Şimdi Ara

ASUS ROG Strix 2080 ve 2080Ti kutusundan çıkıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Normalde hiç izlemiyorum böyle videoları. Yorum için geldim;
    Ne oluyor kutudan çıkınca ? Başlık atıyorsunuz kutusundan çıkıyor diye ne çıkıyor sanki tövbe tövbe....

• Almayacam rtx serisi ekran kartlarını sanki onu destekleyen oyun yaptılarda anakart işlemci almak lazım birde 390 çıkmış z270e devam

• Forumdonanım da çalışmak istiyorum, kutudan çıkarma işini bana verin ne olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cebrail.bsrn kullanıcısına yanıt
    kanka bazıları için bu ilk gecede gelinlik cıkarmak gibi bişi...
  • Merhaba,
    Geteiks 1080 tiay şeklinde yarı Türkçe yarı İngilizce telaffuzda bulunmamanızı öneririm.
  • Kutu açılımlarında öncelik ürünün reklamı tanıtımı teknik ve fiziki özelliklerinden bahsedilmektedir. Sonuçta yeni piyasaya çıkmış bir üründen bahsediyoruz. @cebrail.bsrn sonuçta sizin hoşunuza gitmese de bu tür videolar şahsen benim hoşuma gidiyor ve bir çoğu da böyle videoların olmasından memnundur diye düşünüyorum. Bu tür incelemeler sayesinde alacak olan kişi ön bilgi edinmiş oluyor.

• <<< Nvidia Yapar,AMD Mal gibi bakar >>>

ASUS ROG Strix 2080 ve 2080Ti kutusundan çıkıyor!
  • cebrail.bsrn kullanıcısına yanıt
    Seni AMD'ci :p

• rüyalar.swf
  • bu kadar pahalı olmamalı

• Mesut Cevik poseti eline alana kadar Burak Şolt yedi kartı yedi :)Maşallah

• Düşünsene 8 10 bin tl ekran kartı alıyorsun araba fiyatına verdiğin paraya değmiyor adamların yaptığı tek şey gerçekci gölgelendirme teknolojisi oyun piyasaya bakıyorum.Gerçekcilik üzerine yapılmış oyun yok.Gerçeğe yakın oyun yapın da 8 10 bin tl paramız çöpe gitmesin bari ben zaten 1070 ekran kartında 2k da oyunumu rahatlıkla yükek ayarlarda 60 fps üstü oynuyorum.8 10 bin tl yi bu devirde kim verebilir.Tabiki üst tabakada olan zengin insanlar alt ve orta tabakada yaşayan insanlar alamıyacak ne anladım ben bu işten bu ekran kartının tek farkı 300 400 fps verse bile benim için bir mantığı yokki neden çünkü oyunlarda gerçekcilik yok ( sadece gölge yöntemiyle gerçekcilik olmaz ) o zaman bu ekran kartını da almanın mantığı yok.

• Adamlar kimsenin yapamadigi onn\Off teknolojisini ürettiler kimsenin zoruna gitmesin.!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEHZADE63 -- 14 Ekim 2018; 20:40:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bundan sonra sadece,uzun bi süre teknolojik aletlerin kutularına bakacak gibi gözüküyoruz canım ülkemde
  • Ulan nekadar komiksiniz ya bu forumun yaş ortalaması hakikaten yerlerde bir tarafta kroniklerde kendi ülkesine düşman kitle diğer tarafta ne idü belirsiz yok niye onda 2080ti varda diğerinde yok oooo diktatör gibisinden vvalla oturma organımla gülüyorum

Ha bu arada kanalıma hoşgeldiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: encuni

kanka bazıları için bu ilk gecede gelinlik cıkarmak gibi bişi...
    Normalde karta yorum yapacaktım ama bu yoruma kayıtsız kalamadım.

Gelinliği ilk gece gerçekten erkeğin kendisi olarak gelinin üstünden erkek mi çıkarıyor? Gelin kendi soyunup gelmiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: UltrAslan_06

Düşünsene 8 10 bin tl ekran kartı alıyorsun araba fiyatına verdiğin paraya değmiyor adamların yaptığı tek şey gerçekci gölgelendirme teknolojisi oyun piyasaya bakıyorum.Gerçekcilik üzerine yapılmış oyun yok.Gerçeğe yakın oyun yapın da 8 10 bin tl paramız çöpe gitmesin bari ben zaten 1070 ekran kartında 2k da oyunumu rahatlıkla yükek ayarlarda 60 fps üstü oynuyorum.8 10 bin tl yi bu devirde kim verebilir.Tabiki üst tabakada olan zengin insanlar alt ve orta tabakada yaşayan insanlar alamıyacak ne anladım ben bu işten bu ekran kartının tek farkı 300 400 fps verse bile benim için bir mantığı yokki neden çünkü oyunlarda gerçekcilik yok ( sadece gölge yöntemiyle gerçekcilik olmaz ) o zaman bu ekran kartını da almanın mantığı yok.
    Hocam, bu dediklerini kafatasının içinde az biraz beyin taşıyan kordalı-memeli familyasına mensup her canlı biliyor zaten. Ama ısrarla Nvidia süper, Nvidia bu sefer yaptı, bu sefer harika oldu diyen ''Fanboy''lar ve bu işten ekmek yiyen ''Tester''lar görmezden geliyorlar!

• BalistikBomba B kullanıcısına yanıt
    Nvidia'yı kıskanmayalım değerli AMD'ci kardeşim :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.