine katıyor bu sayede forumda daha çok tartışma ve mesaj olunca site aktif ve canlı kalıyor, artık benim teorim bu yani

Bu teorimi söylediğim için DBI(Donanimhaber Bureau of Investigation) ve DIA(Donanimhaber Intelligence Agency) peşime düşebilir. Eğer sınırsız ban yersem bu mesajımı yayın
  • Fiyat tuzlu olsa da güzel haber verelim epic store mağazasında desteklenen altyazılar arasında Türkçe de var :)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bakalım fiyat nası oooo, ooooooooooooo..
  • bu adamlar Quantum Break'i yapan adamlar. Yine de bir umudum vardı. Ama Epic Store yaptı yapacağını. Size söylüyorduk ama dinlemediniz. Steam'de olsaydı şu anda en düşük fiyat yada en azından diğerleriyle aynı fiyat Steam'de olurdu. Ama şu anda en yüksek fiyat Epic Games Store'da.. Al buradan yak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetalpertr -- 26 Mart 2019; 23:28:18 >

• quote:

Orjinalden alıntı: ibozittin1990

Fiyat tuzlu olsa da güzel haber verelim epic store mağazasında desteklenen altyazılar arasında Türkçe de var :)

Merak ettiğim oyunlar arasındaydı , oyunun Türkçe geliyor olması güzel oldu.Bu haber için sağol ....Oyunu indirimlerde alma planlarım vardı , şimdi gönül rahatlığıyla çıktığı gibi alabilirim...
  • ibozittin1990 İ kullanıcısına yanıt
    https://www.epicgames.com/store/tr/product/control/home bu linkte hiç bi yerde Türkçe olduğu belirtilmemiş nerde gördünüz Türkçe olduğunu çünkü öyle bişey olsaydı bunu haberde belirtirlerdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: ibozittin1990

Fiyat tuzlu olsa da güzel haber verelim epic store mağazasında desteklenen altyazılar arasında Türkçe de var :)

baktım şimdi de türkçeyi geçtim, ingilizce bile yazmıyor

• 400 şaka mı bu bu oyun steamda olsaydı 89 olmadı 180 olurdu epici sevenler sevmeye devam edin sonuna kadar torrentden oynayacağım bu oyunu
  • quote:

Orjinalden alıntı: hagiosmann

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: ibozittin1990

Fiyat tuzlu olsa da güzel haber verelim epic store mağazasında desteklenen altyazılar arasında Türkçe de var :)</blockquote>

baktım şimdi de türkçeyi geçtim, ingilizce bile yazmıyor

Sayfanın en altında desteklenen diller arasında yazıyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: evladı fatihan

https://www.epicgames.com/store/tr/product/control/home bu linkte hiç bi yerde Türkçe olduğu belirtilmemiş nerde gördünüz Türkçe olduğunu çünkü öyle bişey olsaydı bunu haberde belirtirlerdi

Sayfanın en altında desteklenenen diller arasında yazıyor.

• Xbox da hemen bastım ön siparişi muhteşem bir fiyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox'da fiyatı 145 tl enteresan ya umarım fiyatı artırmazlar. Teknosa'ya gittiğim gün geldi aklıma iyi ki o gün Xbox'ı tercih etmişim gönlüm çok rahat. Epic Store iyi hoş ama bu fiyat politikasıyla olmaz maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 26 Mart 2019; 23:43:11 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

400 şaka mı bu bu oyun steamda olsaydı 89 olmadı 180 olurdu epici sevenler sevmeye devam edin sonuna kadar torrentden oynayacağım bu oyunu

Ben de aynısını söyledim. Bu adamların bundan önceki oyunu Quantum Break Steam 59 TL Steam'de. Ben bu oyunu indirimden 29,50'ye almışım. Şimdi Control eğer steam'de olsaydı en fazla 150-179 bandından satılırdı. O kadar söylüyoruz ama kimse dinlemiyor. Bu Epic'in işleri tekeline alınca TR pazarında neler yapacağının delilidir. Steam'in TR'ye özel KUR POLİTİKASI yeter de artar Steam'i desteklemek için.

• ibozittin1990 İ kullanıcısına yanıt
    Control Ön Siparişe Açıldı
    farklı yerlere mi bakıyoruz bilmiyorum ki oyunla ilgili daha hiç bişey açıklanmamış
  • Nerden çıktı bu Epic Games Store.. Steam varken oyunları ne güzel ( büyük çoğunluk ) ucuza alıyorduk. :(((

• Hakkikatten Türkce altyazi var.Oyunun fiyati diger oyunlara göre biraz düsük umarim kisa bir hikayesi yoktur.Gösterilen videolari cok begendim bekledigim oyunlardan.

Unterstützte Sprachen
    Sprachausgabe und Untertitel: EnglischFranzösischDeutschSpanischUntertitel nur für: Italienisch, Arabisch, Russisch, Portugiesisch, Turkish, Japanisch, Koreanisch, Chinesisch (Traditionell), Chinesisch (Standard)

• bu linkten girince hiç bir bilgi yokken https://www.epicgames.com/store/tr/product/control/home

bu linkten girincehttps://www.epicgames.com/store/en-US/product/control/home

Languages Supported
    Voice: EnglishFrenchGermanSpanishText: Italian, Arabic, Russian, Portuguese, Turkish, Japanese, Korean, Traditional Chinese, Standard Chinese

bu şekilde desteklenen dillerinde çıkması garip gerçekten Türkçe olsa bile bi oyuna 400 lira verilmez

• Eğer oyunda Türkçe varsa bir fiyat düzenlemesi gelecektir. Yoksa bu fiyata

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 27 Mart 2019; 1:21:13 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.