Şimdi Ara

iPhone 3GS yıllar sonra yeniden satışta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Apple’ın ilk hücresel veri erişimi sunan iPhone 3GS modelinin üzerinden 9 yıl geçti ve artık iPhone tarihini anlatırken bir obje haline geldi. Veya biz öyle zannediyoruz zira iPhone 3GS modeli Güney Kore’de yeniden satışa çıktı.

iPhone 3GS özellikleri ve fiyatı

SK Telink operatörü, SK Seven adındaki sıfır ve ikinci el çevrim içi telefon satış platformunun yayına başlamasının şerefine teknoloji tarihinde önemli bir yer tutan iPhone 3GS modelini yeniden satışa sundu.

Ayrıca Bkz.Apple ve Qualcomm uzlaşma yolunda

iPhone 3GS modellerinin stoklarda kalanlardan oluştuğu ve yenilenmiş bir batarya ile geldiği ifade ediliyor. Bu bakımdan gerekli testler de yapılmış. Şarj aleti ve kulaklık ile birlikte yeniden özenle kutulanan iPhone 3GS modeli kontratsız 40$ civarında satılıyor.

En fazla iOS 6 sürümüne kadar güncellenebilen iPhone 3GS ne işe yarayacak? Fazla uygulama desteği olmayan iPhone 3GS sadece konuşma, mesajlaşma ve müzik dinlemek için kullanılabilir. Bununla birlikte ucuz fiyatı gençler arasında ilgi çekici bir ürün haline getirecektir. Sadece yedek parça konusunda sıkıntı olması bir dezavantaj gibi.

• Günümüzün ihtiyaçlarıyla tabiki kullanılmaz ve kimse de bu telefonu o beklentiyle almaz. Anca nostalji yaşamak isteyenler veya koleksiyoncuların ilgisini çeker ya da alo desin yeter diyen yaşlı kesim için uygun olur. Şahsen nostalji yaşamaksa amaç eski bir Nokia'nın yaşatacağı nostaljiyi hiçbir telefon yaşatamaz.
    Ben alırdım... O paraya burada satılsaydı hiç düşünmezdim bile.. ama diyelim burayada getircekler ötvsi kdvsi gümrüğü kar marjı filan derkesn 40 dolarlık telefon burada 240 olurdu. Ha diyeceksiniz ki o kadar da vergi olmaz abartma geri kalanı şuradan kaynaklanırdı. Bizim satıcılar bakarlardı fiyata bu az gibi bşraz daha artıralım der o fiyata çıkarırlardı. Eee kapitalizmin tek bir amacı vardır o da kar maksimizasyonu yani bizim günlük konuşma dilindeki karşılığıyla sokabildiğin kadar sok.. onuda bizim perakendeciler çok iyi yapıyorlar hatta tek amaçları bu... Sokmak..
  • mac kullanıyorsanız hiç bir şey yüklemeden icloud senkronizasyonu sayesinde bir çok işinizi görebilir.

• çöp
  • Günümüzün ihtiyaçlarıyla tabiki kullanılmaz ve kimse de bu telefonu o beklentiyle almaz. Anca nostalji yaşamak isteyenler veya koleksiyoncuların ilgisini çeker ya da alo desin yeter diyen yaşlı kesim için uygun olur. Şahsen nostalji yaşamaksa amaç eski bir Nokia'nın yaşatacağı nostaljiyi hiçbir telefon yaşatamaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apple paraya sıkışmış galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çöpü 40 dolara satmak iyi fikir

• Burada olsa şimdi gidip bir tane alırdım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zero fear kullanıcısına yanıt
    Mantık harika tebrik ederim. Habere konu olan operatörün stoğu kalmış, eritmeye karar vermişler. Bunu Apple'a nasıl bağladın anlamadım.

• Appleın en kral telefonlarından
  • zero fear kullanıcısına yanıt
    Apple 40$ lık eski iPhone’ların satılmasına mı kaldı!?

• Hatıra niyetine alırdım. İlk İphone'um ve duygusal bağım var kendisiyle.
    Benden sonra sırayla, annem, babam ve halam kullandı :)
  • Efsane kasa

• Bunu al kutusunu açmadan buzdolabında sakla (buzluk olmayan kısım),10 sene sonra binlerce dolara sat...

• 1 dolar veririm

• quote:

Orijinalden alıntı: sendemail

Bunu al kutusunu açmadan buzdolabında sakla (buzluk olmayan kısım),10 sene sonra binlerce dolara sat...
    Üzerinden zaten 10 sene geçti 40 dolara satılıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben alırdım... O paraya burada satılsaydı hiç düşünmezdim bile.. ama diyelim burayada getircekler ötvsi kdvsi gümrüğü kar marjı filan derkesn 40 dolarlık telefon burada 240 olurdu. Ha diyeceksiniz ki o kadar da vergi olmaz abartma geri kalanı şuradan kaynaklanırdı. Bizim satıcılar bakarlardı fiyata bu az gibi bşraz daha artıralım der o fiyata çıkarırlardı. Eee kapitalizmin tek bir amacı vardır o da kar maksimizasyonu yani bizim günlük konuşma dilindeki karşılığıyla sokabildiğin kadar sok.. onuda bizim perakendeciler çok iyi yapıyorlar hatta tek amaçları bu... Sokmak..

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Üzerinden zaten 10 sene geçti 40 dolara satılıyor.

Alıntıları Göster
    :))))) İyi bayramlar
  • Vay be eski telefonum... İlk çıktığı zaman almıştım. Çok uzun bir süre kullandım. Son zamanlarında bataryası %20'de bitip düğmeleri de dökülünce mecburen emekliye ayırdım. Ayrıca kasasının 3310 dan daha sağlam olduğunu düşünüyorum. 4. kattan betona düşürmüştüm, aşağı gittim aldım ses düğmesi çıkmıştı yerine yapıştırdım devam ettim.

• çekmecede 2 tane duruyor isteyene vereyim gitsin .. çöpün çöpü

• engurlu kullanıcısına yanıt
    Çekmede tutacağıma ben olsam mp3 olarak kullanırdım

keşkekmecemde benimde iphpme 3g olsa değerlendirirlir yani

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.