Şimdi Ara

Sony Xperia XZ3'ün basın görselleri ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
3.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony Xperia XZ3, yakında şirketin yeni amiral gemisi akıllı telefonu olarak resmen duyurulacak. Şimdiye kadar söz konusu akıllı telefonla ilgili birkaç sızıntı ortaya çıkmıştı. Şimdi ise Sony'nin Xperia XZ3'te tasarımsal anlamda çok fazla değişikliğe gitmediğini gösteren basın görselleri yayınlandı.

Ayrıca Bkz.Windows 95'in masaüstü uygulaması ile nostalji yaşayın
    Paylaşılan görsellerin önceki sızıntılarla paralel göründüğünü söyleyebiliriz. Ayrıca akıllı telefonun çift arka kamera trendini es geçerek bunun yerine tek bir arka kamerayla geleceğini gösteriyor. Şirket Xperia XZ3 ile basit ve geleneksel görünümü korumayı planlıyor olabilir. Yani en azından bunu anlıyoruz.

Sony Xperia XZ3 özellikleri

Akıllı telefon çentikli ekran ile gelmeyecek. Cihazın arkasında ise LED flaş, parmak izi tarayısıcı ve Sony'nin hibrit odaklama teknolojisine sahip olduğu düşünülen bir kamera sensörü yer alıyor. Metal arka panel ile donatılan Xperia XZ3'ün Snapdragon 845 yonga seti, 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı ile piyasaya sürüleceği gelen haberler arasında.

• birbirinin kopyası çentiklilere bir yenisi ekleneceğine böylesi daha güzel olmuş. hem sony olduğunu belli eden hem de özgün bir tasarımı var.
    ama sonyde meseleler tasarımla bitmiyor. sesi bir iphone se kadar çıkmayan süper stereo hoparlörleri, pasta mumu kadar aydınlatan flaşı, güneş altındayken ekran açık değil mi diye tuş kilidine defalarca bastıran çok parlak ekranı, dünyaya sensör dağıtıp bir türlü oturtamadığı kamera hepsi almamak için ayrı bir neden. umarım bunlar tek modelde bir anda düzelmiş olur ve alınabilir bir fiyatla gelir de içimizdeki bitmek üzere olan sony sevgisini yeniden canlandırırız.
  • Cihazın ön tarafını çok beğeniyorum keşke arka tasarımını ommi balance gibi yapsalar.

• daha ne yapsın sony? bunu da beğenmeyen belasını istiyordur

• Bütün müşterilerilerini kaybettiten sonra tasarım değişikliğine gittiler.

• Tasarım güzel ama tercih edilecek daha cazip cihazlar var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sony istikrarlı tasarım anlayışına devam ediyor. Biraz da ince cihazlar yapsalar tadından yenmez vallaha.

• İğrenç

• Sony xperia kullanıyorum ve artık son sony xperia cihazım olacak 👎

• Gayet güzel oldu bence.. Tutturulmuş bı ekran kasa oranı çokmuş falan filan. iPhone yanında uzay çağında (x hariç)...

• çok kötü

• Çerçeve gözükmesin diye komple siyah!

• Yeterli.. bütün telefonların birbirine benzeyeceğini nerden çıkardınız. Adamlar gereksiz görmüş koymamış ikinci kamera

• Kulaklık girişi olmayan telefonlardan nefret ediyorum.

• Tasarım son derece güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Basın görüntüsüne ne gerek var? Herkes böyle saçma olacağını biliyor zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KendallRoy -- 25 Ağustos 2018; 22:19:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony çok satmak istiyorsa bu tasarım anlayışından vazgeçmeli

• birbirinin kopyası çentiklilere bir yenisi ekleneceğine böylesi daha güzel olmuş. hem sony olduğunu belli eden hem de özgün bir tasarımı var.
    ama sonyde meseleler tasarımla bitmiyor. sesi bir iphone se kadar çıkmayan süper stereo hoparlörleri, pasta mumu kadar aydınlatan flaşı, güneş altındayken ekran açık değil mi diye tuş kilidine defalarca bastıran çok parlak ekranı, dünyaya sensör dağıtıp bir türlü oturtamadığı kamera hepsi almamak için ayrı bir neden. umarım bunlar tek modelde bir anda düzelmiş olur ve alınabilir bir fiyatla gelir de içimizdeki bitmek üzere olan sony sevgisini yeniden canlandırırız.

• kucukyenici K kullanıcısına yanıt
    hocam herkes sizin gibi tamamen çerçevesiz cihaz istemiyordur belki? xz deki çerçeve abartı ama bu çok yerinde oluş bana göre
  • Gayet güzel,ben beğendim.

• mipa90 M kullanıcısına yanıt
    Ben durum tespiti yaptım. Sen beğendiğini alabilirsin. Saygı duyarım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.