- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
SRO HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ
575 Cevap168379 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

2719 Mesaj
16 Nisan 2007; 23:58:03 

Arkadaşlar burada belli başlı SRO hataları ve çözümleri konusunda sizleri yönlendirmeye çalışacağım.
SRO teknik olarak biraz nazlı bir oyun diyebilirim. Güncel bir windows, güncel anakart ve ekran kartı sürücüleri ve temel birkaç program sorunsuz bir oyun deneyimi için şart.

Öncelikle SALI GÜNLERİ OYUNUN BAKIM GÜNÜDÜR. SERVERLER 07:00 - 13:00 ARASI KAPALIDIR diyeyim size. Gereksiz konu açmayın salı günleri affetmem.

Sistem gereksinimleri:
0

SRO ya başlamadan önce aşağıda verdiğim programların kurulumunu ve sürücü güncellemelerini yaparsanız rahat edersiniz. Muhtemelen de sorunsuz bir şekilde oyununuzu oynarsınız. Bunları yapmanız durumunda oyunun en sık rastlanılan hatası "??????? RUNTIME ERROR" çözülecektir.

1. Windows update: "Başlat/Windows Update" simgesine tıklayın. Kalanını windows sizin için otomatik olarak halledecektir. Tabiki windows unuzun orjinal olduğunu varsayıyorum. Eğer değilse bunu yapmayın, elinizdeki windows dan da olmayın.

2.Microsoft .net (Microsoft .NET Framework ) pakedi. Artık her bilgisayar için olmazsa olmaz bir paket. Muhakkak kurun. İndirmek için TIKLA

3.Ekran kartı sürücülerinizi en güncel versiyona yükseltin.

Nvidia ekran kartları (GeForce Serisi) için TIKLA
Ati ekran kartları (Radeon Serisi) için TIKLA

4. Anakart sürücülerinizi en güncel versiyona yükseltin.
İntel chipset TIKLA
Via chipset TIKLA
Nvidia chipset TIKLA
Sis chipset TIKLA

START GELMİYOR: Oyun simgesine tıkladınız, splash screen geldi, ama start yok. Splash screen deki www.silkroadonline.net simgesine tıklayın. Explorer açılacak ve muhtemelen SRO nun sitesi de açılmayacak. Explorer e site açılana kadar yenile (refresh) yapın. Site gelince splash screen i kapatın ve tekrar oyunun simgesine tıklayın. Start gelecektir. Bunu yaptınız ve gene gelmediyse modeminizi bir açıp kapayıp bu işlemi tekrarlayın.

5. Bu yazdıklarım eğer sisteminizde bir donanım hatası veya internet bağlantınızda bir sorun (kesilme, modemsel sorunlar, firewall veya antivirus sorunu) yoksa oyunu sorunsuz oynamanızı sağlayacaktır. Hala problemleriniz varsa bu konu altına yazın cevaplamaya çalışalım.

6. Launcheri açıyorsunuz ama update mi edemiyorsunuz ? Start yazısı mı gelmiyor ?
Çözüm basit. www.silkroadonline.net sitesine bağlanıyoruz. 1-2 kere giremeyebilir. Site görüntülendikten sonra rahatça update edebilir start yazısını görebilir ve oyuna girebiliriz.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

2719 Mesaj
17 Nisan 2007; 0:04:29 

Arkadaşlar rehber üstkonusu için çalışmalar yapıyorum. Hatalar için bu topiği kullanalım.

864 Mesaj
17 Nisan 2007; 1:45:10 

quote:

Orjinalden alıntı: Nømad

Ve son olarak NUBOT hatası. Nubot kurmayı denediniz, elinize yüzünüze bulaştırdınız, oyun sürekli "the server is out of examination or cannot connect zart zurt hede hödö" hatası veriyor.
a."C:\WINDOWS\system32\drivers\etc/hosts" dosyasını notepad ile açın, içindeki Joymax ile başlayan satırı silin, kaydedin çıkın. Eski versiyon Nubot hatasını bu çözer.
b. Olmadı mı? Satırı sildikten sonra oyunu "program ekle kaldır" dan uninstall edin. Program Files içinden SILKROAD klasörünü de silin. Oyunu yeniden kurun ve updatelerini yapın.
c. Gene mi olmadı. Gidin Pacman veya KO oynayın. Hakkınız budur.

ne gerenk var nomad oradaki host dosyasını direkt sil aynı işlevi göruo gene çalışıo oyun :)

181 Mesaj
17 Nisan 2007; 8:41:24 

quote:

2.Microsoft .net (Microsoft .NET Framework ) pakedi. Artık her bilgisayar için olmazsa olmaz bir paket. Muhakkak kurun. İndirmek için TIKLA

3

Ben bunu Kurmamıştım acaba Bunun ne gibi Bir yararı olur ???

Celeron 1000
256 mb Ram
GeForce Fx 5200 128 mb ekran kartı

Maşımı alınca Pc yenilicem :)

1119 Mesaj
17 Nisan 2007; 9:14:06 

@Nømad
Silkroad güncellenirken çıkan hatayıda not edermisin.Salı günü herkes bu hatayı görüp topik açıyorlar. Ayrıca bu hata internetin -yada bağlantı- olmadığı zamanlarda çıkan hatadır.
"The server is undergoing inspection or updates. Connet to ......"

149 Mesaj
17 Nisan 2007; 9:14:58 

Öncelikle sistemde .net Framework yavaşlamadan başka bir işe yaramıyor bence. Tabii kodlama konusunda Microsoft'un yeni bombası net teknolojisi ile yazılan yazılımları kullanmanız şartsa o ayrı.

Ayrıca Nomad kardeşim bu forumda bot vs olayı yasakken NuBOT hatası gidermeyi anlatmaya gerek var mı?

5 Mesaj
17 Nisan 2007; 9:16:21 

abi zaten cogu sılk sorunu ucrestsız botlardan cıkıyo mıllet neden oldugunu bılmesede ne kullandıgını bılıyor yanı sorun kökünü öğreniyor burdan arastırabılır.bence mantıklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kadrosuz -- 17 Nisan 2007; 9:17:33 >

2719 Mesaj
17 Nisan 2007; 9:21:37 

quote:

Orjinalden alıntı: ulijonroth

Öncelikle sistemde .net Framework yavaşlamadan başka bir işe yaramıyor bence. Tabii kodlama konusunda Microsoft'un yeni bombası net teknolojisi ile yazılan yazılımları kullanmanız şartsa o ayrı.

Ayrıca Nomad kardeşim bu forumda bot vs olayı yasakken NuBOT hatası gidermeyi anlatmaya gerek var mı?

Valla botterlere forumdan gidin desek herhalde bir sen bir ben kalırız
Belki ben bile kalmam.
SP farmdayım da. Daraldım biraz.
Nubot hatasını eklemek zorunluluğu hissettim zira nubot u eline yüzüne bulaştırıp, sonra google ye SRO yazıp, gelen ilk linke tıklayıp, karşısına çıkan foruma hiçbir alt veya üst konuya bakmadan, oyun "server update cannot hede hödö" hatası veriyor diye konu açan embesil kesime bir yol göstermek gerekiyordu. Aha bu lafımdan sonra gene birsürü düşman edindim. PM den küfür yağmuru başlar gene.

394 Mesaj
17 Nisan 2007; 9:30:43 

hosts dosyasını notepat ile actım joymax ile baslayan satır yok oyuna tıklıyorum the server is .... silkroadonli-e.ner yazıyo offf

1119 Mesaj
17 Nisan 2007; 9:31:23 

@Nømad
Birde ben kalırım kardeş.Aynı sp farmdayım.9 gap.Bende daraldım.Uriye falan gidiyorum.Kesmek değil maksat.Beleş xp sp geliyor.0.03.Anla artık halimizi.Bırakacam diyorum ama bırakamadım.Bu farm işi resmen kendine has bir hastalıkmış.

