Şimdi Ara

rapid share puanları hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bugünden itibaren dosya paylaşımına başladım ancak daha 13 puandayım ne yapmalıda neler paylaşmalıda puanları artırmalı tecrubeli arkadaşlara akıl danışayım dedim

• ben vista ultimate tr ve office 2007 paylaştım,
    15-20 günde 6000 puan kazanmıştım.

tabii bu arada rapid 3 kez sildi bende 4 kez geri yükledim.
  • puanlar ne işe yarıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: ertanunver

bugünden itibaren dosya paylaşımına başladım ancak daha 13 puandayım ne yapmalıda neler paylaşmalıda puanları artırmalı tecrubeli arkadaşlara akıl danışayım dedim

puan getiren 2 şey var biri m** biride a**** . anladınız siz onu.
  • ücretsiz pre üyelik almak için
    10 bin puan biriktirene 1 aylık beleş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E41040413 -- 9 Nisan 2007; 21:37:20 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: dwyanewadecns

puanlar ne işe yarıyor

10 bin puanın olunca 1 ay bedava premium hakkın oluyo.
  • adult filmler yukleyip adult forumlarda paylasin 10 gunde 10 bin puan toplamistim :P
  • puanlar neye göre veriliyor arkadaşlar...bide film update etmek uzun sürmüyomu.
  • free olarak indirilen her link için 1 puan alırsın. en az 1 mb lık dosya olması şart. 1 mb ta indirilse 100 mb lık dosyada indirilse 1 puan alırsın. ama premium bi kullanıcı indirirse puan vermez. filmi 700 mb sayarsak. upload etmek. 1024 k hızında olanlar için 7-8 saat sürer. 2048 k varsa 3.5-4 saat. 256 varsa günlerce bitmez.
  • abi 10000 ne demek o zaman yaa..çok zor olmaz mı bu iş..alan nasıl alıyor hayret
  • sadece 1 linkten toplanmaz heralde. mesela benim şuan upload edilmiş 1500 tane link var.(bi o kadarıda silindi nerdeyse) çoğuda 100 mb lık. benim ayda topladığım puan . yaklaşık 60 bin falan. ama kimi olur 1000 tane linki vardır 100 binde toplar. bu paylaşılan linklerin popülerliği önemli. bi film upload edersiniz 10 kişi indirmez. bi film upload edersiniz ilk siz vermişsinizdir ve part başına 2-3 bin indirilme olur.
  • rapid e upload edeceğim fakat..şifreniz üçüncü şahıslar taradından felan alınabilir gibi bi mesaj alıyorum.bu yüzsden upload yapmadım.bu neden olabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: kb8

rapid e upload edeceğim fakat..şifreniz üçüncü şahıslar taradından felan alınabilir gibi bi mesaj alıyorum.bu yüzsden upload yapmadım.bu neden olabilir

ie kullanıyosan o uyarı normal. bendede çıkıyo. ama ordan yapma. rapiduploader i indir. sitesinden. onunla yap uploadı. daha kolay daha hızlı.

http://images.rapidshare.com/software/rapiduploader/RapidUploader.exe
  • 34 puanım oldu hala beceremiyorum şu işi biraz tüyo lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: ertanunver

34 puanım oldu hala beceremiyorum şu işi biraz tüyo lazım

kardeş puan toplama işi eskisi gibi kolay değil. eskiden free kullanıcı çoktu ve onlar indirdikçe puan alınırdı. şimdi free kullanıcı premiumdan daha az. herkes premiumlu oldu ve onlardan puan alamıyosun. o yüzden çok upload yapman lazım. tabi en önemlisi çok indirilebilecek şeylerden upload yapman lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maydemir52 -- 13 Nisan 2007; 19:23:20 >

• ne ugrasıcam yaa paşa paşa paramı verır alırım uyelık bedava ıcın kosturamıcam
  • aslına bakarsanız yıllık olarak alabilseniz çok uygun. aylık 8 ytl ye geliyo. ve her ay 150 gb indirebiliyosunuz. tabi bu 8 ytl ye hdd ve boş dvd masraflarınıda eklemek gerekir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.