Şimdi Ara

Assassin's Creed Odyssey için 11 Dakikalık Oynanış Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

IGN, Assassin's Creed Odyssey için 11 dakikalık yeni bir oynanış videosu paylaştı. Videoda Hippokrates'in dahil olduğu bir görev gösteriliyor.

Assassin's Creed Odyssey'de kendi kaderine hükmet. Kimsesiz bir garip adamdan yaşayan bir efsane olmaya giden bir yolculuğa çık. Kendi geçmişinin sırlarını keşfederken Antik Yunanistan'ın kaderini de değiştir.

ANTİK YUNANİSTAN'A SEYAHAT ET – Gür yeşil ormanlardan volkanik adalara ve kalabalık şehirlere, Yunanistan'a yelken aç. Tanrıların ve insanların savaş yorgunu ülkesini keşfederken dövüşmeye de hazır ol.

KENDİ EFSANENİ YARAT – Yapacağın seçimler yolculuğunun gidişatına ve sonucuna etki ediyor. Yeni diyalog sistemi sayesinde ve yapacağın farklı seçimlerle farklı finaller seni bekliyor. Donanımını, gemini ve özel yeteneklerini kişiselleştirerek kendinden bir efsane yarat.

MÜCADELENİN ÖLÇEĞİNİ BÜYÜT – Atina ile Sparta arasındaki yüzlerce askerle yapılan büyük ölçekli savaşlarda savaşçının yeteneklerini sergile, ya da Ege Denizindeki deniz savaşlarında düşman filolarının içine bodoslama dal.

Assassin's Creed Odyssey 5 Ekim'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

Oynanış videosunu aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. 

• Origins copy paste assassins creed = çöpe giden paralar
  • Antik Yunan ve Mısır'a gittiklerine göre sanırım sırada Roma var.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • O ses aktörleri nedir, o arayüzün bile origins ile aynı olması nedir ...

Yav binlerce çalışan, milyonlarca dolar gelir, koca marka, koca firma, koca koca mühendisler, yazılımcılar, tasarımcılar !!!!

Bu mudur ya, bu mudur ?

• Watch dogs 2 ile ezber bozmuşlardı ac origins bir umuttu, ama görüyoruzki kolay yoldan para kazanma peşini bırkamıyorlar, bu oyun 60 dolara skin ve harita satın almaktır başkanbir şey değil, ac originsi sevmiştim yeni skini almak isterim ama 50-60 lira olunca

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Gtx 1050 lowda oynatır mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 10/10

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Can barları mekan barları bile originstekinin aynısı lan komedi resmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PeTeRPaNN kullanıcısına yanıt
    Medium 30 40 fps

• Ubisoft'un hiç kendini bozmamasına sevindim(!)

• DLC

• KamyonlaDriftÇekenAdam kullanıcısına yanıt
    lowda 60 alır o zaman. Benimki monster laptop masaüstü değil
  • Origins modu olmuş bildiğin. Güzel indirim alır ileride anca öyle oynanır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O Hudlar ne republic commando gibi ekranın yarısı yok.

• Oyun Assassin's olmaktan çıktı. Nerede o eski oyunlardaki karekterler,hikaye. Ac Originsi 20 saat oynayabildim anca, hep tekrar eden görevler, sıkıcı karekterler. Bari serinin adını değiştirsinler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Origins fena bir oyun değildi. Ubisoft'un yıllardır yaptığı bazı yanlışları tekrar etmiyordu; her yeri saçma sapan, gereksiz toplanacaklar ile doldurmak, aynı yan görevleri sunmak, her görevin şunu takip et şeklinde olması gibi. Fakat ana görevler açısından yine zayıf bir oyundu. Origins'i ilk oynarken hiç ana görev yapmayayım her şeyi toplayayım, yan görevleri yapayım sonra ana görevleri yaparım dedim. Yan görevleri yaparken iyi görevlere denk geldim ve ana görevler nasıl iyi olacak diye düşünürken, oyunda ana görevlerin çok sönük olduğunu gördüm. Eğer ana görevleri de iyi olsaydı çok daha iyi bir oyun olabilirdi.

Odyssey için seçimler olacak, olaylar değişecek deniyor fakat en azından şu an gördüğümüz kadarıyla grafik olarak sadece renk paletini değiştirmişler gibi görünüyor. Harita, görevlerin yazılış şekli bile Origins ile direk aynı. Oynanış olarak da pek büyük değişiklik yok gibi. Sonuçta video kısa fakat sonuçta bu videoyu biz oyunu almadan karar verelim diye gösteriyorlar. Belki oyun çıktıktan sonra göreceğiz seçimler çok iyi olacak oyun bambaşka bir şeye dönüşecek seçimlere göre ama şu an gördüğümüz kadarıyla bari menü ve yazım şekillerini değiştirmeye zahmet etselermiş.

• Bu konuda Assassin's Creed 2 yeni çıkmış gibi davranıyoruz.

• Çöpassins Çöpeed
  • quote:

Orjinalden alıntı: PeTeRPaNN

Gtx 1050 lowda oynatır mı?

gtx 1050 ti ile ac origins i high ayarlarda 35 40 fps de oynadım 1050 2 gb lık bir kart oda bence medium da 30 fps arası oynatır diye düşünüyorum ama low falan aşırı rahat oynatır orta ayarlarda full hd 30 35 arası rahat oynarsın.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.