Şimdi Ara

iPhone 3GS yıllar sonra yeniden satışta (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: engurlu

çekmecede 2 tane duruyor isteyene vereyim gitsin .. çöpün çöpü
    Eğer tuşları çalışıyorsa ben alayım. Zamanında iphone 3G telefonum vardı hırsız çalmıştı doyamamıştım :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sendemail

:))))) İyi bayramlar

Alıntıları Göster
    İyi bayramlaaaarrr sevgili hocam :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • engurlu kullanıcısına yanıt
    2. telefona da ben talibim :)

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Hiç açılmamış olacak. O zaman satılır.

• ziondasonisyan kullanıcısına yanıt
    Haberi bir daha "anlayarak" okuyunuz.

• Ben onu fandroidçilere yazmıştım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MP3 çalar olarak kullan , yedek telefon olarak kullan mis gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oguz Ozcan -- 16 Haziran 2018; 16:7:54 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uygulama desteği yok. Kamerası çöp. Ayrıca işlemcisi ekranı dokunmatiği günümüze göre çok kötü. Nostalji için alınabilir ama kullanmak için alınmaz. 100$'a 5s'ten daha iyi telefonlar satılıyor.

• nostalji için bir telefon alacaksam nokia 5110 alırım, şarjı 15 gün gider, efsane yılan oyunu içerir, rahatça yere atılabilir, duvara fırlatılabilir.

• