Şimdi Ara

FCC onayı alan Sony Xperia L3 kalın çerçeveleri ile geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akıllı telefon pazarı şüphesiz ki dünyanın en rekabetçi pazarlarından biri haline gelmiş durumda. Sektörde sadece birkaç üretici önemli bir etki yaratmayı başarıyor. Ancak Sony'nin tüm söylentilere rağmen pes etmeye niyeti yok.

Şirket gelecek yıl Xperia XA3, XA3 Ultra ve Xperia L3 gibi çok sayıda akıllı telefon çıkaracak. Son olarak Sony Xperia L3, Amerikan Federal İletişim Kurulu'ndan (FCC) onay aldı. Bu da cihazın çok yakında resmiyet kazanacağı anlamına geliyor.

Ayrıca Bkz.Bakan Varank açıkladı: Milli mikroişlemci 'Çakıl' yolda
    FCC belgelerine göre Xperia L3, 165.6 mm'lik bir diyagonal uzunluğa sahip. Yani akıllı telefonda 5.73 inç (145.6 mm) boyutunda bir ekran yer alacak. Cihazın sağ tarafında güç tuşu, parmak izi tarayıcısı ve ses açma/kapama tuşları bulunuyor. Sol tarafında ise sadece SIM kart tepsisi var.

Kalın çerçeveler dikkat çekiyor

Sertifika belgesindeki taslak çizim telefonu ana hatlarıyla ortaya koyuyor. Görünüşe bakılırsa karşımıza yine Sony'nin bilindik tasarım dilini yansıtan bir cihaz çıkacak. Zira telefonun oldukça kalın üst ve alt çerçevelere sahip olduğunu görüyoruz.

Sony Xperia L3'ün çift arka kamera ile geleceğine yönelik söylentiler var. Ancak çerçevesiz tam ekran trendinin moda olduğu şu günlerde, kalın çerçeveleri ile potansiyel alıcıları pek de cezbedebilecek gibi durmuyor.

• Bu zamana kadar birçok model telefon kullandım ama hiçbirinin kamera sony gibi iyi olmadı.Tabi bu kendi gözlemlerim sonucunda.

• Ve sağlam. kaç defa yere düşürdüm hiç bir şey olmadı. iphone 6s i bir kere yere düşürdüm tak ekran çatladı.

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    bende bir sürü sony kullandım resim çekersin 5 saniyede kaydeder hiç öle ahım şahım resim falanda çekmez kimse bişi yapmasa emin ol sony yerinde sayar durur resmen noto mermer nato kafa dedikleri firmalardan bir tanesi.

• Şaşırdık mı?
    Hayırrrrrr! :-)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herkes alt çerçeveyi üst çerçveden daha ince yapar bunlar ise daha kalın yapmak için ekstra bir efor sarfetmişler 😂

• zdniz Z kullanıcısına yanıt
    millete sevimli geliyo galiba herkes burda över ama kimsenin elinde de göremeyiz ne hikmetse.
  • herkes full ekran sevmiyor olabilir, ben hala fiziksel home button taraftarıyım, s6 varken bile telefonu tutarken elim ekrana basmakta bu kadar çerçeve oranları düşük telefonlarda insanlar telefonu mok tutar gibi mi tutuyorda ekrana temas etmiyorlar

• Hangi firma bilerek batmak ister hiç mi ders çıkarmaz yazık ya gerçekten seviyordum bu firmayı

• Hâlâ S6'ya devam mı hocam?

• Teknolojinin sonu yok lafı en çok ta akıllı telefonlara uyuyor sanırım

• Haberin başlığındaki:
    "FCC onayı alan Sony Xperia L3 kalın çerçeveleri ile geliyor"
    cümlesinin arasına "HER ZAMANKİ GİBİ" yazmayı unutmuşsunuz...

• Şu sony'nin peşini bırakın artık zaten sonyi seven çerçevesiyle seviyor. şu an telefonlara bir bakın özgün tasarımı olan sadece samsung sony htc diğerlerinin (neredeyse) hepsinin tepe modeli çentikli.

• birvarmışbiryokmuş B kullanıcısına yanıt
    o da sen almıyosun diye batıyo şuan bak

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.