Şimdi Ara

Samsung One UI incelemesi: Yeni arayüz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Samsung'un akıllı telefonları için geliştirdiği yeni nesil arayüz olan One UI'ı inceledik. Android 9 Pie üzerinde gelen ve ülkemizde Galaxy S9 kullanıcıları için dağıtılmaya başlanan yeni arayüz hız, deneyim ve tek el kullanımına yönelik yeniliklerle geliyor. 

• Ellerine Sağlık Erdi. Fakat video sanırım eksik yüklenmiş. Sonunu kontrol edebilirseniz anlarsınız. Kolay gelsin

• Güzel video olmuş ama tam yerinde kesilmiş

• video yarım kamera özelliklerinde kaldı

• 1 Ocak 3000
    Gelecekten gelenler var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turktacettin -- 28 Aralık 2018; 12:35:28 >
  • Güzel bir video olmuş ellerinize sağlık. Umarız bir gün biz de kullanabiliriz. :)

• Devamı sadece NETFLIX'de

• Devamını da bekleriz.

• KAmerayı telefona biraz daha yakın tutsaydınız daha iyi olurdu tepeden çok uzaktan çekmişsiniz.

• Mobil uygulamada istenilen url bu sunucuda bulunamadı diyor telefon ios 10 ip5

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

Sorun giderildi, videonun tamamını izleyebilirsiniz.

Ayrıca Donanım Haber Youtube kanalında da yayında.

Teşekkürler.
  • Çöp kutusuna attığın şey isabet olmuş

• Video yarıda kesiliyor diyecektim ki düzeltilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAAltuntas -- 28 Aralık 2018; 15:6:9 >
  • güzel olmuş video. şimdiden sabırsızlanmaya başladık

• dokunmaya bağlı saat gösterme(alwayson)
    oneplüs launcherde de var. yalnız iyi dokuma isti.
    ben ön kamerayı bantlamışım. parmak basmak iyidir.

• Bende çok heycan uyandırmadı. Performans konusunda iyileştirme varsa güzel ama gerisi çok önemli değil. Ayrıca şu navigasyon tuşlarınının sağa sola kaydırılarak hareket ettirilmesi bence daha yorucu geliyor. Tek dokunuşla yapmak varken yukarı kaydır aşağı kaydır bence gereksiz. Bunu genel Pie sürümü için söylüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mert1907

Bende çok heycan uyandırmadı. Performans konusunda iyileştirme varsa güzel ama gerisi çok önemli değil. Ayrıca şu navigasyon tuşlarınının sağa sola kaydırılarak hareket ettirilmesi bence daha yorucu geliyor. Tek dokunuşla yapmak varken yukarı kaydır aşağı kaydır bence gereksiz. Bunu genel Pie sürümü için söylüyorum.
    Bende bikac gün navigasyonu gizleyip kullandım. Yorucu olduğunu fark edince eski haline cevirdim. Navigasyon çubuğu olmayınca ekran çok şık duruyor ama parmağımı en alttan yukarı kaydirmakta zor geliyor :D ekran görüntüsü alacağım zamanlar navigasyonu kapatıyorum artık :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harika bir inceleme. One UI arayüzü deneyimi çok başka bir noktaya taşıyacak.

• N3v3N N kullanıcısına yanıt
    one head operation aynı mantıkla yanlardan elimizin hizasında ve daha fonksiyonlu olarak aynı işlemi yapıyordu ben kullanmıyorum kullanan arkadaşlarım var memnunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumur -- 29 Aralık 2018; 18:55:12 >
  • Artık tüm uygulamalarda tüm menülerin aşağıya indirilmesi gerekiyor. Telefonlar çok büyüdü ve kullanım oldukça zorlaştı. En basidinden Chrome'da sekme değiştirmek için neden en üste ulaşmak zorundayım anlamıyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.