Şimdi Ara

## Gigabyte'dan Pasif Soğutmalı GeForce 8600GTS Geliyor ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Gigabyte'dan Pasif Soğutmalı GeForce 8600GTS Geliyor ##

Nvidia'nın GeForce 8500 ve 8600 serisi lansmanını yaspmasına artık sayılı günler kaldı. 17 Nisan ile satışa başlanacak olan yeni kartlara yönelik olarak üretici firmalar çalışmalarını tamamlarken özellikle yurt dışında kartlar satış noktalarında yavaş yavaş stoklara girmeye başladı başlayacak.

İddialı firmalardan biri olan Gigabyte standart GeForce 8600GTS ile birlikte pasif soğutmalı 0db gürültü oranına sahip özel bir GeForce 8600GTS modelini de kullanıcılar ile buluşturacak. Çok fazla detayın belli olmadığı kart hakkında gelen bilgilere göre kart üzerinde artık neredeyse Gigabyte ile özdeşleşen %100 katı kapasitör kullanılacak. Pasif soğutma için firmanın bir çözümü olan ısı iletim borusu esaslı Silent Pipe teknolojisinin ulaştığı son nokta olan Silent Pipe 3'ü kullanacak.

Çift link DVI çıkışı ile gelen SLI desteğine de sahip olan kartın paket içeriğine Supreme Commander oyunu da dahil edilmiş. Fiyat ve saat hızları hakkında bilgi bulunmayan kartın 17 Nisan lansmanından bir süre sonra satışa çıkması bekleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 7 Nisan 2007; 18:48:02 >

• pasif soğutmalı 7600GS ler cayır cayır yanıyor.Bunları hiç düşünemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hkacmaz -- 7 Nisan 2007; 19:02:07 >
  • soğutucu super...
  • bence soğutucuya aldanmayın o kart cayır cayır yanar valla.yanlız her işe bir çözüm bulunabilir.mesela o karta 9cm lik bir fan yerleştirin bana göre çok baba bir soğutma olur
  • hiz asirtma yapilmayacaksa mukemmel bir cozum
    artik bir cok insan icin once ses sora performans
    onlari mutlu edecektir bu kart
  • güzel tasarlamışlar...
  • Soğutucusu zırhlı araça benziyor
  • Ben onu işlemcime takar oc yaparım
  • o/c li haliyle 7900gt yi zor geçen bu karta 200 euro+fan parası verilmez bence...
  • soğutucusu tank gibi olmuş
  • ya asıl benim merak ettiğim bu kartların çektiği güç miktarı nasıl olucak 7900gs gibimi olur, dahamı az çeker yoksa dahamı fazla?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaTeeH -- 7 Nisan 2007; 20:02:01 >
  • Bu gigabyte da kafayı pasif soğutmaya takmış.
  • pasif soğutma çok çok önemli bir olay özellikle benim gibi 24 saat emuleciler için fan çekilmez bişey hiç olmamalı..bu konuda uğraşan gigabyte'ı kutluyorum..
  • Su soğutmalısından sonra pasif soğutmalısını da görmek isterim doğrusu Zira 70 lerdeki dereceleri 50 ye çekebilmişlerdi. Şimdi kaçta gezer acaba?
  • ASUS 1600 XT Silent'a el değmiyordu
  • quote:

Orjinalden alıntı: F@ruk

Soğutucusu zırhlı araça benziyor

Rende ye benziyor.
    Ne biçim rendering yapar ama...
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Orjinalden alıntı: F@ruk

Soğutucusu zırhlı araça benziyor

Rende ye benziyor.
    Ne biçim rendering yapar ama...

Zırhlı rende olsun
  • Bu soğutucu bana eski mortal kombat 4 günlerini hatırlattı. Pasif sogutucunun üzerindekiler aynen kaybedenin düştüğü kuyudaki kazıklara benziyo Birşey daha var ki 8800 ler supreme commander dan tam verim alamazken 8600 un paket içerinğine eklenmesi gerçekten ilginç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psychomantis -- 8 Nisan 2007; 0:01:32 >
  • acaba pasif soğutma diyerek güzel fanlardan kar mı etmeye çalışıyolar
  • Supreme Commander veriyor yanında
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.