Şimdi Ara

TeknoSeyir'in katılımıyla Mesut Çevik ile Canlı Yayın Tekrarı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mesut Çevik ile Canlı 2. Sezon bu Perşembe başlıyor. Sektöre yön veren konukları ağırladığımız Canlı Yayın serimize TeknoSeyir ile başlıyoruz.

TeknoSeyir ekibinden Levent Pekcan ve Murat Gamsız'ın katılımıyla hem sektör hem de TeknoSeyir Plus üzerine konuşacağız. Bekleriz, çayımız da var. 

• Yerimizi ayıralım önden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Seviyorum bu adamları.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• MESUT ÇEVİK FAN KILAPMESUT ÇEVİK FAN KILAP

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Levent abi yaaa... ken thompson, dennis ritchie, richard stallman liste uzar gider, bu adamlardan farkı yok benim için, teknoloji (+ yazlılım) deyince aklıma bu sakallı da gelir.

• Lp ve Mg adamdır izleriz :D

• Ziki görenler beğensin :d Elinize almayın dikkat :d

• TNT'den beri severek takip ediyoruz.

• Bence hep bu ikiliyle yap canlı yayınları, reyting sorunu çekmezsin...

• TeknoSeyir'in katılımıyla Mesut Çevik ile Canlı Yayın Tekrarı

• İnceliycez.
  • Harika

• Valla en çok izlediğim gerçek teknoloji programı teknoseyir gerçekten müthişler fakat bazı konularda levent abi kendine göre mantıkla yanlış şeyleri doğru gibi doğru şeyler yanlış gibi yorumlayabiliyor ona da alıştık tabi :)

• Objektif inceleme yapıyorlar ilgimi çeken ürünlerin incelemesini bu adamlardan dinliyorum

• Levent abi negatif bakış açısı ve olumsuz ruh haliyle her ne kadar kısa süreli histeri krizlerine sebep olsa da severek izliyoruz.

• Teknoseyir ekibini çok seviyorum ve çok da saygı duyuyorum. Bir çok araştırdığım konu veya cihaz için youtube a baktığımda hep onlar karşıma çıkıyor ve hep işlerini çok ciddiye alıp her cihaz ve konu için en az 20 dakikalık inceleme videoları ile de beni hep dumur ediyorlar. Türkiyede işlerinin ehli böyle teknoloji müritleri bulmak zor. İlgi ile izleyeceğiz,

• Levend the King!

• Teknoseyir katılmışsa tabiki izlenir.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.