2719 Mesaj
17 Nisan 2007; 9:34:01 

quote:

Orjinalden alıntı: 300üb500

@Nømad
Birde ben kalırım kardeş.Aynı sp farmdayım.9 gap.Bende daraldım.Uriye falan gidiyorum.Kesmek değil maksat.Beleş xp sp geliyor.0.03.Anla artık halimizi.Bırakacam diyorum ama bırakamadım.Bu farm işi resmen kendine has bir hastalıkmış.

Yaşadım bilirim kardeş.
75k ya dayandım bu arada.
Şafak 45k

394 Mesaj
17 Nisan 2007; 9:38:13 

arkadaslar bu hata gitmiyo bende hosts dosyasını notepat ile açıyom joymax yazılı i satır yok yardım lütfen

2719 Mesaj
17 Nisan 2007; 9:42:12 

quote:

Orjinalden alıntı: furi544

arkadaslar bu hata gitmiyo bende hosts dosyasını notepat ile açıyom joymax yazılı i satır yok yardım lütfen

Yukarı bak yukarııııııııııııııııııııı. Oyun bakımdaaaaaaaaaaaa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nømad -- 17 Nisan 2007; 9:43:03 >

394 Mesaj
17 Nisan 2007; 9:43:26 

pardon arkadaslar çok özür diliyorum ya bende bi sürü program indirdim düzeltmeye calısıyodum saolun

1119 Mesaj
17 Nisan 2007; 9:56:49 

@Nømad
Bu hatayı en başa koy.Ve büyük yazdır.Belki rahat ederiz salı günleri...

2719 Mesaj
17 Nisan 2007; 10:09:13 

quote:

Orjinalden alıntı: 300üb500

@Nømad
Bu hatayı en başa koy.Ve büyük yazdır.Belki rahat ederiz salı günleri...

Biraz modifiye ettim.
Olmuş mu?

2719 Mesaj
17 Nisan 2007; 10:14:58 

quote:

Orjinalden alıntı: MyCooL

Ben bunu Kurmamıştım acaba Bunun ne gibi Bir yararı olur ???

Eninde sonunda kurmak zorunda kalacaksın. Şimdiden kur rahat edersin.
.net ile kodlanmış uygulamaları açmana yarar.
Misal şu anda en son Ati sürücüleri bile mecburen kurmanı istiyor.
Yakına vazgeçilmez olacak.
İyi bişe yani en basit anlatımla.

1119 Mesaj
17 Nisan 2007; 10:17:39 

@Nømad
Hata yazısını yazmanı tercih ederim.Çünkü bakım olunca karşılarına çıkan yazının ne olduğunu bilsinler. Sen-ben bakım olunca bu hatanın çıktığını biliyoruz.
"The server is undergoing inspection or updates. Connet to ......" Bu bir bakım hatası mesajıdır gibi. Ambalaj sana ait olsun.Pek anlamam.Sen ayarlarsın orasını.

129 Mesaj
17 Nisan 2007; 10:25:16 

Nomad bnm sorunum farklı.. Durduk yere internet bağlantım kopuyor.. Bu neden olabilir ... Uzun süre log in olmak için kas .. gir sonra DC başımı korkarak modeme doğru yöneltiyorum gene aynı internet bağlandım kesilmiş.. Varmı bunun yöntemi en son formattan sonra böyle oldu önceden 36 saat kasardı char(ortalama) rekorum 46saat hiç durmadan

Eğer yardmcı olabilirsen çok thanks

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReBorn_TheBest -- 17 Nisan 2007; 10:26:34 >

320 Mesaj
17 Nisan 2007; 10:27:41 

quote:

Valla botterlere forumdan gidin desek herhalde bir sen bir ben kalırız
Belki ben bile kalmam.
SP farmdayım da. Daraldım biraz.
Nubot hatasını eklemek zorunluluğu hissettim zira nubot u eline yüzüne bulaştırıp, sonra google ye SRO yazıp, gelen ilk linke tıklayıp, karşısına çıkan foruma hiçbir alt veya üst konuya bakmadan, oyun "server update cannot hede hödö" hatası veriyor diye konu açan embesil kesime bir yol göstermek gerekiyordu. Aha bu lafımdan sonra gene birsürü düşman edindim. PM den küfür yağmuru başlar gene.

