Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 9 Canlı Yayın | Türkçe Simultane Çeviri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung'un New York'da düzenlediği Samsung Unpacked 2018 etkinliğinde Samsung Galaxy Note 9'u görme ve deneyimleme fırsatı bulacağız.

İnceleme videoları öncesinde gelince Canlı Yayını, Burak Şolt'un Simultane Tercümesi ile Türkçe izleyin.

Yayın 9 Ağustos 17.30'da Burak Şolt'un değerlendirmeleri ile başlıyor 18.00'da Samsung'un ana yayınının Simultane Tercümesi ile devam ediyor.

• Mesut Çevik olmazsa tadı çıkmaz

• Keşke google i/o etkinliği içinde simultane çevrili canlı yayın yapılsa.

• 10.000 TL

• Buralar değerlenir

Reklam alanı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tanıtımdan sonra Apple yandaşı olan donanım haber yazarlarından bazıları (Örneğin Mesut Çevik ve yandaşı Erdi gibi) Samsung'u kötülemeye başlarlar. Arada yalancıktan da olsa şu özelliği güzel olmuş der, sanki tarafsız davranıyormuş gibi hareket ederler. Lütfen Apple'in paralı elemanları inceleme yapmasın, hem inandırıcı olmuyor hem de insanlar üzerinde yanlış algı oluşturuyorlar. Bilgili olabilirsiniz ama bu yandaş tavrınızdan dolayı sıradansınız.

• Fiyat olarak ülkemizde 7,999 olabilir.......

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shinji mikami

Tanıtımdan sonra Apple yandaşı olan donanım haber yazarlarından bazıları (Örneğin Mesut Çevik ve yandaşı Erdi gibi) Samsung'u kötülemeye başlarlar. Arada yalancıktan da olsa şu özelliği güzel olmuş der, sanki tarafsız davranıyormuş gibi hareket ederler. Lütfen Apple'in paralı elemanları inceleme yapmasın, hem inandırıcı olmuyor hem de insanlar üzerinde yanlış algı oluşturuyorlar. Bilgili olabilirsiniz ama bu yandaş tavrınızdan dolayı sıradansınız.
    Telefon kötü, Mesut Çevik' lik bir durum yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Telefon kötü, Mesut Çevik' lik bir durum yok.

Alıntıları Göster
    Daha ürünü görmeden karar verdin ya kardeşim tebrikler. Hangisi iyi söyle de gidip alalım?
  • shinji mikami kullanıcısına yanıt
    Ben arkadaşının tepkisi için yazdım ama genel olarak cihaz serileri arasında büyük farklar yok, artı fiyat/performans ‘ a da vurduğunuzda iyi bir cihaz olmuyor.
    Salt samsung değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • shinji mikami kullanıcısına yanıt
    O kadar para verip arıza durumunda servislerinde paranla rezil oluyorsun. Güncelleme desen 8.1 çıkalı neredeyse yıl olacak daha S8/Note 8 serisine geçen ay Oreo geldi o da 8.0 şaka gibi. Android P yayınlandı daha bunlar cihazlarına Oreo müjdesi veriyorlar. Kusura bakma Samsung'tan adam olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saygı değer arkadaşlar sizi söylediklerinize katılıyorum. Ama donanım haberin tarafsız olduğuna katılmıyorum. Olay bu. Yoksa ne Samsung ne diğerleri babamın oğlu değil.
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Adam olmayacaklarını yıllar önce anlamıştım hep güncellemede sorun ve hep geç. Tüketici geç güncelleme veriyorsun diyip almazsa bak görün nasıl paşa paşa veriyorlar.
  • Bir zamanlarda apple dusmani deniyordu.bence tarafsiz yorum yapiyorlar.ben eski bir iphone kullanicisi olarak apple in politiklarini sevmem bir daha da iphone kullanmayi dusunmuyorum ancak bazi seyleri iyi yapiyorlar.onlar da bu iyi yaptiklari seylerden bahsediyorlar.bence yaniliyorsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Biri bana Samsung exynos işlemci cihazları neden Amerika ya veremediğini mantıklı ve akla yatkın bir şekilde açıklaya bilir mi?

• İnsan bir donanımsal özelliklerini yazar. İlla videoyu mu seyretmek lazım yada google da note 9 diye mi aratıp donanım haber harici sitelere bakalım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.