Şimdi Ara

Football Manager 2019 duyuruldu! FM 2019 fiyatı ve çıkış tarihi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
4.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Futbol hayranlarının merakla beklediği Football Manager 2019, Steam sayfası üzerinden duyuruldu. Football Manager 2019, 2 Kasım tarihinde oyunseverlerin beğenisine sunulacak.

FM 2019 fiyatı ve çıkış tarihi 

FM 2019, Steam’de ön siparişe sunuldu. 2 Kasım tarihine kadar oyunu yüzde 10 indirimle 119 TL yerine 107 TL’ye satın alabilirsiniz. Ön sipariş veren oyuncular, tam sürümden 2 hafta önce çıkacak beta sürümüne erişebilecek. Beta sürümdeki kayıtlar, tam sürüme aktarılabilecek. FM 2019, 2 Kasım’dan itibaren 119 TL’ye satılacak. Oyunun geçen seneki fiyatı da aynıydı.

Bundesliga ve Bundesliga 2 ligleri, seride ilk defa tamamen lisanslı olarak yer alacak. Bundesliga lisansı haricinde FM 2019’un yeni özellikleri henüz açıklanmadı.  Şuan için 26 lig, lisanslı olarak oyunda yer alacak. 2 Kasım’a kadar yeni lisans anlaşmaları da yapılacak.

FM 2019 PC ve MAC platformlarına, FM 2019 Touch iOS, Android, PC ve MAC platformlarına, FM 2019 Mobile ise iOS ve Android platformlarına çıkacak. Tüm platformlar için 2 Kasım tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

FM 2019 minimum sistem gereksinimleri:

• 1- Senaryo falan işleri sadece fifada olur. FMde script yada senaryo işi yoktur. Önce bunu bir öğrenin, kimseyide yanlış bilgilendirmeyin

2- Rakipten daha fazla şut çekip rakibin senden az şut çekmesi gerçek hayatta olağan şeyler. Bak yakın zamanda Beşiktaş - Antalyaspor maçından sana bir örnek.

Beşiktaş 2 - 3 Antalyaspor

3- Şuna benim kendi beceriksizliğimden, oynayamıyorum demiyorsunuzda oyunu kötülemek için salladıkça sallamışsınız

Football Manageri herkes oynayamaz oynayamayanlar gidip en iyisi PUBG, LOL falan oynasın
    Siz 50 şut çekersiniz 1 gol olmaz rakip 3 çeker 3 üde gol olur, oyunun adıda sözde simülasyon olur. Son birkaç yıldır oyun sizi baltalamak üzerine yapılıyor sadece, iyi teknik adamlıkla alakası yok. Oyun seçtiğiniz takıma bir senaryo biçiyor, sizde o senaryoyu yaşıyorsunuz, taktik filan çok kasmayın.

Birde DH'de gördüğüm çok bilmişler var. Son sözümde onlara steamin en kötü oyunlarından birini yapıp adını FM XXXX koysunlar, steam puanı 30 olsun, yine de alır; yine de fanboyluk yaparlar birde üstüne üstlük size oyunu bilmioda *ok atıyo derler. Onarın bu gün PUBG de hiç hile yok ve asla da olmadı siz oynamayı beceremiyorsunuz diyenlerden farkı yoktur. FM bilmekle alakalı değil yani.

Neyse uzatmadan umarım FM serisi son birkaç yıldır içine düştüğü kötü gidişatı 2019'da kırar. Bizde ağız tadı ile takımımızın başına geçeriz.
    Sen öyle kendini avut. Biz Real Madrid, Barcelona'dan bahsetmiyoruz. Al misal bir Y. Malatyaspor'u Türkiye liginin bir İngiltere ligine göre ne kadar özensiz yapıldığını gör. Ya da kendi kulübünü yarat itibar değeri ile oynama aynı kadroyu bir Crystal palace'a koy bir primier ligi dene bir Malatya'ya her şeyi aynı yap, Türkiye liginin tekdüzelğini, özensizliğini gör.