O neye benzedi artık biliyormusun;

(Yeni Gelen Şahıs)
- Birader bu forum silkroad bilgi paylaşım formumu?

(Yöntici)
- Evet. Buyur.

(Yeni Gelen Şahıs)
- Ha tamam. Ya benim bi motor var YAMAHA, motorudan acayip bir ses geliyor sebebini bilen varmı?
Ayrıca birde ön lastiği hava kaçırıyor ne yapmam gerek???? Acil cevap plssssssss...

Aha da buna benzedi :)))

###[[[[Ayrıca bir fıkrası var bunun;

Gelin kaynanasını sokağa atmış,

-Kaynana, Yoldan geçen muhtara
- Muhtar gelinim beni evden attı zor durumdayım yadım et.
-Muhtar, Der ki;
- Karakuzuyumu çalmışlar!!!
-Kaynana, Derki;
- Hayır ben gelini öldürmedim der.
-O sırada yoldan biri geçer, ve derki;
- Ya burda kral faruk varmış nerde o? Der,
-Muhtar, derki;
- Ne diyon sen hocam karakuzmu çalmışlar.
-Kaynana, derki;
- Hayır ben gelini öldürmedim der.

Neyse muhabbet böyle bi yarım saat uzar ve sorunu çözemeyince Kadıya baş vururlar.

-Kadı, Sorununuz nedir.

- Ben gelini öldürmedim,
- Kara kuzumu çalmışlar,
- Kral Faruk'u tanıyormusun?

Deyince, Kadı içinden derki '' Demek öyle ha '' tamam ozama alın lan demiş;
- Yarın bayram çalsın sazlar vursun davullar. ]]]]###

Fıkra tam bu forumda arama yapmayanlar için, ama Nomad'ında dediği gibi embesil lafı var ya, ha o yüzden fıkrayı anlamaları biraz zaman alabilir( Belki hiç anlamayanlar çıkabilir Sabuhahahah).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LnMsTr -- 17 Nisan 2007; 10:30:38 >

Good Bye...

181 Mesaj
17 Nisan 2007; 12:25:08 

quote:

Orjinalden alıntı: ulijonroth

Nomad Pc kastıgı Dogrumu acaba ?

Celeron 1000
256 mb Ram
GeForce Fx 5200 128 mb ekran kartı

Maşımı alınca Pc yenilicem :)

2719 Mesaj
17 Nisan 2007; 12:29:10 

quote:

Orjinalden alıntı: MyCooL

Nomad Pc kastıgı Dogrumu acaba ?

Benimkini kasmıyor.

1373 Mesaj
18 Nisan 2007; 15:13:52 

bana da yardımcı olun oyunu açıp start a bastığımda karşıma pc nin özellikleri geliyo,altında da tıklamam için 2 soru işareti var.ikisine de tıklamama rağmen bir türlü oyun açılmıyo.ekran kartının güncel sürümünü de yükledim.sizce bu neden kaynaklanıyo

2719 Mesaj
18 Nisan 2007; 15:31:11 

quote:

Orjinalden alıntı: tolgacantan

bana da yardımcı olun oyunu açıp start a bastığımda karşıma pc nin özellikleri geliyo,altında da tıklamam için 2 soru işareti var.ikisine de tıklamama rağmen bir türlü oyun açılmıyo.ekran kartının güncel sürümünü de yükledim.sizce bu neden kaynaklanıyo

Yukarıda yazanların hepsini eksiksiz olarak yaptın mı? Çok önemli hepsini ama.
Evet diyorsan format ve sonrasında oyunun tekrar kurulumu diyorum.
Gene olmadı ekran kartını değiştir diyorum.

165 Mesaj
20 Nisan 2007; 21:18:31 

please execute launcher program die hata verio ve bot filan kullanmadım ve kullanmıyorum yardım edin lütfen nasıl geccek bu hata

2719 Mesaj
21 Nisan 2007; 0:13:24 

quote:

Orjinalden alıntı: Rejhata

please execute launcher program die hata verio ve bot filan kullanmadım ve kullanmıyorum yardım edin lütfen nasıl geccek bu hata

Oyunu kaldır, prg files ten klasörünü de sil. Oyunu yeniden kur.
Bu hata genelde oyunu silkroad.exe yerine sro_client.exe den çalıştırırsan veya exe dosyalarında bir hata varsa oluyor.

