Şimdi Ara

iPhone XS Max mercek altında: Kutu açılışı ve ilk izlenimler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Apple'ın yeni nesil amiral gemi akıllı telefon modeli iPhone XS Max elimizde. Bu videomuzda kutusundan çıkartıp, kullanıyor ve ilk izlenimlerimizi paylaşıyoruz. 

• ve Apple mağaradan kafasını çıkarttı stereo ses kaydı olduğunu öğrendi. Stereo ses kaydı olsa bile yakın zamanda şu Nokia'nın HAAC mikrofon kalitesini yakalayamayacaklar. Düşünün ki bunu 2013 de piyasaya sürdüler. Örnek video aşağıda...

• Erdinin incelemesi başka olur.

• Video için teşekkürler. Ben hiç apple kullanmadım. Bazı kısıtlamaları yüzünden hep uzak durdum. En önemlisi sd kart girişiydi. Ama şimdiye kadar apple ların mono ses ile video kaydettiğini şimdi öğrendim. Bu nasıl saçmalık yıllardır tüm telefonlar stereo ses kaydı yapıyor hatta lg v20 3 microfon koymuştu diye hatırlıyorum. Nasıl böyle basit birşeyden insanları mahrum bırakıyorlar anlamıyorum. Benim 12 senelik sony kameramda bile videoda stereo ses var.

• Erdi hocam apple bence gelsin telefonun bütün özelliklerini senden öğrensin. Aplle dan daha iyi tanıttın cihazı.??

• Mesut nerde ipon u elleyince sevinçten havalara uçardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sazankiller -- 6 Ekim 2018; 1:22:30 >
  • İşletme sahiplerine özel video :D

• burgfb kullanıcısına yanıt
    Apple telefon değil yıllardır marka satıyor. Benimde android kullanma nedenim telefondan tüm işlerimi android üzerinden yapabilme yeteneği sağlaması. İos tarafında hep bir kısıtlama onu yapma bunu yapma ama para verdim ben. Olayı tekrarlayıp duruyorsunuz. En basitinden fotoğraf çekiyorum diğer arkadaş istiyor bluetooth üzerinden yolluyorum. Cihazları yavaşlatmıyorlar güncelleme verip. En son aldığım telefonda zaten güncellemeden vazgeçtim aldıkça cihazı batırmaya yönelik güncelleme verilmeye başlandı.
  • Yarım saatlik on inceleme videosu(?)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İphone a ulaşmak hiç bu kadar zor olmamıştı
    dolayısıyla kasap kedisi gibi bakılacak bu videolar teknoloji meraklıları için daha
    önemli hale geldi

• Hülöööööööööööööğğğğ

• ve Apple mağaradan kafasını çıkarttı stereo ses kaydı olduğunu öğrendi. Stereo ses kaydı olsa bile yakın zamanda şu Nokia'nın HAAC mikrofon kalitesini yakalayamayacaklar. Düşünün ki bunu 2013 de piyasaya sürdüler. Örnek video aşağıda...

• quote:

Orijinalden alıntı: burgfb

Video için teşekkürler. Ben hiç apple kullanmadım. Bazı kısıtlamaları yüzünden hep uzak durdum. En önemlisi sd kart girişiydi. Ama şimdiye kadar apple ların mono ses ile video kaydettiğini şimdi öğrendim. Bu nasıl saçmalık yıllardır tüm telefonlar stereo ses kaydı yapıyor hatta lg v20 3 microfon koymuştu diye hatırlıyorum. Nasıl böyle basit birşeyden insanları mahrum bırakıyorlar anlamıyorum. Benim 12 senelik sony kameramda bile videoda stereo ses var.

telefonun bildirim sesini değiştiremiyorsunuz bu ne ki :)

100 uygulamadan 98’i aynı ses ile bildirim veriyor

apple’a sorsan uygulama geliştiricilere bırakıyor

rezilliğin dibi resmen

inanılmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone X de kullandığınız Ses ölçme yazılımının ismi nedir acaba ?

• ezimuse kullanıcısına yanıt
    Hocam resmen müthişmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesut ancak dünyayı gezer birkaç över Erdi anlatır tanıtır teknik olarak bir konuyu açıklayan bir Erdi birde Recep baltaş var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockndarkk -- 6 Ekim 2018; 14:42:46 >
  • Hızlı şarj yoksa, çöp...

• Videonun son saniyesinde hesap makinesi açılması manidar :)

• Erdi bey videoyu izlemeden yorum yapan bir değilim ama konu sen olunca ne diyeceğini bildiğim için izlemeden yazıyorum.çok ayrıntıya giriyorsunuz atomu böler gibi bu yüzden sizi dinlemek işkence geliyor video izlemeden yorum yapmak güzelmiş.çünkü sizin neler söyleyeceğinizi tahmin ediyorum buda güzel.ama bir tesellim var mesut bey sizin yerinize gereken eleştiriyi söylüyor videolarda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • huwaei p20 pro ile mutluyum hiç gerek yok iosmuş applemış elmaymış enayi telefonu :)

• Kutudaki şarj cihazında, hızlı şarj özelliği yok. Rezillik.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.