İnsanları eleştirmeden öncede bak; Pubg, LOL' cumuymuş diye yaftalama, cevap yazmasını biliyorsunuz madem DH profil bilgilerine bakmasınıda, steamde oynadıklarını görmesinide becerebilirsiniz.

Ayrıca Cs, Pubg, Dota, Lol gibi oyunlarıda herkes oynar, herkes iyi oynayamaz. Bu oyunlarada laf ettirmem, oynamasam bile. "Beceremiyorsan bebe git bu dördünü vb." oyna yaklaşımı zaten sizin oyun kültürsüzlüğünün göstergesidir. Fm'yi iyi oynayanın bu dört oyunu iyi oynayandan zihinsel olarak bir artısı yoktur.Ancak FM'de sizin gibi çok fazla atgözlüklüler var. Ha amaç sadece dalaşmaksa zaten kale almıyorum.
    Yazdiklarini gorunce senin adina uzuldugumu belirtmem gerek. Bir onceki mesajinda sutlardan bahsettin ona istinaden sana gercektede boyle maclarin yasandigini soyledim sadece.

Simdide durmus real madridden barcelonadan bahsetmiyoruz diyorsun Zaten kim bahsetti ki? Gercekten kendi kendiyle bu kadar celiseni gormedin. Bebe, Kultursuz gibi laflar kullanarak zaten zihinsel ve kisilik seviyenizi fazlasiyla gostermissiniz.

Pubgden ben degil siz bahsettiniz hatirlatirim. Bende FMyi oynamayi beceremiyorsaniz gidin dile getirdiniz oyunlari oynayin dedim.

Dalasma gibi bir niyetim yok sana duzgun bir sekilde yorumuna yorum yapmistim fakat agresif ve saldirgan olan yine sensin

Elestiriyi kaldiramayacaksaniz elestiri yapmayacaksiniz
  • Siz 50 şut çekersiniz 1 gol olmaz rakip 3 çeker 3 üde gol olur, oyunun adıda sözde simülasyon olur. Son birkaç yıldır oyun sizi baltalamak üzerine yapılıyor sadece, iyi teknik adamlıkla alakası yok. Oyun seçtiğiniz takıma bir senaryo biçiyor, sizde o senaryoyu yaşıyorsunuz, taktik filan çok kasmayın.

Birde DH'de gördüğüm çok bilmişler var. Son sözümde onlara steamin en kötü oyunlarından birini yapıp adını FM XXXX koysunlar, steam puanı 30 olsun, yine de alır; yine de fanboyluk yaparlar birde üstüne üstlük size oyunu bilmioda *ok atıyo derler. Onarın bu gün PUBG de hiç hile yok ve asla da olmadı siz oynamayı beceremiyorsunuz diyenlerden farkı yoktur. FM bilmekle alakalı değil yani.

Neyse uzatmadan umarım FM serisi son birkaç yıldır içine düştüğü kötü gidişatı 2019'da kırar. Bizde ağız tadı ile takımımızın başına geçeriz.

• CM03-04'ten beri yıllardır FM oynarım ve para kazanıyorum. Henüz hiçbir işe yaramadı.. Oyunda kazanılan parayla oyun içinde bir aksiyon alınmalı. Menajer biraz daha kişiselleşebilmeli. Tek el olmaları oyunculara çok zarar veriyor. Artık her oyunda bieysel bir şeyler var. Burada da olmalı.
    Tabi bazı oyunlar gibi adım atsanız gerçek para vermeden insanları oynamaya teşvik edecek türden adımlar atılmalı. Yoksa FM2016-17-18 ve yeni çıkan 19 arasında elle tutulur bir fark olmuyor.