151 Mesaj
21 Nisan 2007; 0:18:27 

güzel çalışma ama olipus serveri neden kapalı bi fikrin varmı sitesinde falan hiç bi yerde göremedim onun hakkında bişi

Sen elif dersin hoca
Ma'nisi ne demektir...

2719 Mesaj
21 Nisan 2007; 0:25:45 

quote:

Orjinalden alıntı: IImmortall

güzel çalışma ama olipus serveri neden kapalı bi fikrin varmı sitesinde falan hiç bi yerde göremedim onun hakkında bişi

Muhtemeln donanımsal bir arıza var. Aklıma başka bir şey gelmiyor. Birkaç gündür tekliyor o server.

151 Mesaj
21 Nisan 2007; 1:25:25 

ya bide şöle bişii var msn den arkadaşla konuşuyom durmadan gir çık dio düzeliyo dio ben giriyom dio ama ben deniyom bişi olmuyo inş düzeltirler en kısa zamanda

Sen elif dersin hoca
Ma'nisi ne demektir...

1213 Mesaj
21 Nisan 2007; 13:24:01 

Server ların patladığı zamanlar oluyor yani bütün serverlar boşalıyor, bu hangi saatler de oluyor?

353 Mesaj
21 Nisan 2007; 16:17:34 

quote:

Orjinalden alıntı: ReBorn_TheBest

Nomad bnm sorunum farklı.. Durduk yere internet bağlantım kopuyor.. Bu neden olabilir ... Uzun süre log in olmak için kas .. gir sonra DC başımı korkarak modeme doğru yöneltiyorum gene aynı internet bağlandım kesilmiş.. Varmı bunun yöntemi en son formattan sonra böyle oldu önceden 36 saat kasardı char(ortalama) rekorum 46saat hiç durmadan

Eğer yardmcı olabilirsen çok thanks

TTneti Ara Bu Sorun Nisan Ayı Başından Beri Çok Kişide Var

1141 Mesaj
24 Nisan 2007; 20:57:15 

Bir sorum olacak bilgisayara sro yu yükledim update aldı start dedim daha sonra ufak resim geliyor ve orada hep kalıyor kapatmak istiyorum yanıt vermiyor fln diyor ve sonlandırıyorum nasıl çözebilirim???

2719 Mesaj
25 Nisan 2007; 11:07:44 

quote:

Orjinalden alıntı: Husay

Bir sorum olacak bilgisayara sro yu yükledim update aldı start dedim daha sonra ufak resim geliyor ve orada hep kalıyor kapatmak istiyorum yanıt vermiyor fln diyor ve sonlandırıyorum nasıl çözebilirim???

Muhtemelen windows veya donanım hatası.
Bir bilene sistemini kontrol ettir.

1679 Mesaj
25 Nisan 2007; 17:10:03 

ben ekran kartımı ve ana kartımın marqasını bilmioym

And the Raven, never flitting, still is sitting, still is sitting
On the pallid bust of Pallas just above my chamber door;
And his eyes have all the seeming of a demon's that is dreaming,
And the lamp-light o'er him streaming throws his shadow on the floor;
And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted—nevermore!

8 Mesaj
25 Nisan 2007; 21:10:29 

ya ben 2 sro yu acmak isiyorum.Gecen gun baska bi forumda okudum aynen uyguladım.işte paylasıanlar aattım sro nun client i sonra baska bir hesap dan girdim.sro yu calıstırdım.Start geldi.Game Guard update yaptı tam Sro nun resmi geldi fakat "FALSE" Baslıgında Bi hata verdi hatada

------------FALSE------------
E32c235c324 gibi bişidi :D Acaba Sorunu Bilen bi arkd. warmı??

1141 Mesaj
26 Nisan 2007; 21:13:33 

quote:

Yoksa benim sistem yetmiyormu

3 Mesaj
27 Nisan 2007; 10:02:27 

bu oyun niye cuma günü kapalım anlamdım gitti arada cuma günleride kapıyolar ufffff agalar.

