Şimdi Ara

Dünyanın en büyük beşinci telefon üreticisi Oppo resmen Türkiye'de

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
3.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çinli akıllı telefon üreticisi Oppo resmen Türkiye pazarına girdi. Oppo, ülkemizdeki ilk ofisini İstanbul’da açtığını ve Türkiye Genel Müdürü olarak Weijan Zhou’nun göreve başladığını duyurdu.

2004 yılında kurulan Oppo, IDC’nin 2018 3. çeyrek verilerine göre küresel akıllı telefon pazarında beşinci marka konumunda. Oppo, üç aylık dönemde akıllı telefon pazarından yüzde 8.4 pay aldı ve yaklaşık 30 milyon adet telefon sevkiyatı gerçekleştirdi.

Oppo Türkiye’nin genel müdürü Weijan Zhou, daha önce Lenovo Türkiye’de benzer görevi üstlenmişti. Oppo markası, BBK Electronics bünyesinde faaliyet gösteriyor. BBK Electronics aynı zamanda Vivo, OnePlus ve Realme markalarını bünyesinde barındırıyor. Bu markaların Türkiye planları hakkında resmi bir duyuru yapılmadı.

Oppo, çentiksiz ve çerçevesiz telefonu Oppo Find X ile büyük beğeni topladı. Kızaklı yapıdaki telefonun ön kamerası ve ahizesi buraya gizlenmiş . Diğer Oppo modelleri ise su damlası şeklindeki çentik tasarımı ve uygun fiyatı ile dikkat çekiyor. Oppo marka telefonların ne zaman satışa sunulacağı bilinmiyor. Öte yandan Eylül ayında Evofone distribütörlüğünde resmen Türkiye'ye giriş yapan Xiaomi'nin ülkemizdeki ikinci fiziksel mağazası 28 Aralık tarihinde Forum İstanbul'da açılacak.

• gelmesi sorun digil sorun fiyat xiomi geldi mesala laptoplarına bakıyosun az daha versem mac alırım dedirticek fiyata telefonları keza aynı şekilde bu şekilde olucaksa hiç gelmesinler daha iyi

• xiaomi gibi gelecekse hiç gelmesin

• Yani sizde hem ucuz olsun hemde Apple gibi servisi olsun istiyorsunuz. Kaldı ki Oppo Çin'de bile pahalı bir marka. Adamlar Apple gibi işine geliyorsa al diyor. Ayrıca belirteyim en sağlam telefonları üreten Çin markası. Xiaomi falan yanında çocuk kalır. OnePlus'ta bunların yan markası zaten.
  • Onepluslarda gelecek mi?

• Evofone bakacakmış kullanıcılar mağdur olacak yine
  • Oppo R19 yada F11 adı ile gelecek telefonu yurtdışından getirtmek ile uğraşmak istemiyordum benim için çok iyi oldu.

• Şu siralar Oppo ve Vivo en çok oşuma giden markalar. Ekran konusunda iyiler. Hele Oppo'nun 35 dakikada %100 tam şarj olan modelleri efsane mi desek.

• Doğu Türkistan aklıma geldikçe çinli den iğne dahi almak istemiyorum

• kipada bir modelini incelemiştim.kasası,ekranı bayağı güzel telefondu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu evofone mobil dünyanın Aral Game'i olma yolunda gidiyor sanırım.

• Oppo Find X'i, Oppo Türkiye ofisini açmadan, takipçi bir dostumuz sayesinde (kendisine tekrardan teşekkürler) elde edip incelemiştik; uzun kullanım deneyimimi anlattığım bir video veyahut merak ettiğiniz özellikleri hakkında olur, karşılaştırma olur, yeni bir video isteyen var mı? Yoksa inceleme videosu bize yetti mi diyorsunuz :D

• Fiyatlarda Xiaomi gibi saçmalamasınlar da....

• Ben anlamadim, neden turkiye'ye genel mudur olarak bir cinli ataniyor? Adam turk halkinin beklentilerini ne istedigini nerden bilsin? Vodafone ilk basta attila vitai diye birini getirtmisti, ama adam turk insaninin ne istedigini anlayamadi ve baya da sacma sapan seyler yapmisti sonrasinda gorevden alinip bir turk basa gecince markayi turkiye de tabi caizse adam etti

• "Öte yandan Eylül ayında Evofone distribütörlüğünde resmen Türkiye'ye giriş yapan Xiaomi'nin ülkemizdeki ikinci fiziksel mağazası 28 Aralık tarihinde Forum İstanbul'da açılacak."

bu kısmı merak ediyordum, üzerinde brandalarla bekliyor dükkan, teşekkürler.
  • OverClocK1ng kullanıcısına yanıt
    Xiaomiyi mumla ararsın , oppo pahalı bir marka.

Hem pahalı hemde türkiyede bilinmeyen bir marka oldugu için ben burda tutunabileceklerini sanmıyorum.R17 Pro cok güzel bir cihaz ama 4500 den asağı gelmez.
  • uzun kullanım deneyimi isteriz!!!

• burakesan kullanıcısına yanıt
    Bana yetmedi Burak kardeşim. Senden harika bir ukd videosu bekliyorum.

• şaomi tr ye girdide ne oldu fiyatlar uçtu. ithalatçı garantililer daha uygun satıyorlar valla.:)

• Oppo pahalı ama kaliteli telefon üretiyor. Telefonlarının tasarımları çok şık. Snapdragon 660 lı telefonları 500 dolar seviyesinde. Rx17 pro snapdragon 710 ile 600 eurodan çıktimıştı. İşlemci harici amiral gemisi kalitesindeydi.

Ülkemize özel fiyatlandırmayla gelmezse satmaz. 4 bine s9 plus 6 bine iphone xr varken kimse oppodur xiaomidir almaz almamalı :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.