• Yıllardır (FM 2012'den beri) orjinalini alıyorum bu sene indirimi bekleyeceğim, oynama süremde azaldı :) Tam bir vakit katili oyun bulaşmanızı hiç tavsiye etmem.
    Adamlar sadık bir kitle (200-300 bin atın alan) oluşturmuşlar bunu sağıyorlar.Yıllardır radikal bir değişiklik yok maalesef.
  • Dedikleriniz zamanında total club manager, sonraki adıyla fifa manager da vardı. Hatta yeterince para kasabilirseniz alt liglerden külüplerin hisselerine dahi girebiliyor hatta komple kulüp satın alıp başkanlığına dahi gelebiliyordunuz. Arabalar, yatlar, katlar, villalar, stad yenilemeleri falan cabasıydı. Ama ne hikmetse bu cm serisi bitirdi o seriyi. Bana göre bu cm lerden kat kat gelişmişti ama çoğunluğun beğenisi cm tarafında olduğundan fifa manager bugünleri göremedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider_hip -- 6 Ağustos 2018; 16:3:0 >
  • bugun gift olarak bir siteden aldim su an en ucuz orda galiba 87 lira. bakalim bu seride de sinir bozan detaylar devam edecek mi. 2018de mesela son guncellemeden sonra oyun tamamen tirtladi hizli kanat adaminiz varsa ice kat eden degil kanat tam anlamiyla cok kolay orta kafa gol oluyor.
  • Cm 01/02 gibisi gelmedi hala.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yılbaşın da 69 lira oluyor 2 ay beklenir bence hem güncellemeler gelir 😃

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fatih277 kullanıcısına yanıt
    hangi siteden aldınız acaba? birde ön sipariş ile alanlar 2 hafta önceden erişmeye başlayacak oyuna sizde de geçerli mi bu?

• Spider_hip kullanıcısına yanıt
    Total Club hatırladığım kadarıyla bir ara gündeme gelmişti. Ama arayüzünün karmaşık oluşu ve oyunun asıl konusu olan taktik ve maç simülasyonu konularında çok eleştiriliyordu. Belki bu yüzden istediği başarıyı tutturamamış olabilir. Ama böyle bir şeyinin olması çok güzel keşke örnek alsalar biraz..

• Johan Elmander kullanıcısına yanıt
    Champman den güncel sezonları ile hala oynarım, keşke mobil versiyonunu cıkarsa bir şirket :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Johan Elmander

Cm 01/02 gibisi gelmedi hala.
    CM 03 04 ten beri oynarım. Keşke oyunda çok köklü değişiklikler yapmadan, o oyunu güncel 2019 kadroları ve günümüze uygun bir biçimde rütuşlayıp ufak değişikliklerle sürseler piyasaya. FM 2019'tan daha çok hak eder bence. Yani illa bir şeyler ekleyeceklerse şu kulüp satın alma, başkan olma hisse alabilme gibi şeyler eklesinler. Saçma sapan değişiklikler yapıyorlar, bir sürü hata oluyor düzeltmiyorlar. Onları yapacaklarına oyunu o zamanki gibi sade yapsınlar daha iyi.
  • Arkadaşlar durma play üzerinde 82 TL olarak ve 96 TL olarak iki şekilde görünüyor. Ne farkı var acaba? Bana yardımcı olabilir misiniz? Haftaya almayı düşünüyorum. FM2013'ten beri oyunu bırakmıştım. Tavsiye eder misiniz durm a play sitesini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leblebi82 -- 28 Ağustos 2018; 14:56:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: al-ozaria

Siz 50 şut çekersiniz 1 gol olmaz rakip 3 çeker 3 üde gol olur, oyunun adıda sözde simülasyon olur. Son birkaç yıldır oyun sizi baltalamak üzerine yapılıyor sadece, iyi teknik adamlıkla alakası yok. Oyun seçtiğiniz takıma bir senaryo biçiyor, sizde o senaryoyu yaşıyorsunuz, taktik filan çok kasmayın.