1218 Mesaj
27 Nisan 2007; 11:41:38 

Tam donanimhaber olmuş burası.Millet soru soruyor nomad cevaplıyor

53 Mesaj
27 Nisan 2007; 12:47:53 

cuma günleri kapalımı silkroad?

Ey kör! Bu yer, bu gök, bu yıldızlar, boştur boş!
Bırak onu bunu da gönlünü hoş tut hoş!
Şu durmadan kurulup dağılan evrende
BİR NEFESTİR ALACAĞIN, O DA BOŞTUR BOŞ!

4184 Mesaj
27 Nisan 2007; 16:56:16 

çok saol nomad.yazdıkların için

Kim ki, kendinden bir canavar yaratır,o zaman insan olmanın acısından kurtulur.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
27 Nisan 2007; 19:22:25 

Nomad bu ekran Kartı sürümü güncelleyin demişsin bana bu konuda yardım cı olurmusun yapadım

Uzaklaştırılmış
28 Nisan 2007; 9:32:27 

arkadaşlar bu hata geçmedi ne yaptıysam oynayacağımda yeniden yüklüom onun yüzündende kotayı aşıom LÜTFEN YARDIM şimdiden teşekkür ederim

0

Ekteki dosya (1)

1141 Mesaj
28 Nisan 2007; 17:40:06 

quote:

Windows hatası olduğunu nasıl anlarız ama galiba donanımdan....

471 Mesaj
28 Nisan 2007; 22:34:16 

yaaa c9 hatasını nasıl cozebilirim? spartada oynuorm ama suan giremiorm c9 hatası werio verification code u yazdıktan sonra

480 Mesaj
29 Nisan 2007; 0:00:25 

Abi ellerine sağlık çok iyi anlatmışsın bir çok hatamı giderdim

44 Mesaj
29 Nisan 2007; 17:14:27 

0

Bilgili ve Tecrübeli arkadaşlar, lütfen bu sorunuma bir çare bulabilir misiniz?

İlk mesajda hata ve çözümlerini yazıp paylaşmışsınız Teşekkür ederim lakin birşey anlayamadım...

Resmini eklediğim hata konusunda çaresizim, ne yapacağımı bilemiyorum...

Umarım, ilgilenip yardımlarınızı esirgemezsiniz.

Saygılarımla...

1 Mesaj
29 Nisan 2007; 18:19:23 

ARKADAŞLAR BENİMDE BİR SORUNUM VAR ÇÖZERSENİZ SEVİNİRİM www.dostlardunyasi.azbuz.com

akif kiraz

913 Mesaj
29 Nisan 2007; 18:41:15 

quote:

NUBOT hatası. Nubot kurmayı denediniz, elinize yüzünüze bulaştırdınız, oyun sürekli the server is out of examination or cannot connect zart zurt hede hödö

karnımız agrıdı burda colu cocuk gülmekten koptuk

beles b_o_t kurmayın 4. gün ban!!

The Avatar Last Airbender Fan Club

7 Mesaj
29 Nisan 2007; 20:24:13 

Arkadaşlar giriorum servera o güvenlik kodu sorulan yere kadar gelio yazıorum sonra bekliorum disconnect diiip çıkıo bugün kaç kere girmeye çalıştıysam hep bunu yaptı knighta benzemeye başladı ya bi çareeeee

Uzaklaştırılmış
29 Nisan 2007; 23:40:48 

yeni topic açmak istemedim lütfen nomand bi bak 2 günde bir kadar dc yiyorum ve ??????????? dolu bi ekran ve ???? ????? die 2 şık geliyo bunun anlamı ne nasıl geçer fazla tuşada basmıyom anlamı lütfen yardımm

445 Mesaj
30 Nisan 2007; 18:28:27 

[font="Times New Roman"] Ben oyunu bilgisayara kurarken oyunun yüklemesini durduruyo ve ''Silk road online cannot be unzipped.Zip is damaged.Installing Silkroad is cancelled.'' yazısı çıkıyo ve oyunu yüklemeyi kapatıyo acaba neden yüklemiyo bu oyunu ?

Football Manager 2012 Kulübü

2719 Mesaj
30 Nisan 2007; 18:37:53 

quote:

Orjinalden alıntı: bysaykomatrix

[font="Times New Roman"] Ben oyunu bilgisayara kurarken oyunun yüklemesini durduruyo ve ''Silk road online cannot be unzipped.Zip is damaged.Installing Silkroad is cancelled.'' yazısı çıkıyo ve oyunu yüklemeyi kapatıyo acaba neden yüklemiyo bu oyunu ?

Oyunun setup dosyası arızalı veya ramların bozuk.
Oyunu tekrar indir veya çalışan bir yerden cd ye çektir.
Aynı sorun devam ederse ram larının bir kontrol edilmesi lazım.

Uzaklaştırılmış
30 Nisan 2007; 20:51:37 

quote:

Orjinalden alıntı: ulukemal

yeni topic açmak istemedim lütfen nomand bi bak 2 günde bir kadar dc yiyorum ve ??????????? dolu bi ekran ve ???? ????? die 2 şık geliyo bunun anlamı ne nasıl geçer fazla tuşada basmıyom anlamı lütfen yardımm

benim sorunumada bi çare sölesen

44 Mesaj
1 Mayıs 2007; 12:17:28 

quote:

Orjinalden alıntı: Carmentos

0

Bilgili ve Tecrübeli arkadaşlar, lütfen bu sorunuma bir çare bulabilir misiniz?

İlk mesajda hata ve çözümlerini yazıp paylaşmışsınız Teşekkür ederim lakin birşey anlayamadım...

Resmini eklediğim hata konusunda çaresizim, ne yapacağımı bilemiyorum...

Umarım, ilgilenip yardımlarınızı esirgemezsiniz.

Saygılarımla...

Bizde sırada bekliyoruz, yardım edebilecek yiğit, mert, cesur bir delikanlı arkadaş yok mu acaba

725 Mesaj
1 Mayıs 2007; 15:48:04 

bedava bot kullanmaya calısmıssınız ancak exeniz hatalı o yuzden o hata veriyo

INTEL i5-3570K 3.40GHz 6MB Ivy Bridge Gigabyte GA-Z77-DS3H DDR3 2400MHz CORSAIR CMZ8GX3M2A1600C9 Vengeance 8GB DDR3 1600Mhz CL9 XMP Dual Kit MSI GTX650 Ti OC 1GB GDDR5 128Bit SEAGATE ST500DM002 500GB 7200Rpm Cooler Master RC-K280-KKP500 Elite K280 500W Kingston SSD 120GB Sata3 Samsung S22B350H 21.5" 2ms Full HD Siyah Led Monitör

Uzaklaştırılmış
1 Mayıs 2007; 16:04:32 

quote:

5. Ve son olarak NUBOT hatası. Nubot kurmayı denediniz, elinize yüzünüze bulaştırdınız, oyun sürekli the server is out of examination or cannot connect zart zurt hede hödö hatası veriyor.
a. Öncelikle internet bağlantınızı kontrol edin. BAğlantıda bir sorununuz varsa bu hatayı alırsınız. Eğer bağlantınız sağlamsa;
b."C:\WINDOWS\system32\drivers\etc/hosts" dosyasını notepad ile açın, içindeki Joymax ile başlayan satırı silin, kaydedin çıkın. Eski versiyon Nubot hatasını bu çözer.
c. Olmadı mı? Satırı sildikten sonra oyunu "program ekle kaldır" dan uninstall edin. Program Files içinden SILKROAD klasörünü de silin. Oyunu yeniden kurun ve updatelerini yapın.
d. Gene mi olmadı. Gidin Pacman veya KO oynayın. Hakkınız budur.

6. Bu yazdıklarım eğer sisteminizde bir donanım hatası veya internet bağlantınızda bir sorun (kesilme, modemsel sorunlar, firewall veya antivirus sorunu) yoksa oyunu sorunsuz oynamanızı sağlayacaktır. Hala problemleriniz varsa bu konu altına yazın cevaplamaya çalışalım.

Bu Hataya koptum