1- Senaryo falan işleri sadece fifada olur. FMde script yada senaryo işi yoktur. Önce bunu bir öğrenin, kimseyide yanlış bilgilendirmeyin

2- Rakipten daha fazla şut çekip rakibin senden az şut çekmesi gerçek hayatta olağan şeyler. Bak yakın zamanda Beşiktaş - Antalyaspor maçından sana bir örnek.

Beşiktaş 2 - 3 Antalyaspor

Football Manager 2019 duyuruldu! FM 2019 fiyatı ve çıkış tarihi

3- Şuna benim kendi beceriksizliğimden, oynayamıyorum demiyorsunuzda oyunu kötülemek için salladıkça sallamışsınız

Football Manageri herkes oynayamaz oynayamayanlar gidip en iyisi PUBG, LOL falan oynasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haderslev -- 28 Ağustos 2018; 16:44:8 >

• Boş kaleye gol atamayan oyuncu simulasyonu
  • Haderslev kullanıcısına yanıt
    Sen öyle kendini avut. Biz Real Madrid, Barcelona'dan bahsetmiyoruz. Al misal bir Y. Malatyaspor'u Türkiye liginin bir İngiltere ligine göre ne kadar özensiz yapıldığını gör. Ya da kendi kulübünü yarat itibar değeri ile oynama aynı kadroyu bir Crystal palace'a koy bir primier ligi dene bir Malatya'ya her şeyi aynı yap, Türkiye liginin tekdüzelğini, özensizliğini gör.

İnsanları eleştirmeden öncede bak; Pubg, LOL' cumuymuş diye yaftalama, cevap yazmasını biliyorsunuz madem DH profil bilgilerine bakmasınıda, steamde oynadıklarını görmesinide becerebilirsiniz.

Ayrıca Cs, Pubg, Dota, Lol gibi oyunlarıda herkes oynar, herkes iyi oynayamaz. Bu oyunlarada laf ettirmem, oynamasam bile. "Beceremiyorsan bebe git bu dördünü vb." oyna yaklaşımı zaten sizin oyun kültürsüzlüğünün göstergesidir. Fm'yi iyi oynayanın bu dört oyunu iyi oynayandan zihinsel olarak bir artısı yoktur.Ancak FM'de sizin gibi çok fazla atgözlüklüler var. Ha amaç sadece dalaşmaksa zaten kale almıyorum.

• Yazdiklarini gorunce senin adina uzuldugumu belirtmem gerek. Bir onceki mesajinda sutlardan bahsettin ona istinaden sana gercektede boyle maclarin yasandigini soyledim sadece.

Simdide durmus real madridden barcelonadan bahsetmiyoruz diyorsun Zaten kim bahsetti ki? Gercekten kendi kendiyle bu kadar celiseni gormedin. Bebe, Kultursuz gibi laflar kullanarak zaten zihinsel ve kisilik seviyenizi fazlasiyla gostermissiniz.

Pubgden ben degil siz bahsettiniz hatirlatirim. Bende FMyi oynamayi beceremiyorsaniz gidin dile getirdiniz oyunlari oynayin dedim.

Dalasma gibi bir niyetim yok sana duzgun bir sekilde yorumuna yorum yapmistim fakat agresif ve saldirgan olan yine sensin

Elestiriyi kaldiramayacaksaniz elestiri yapmayacaksiniz

• Bu senede bayağı zevkli olacak. 2018den uzun zamandır almadığım zevki almıştım. Yeni duyurular gelse de bi görsek.
  • ALDIK BAKALIM BEKLIYORUZ
  • Haderslev kullanıcısına yanıt
    Steamde toplamda on bin saate yakın FM serisi oynamış ve yazdıklarımın aynası gibi nice yorumlar da varken gördüğüm; sizin niyetiniz Fm ile ilgili değil.

Yazdıklarımı çarpıtmayın, o yüzden size şu siteyi tavsiye ediyorum.http://www.tdk.gov.tr/
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.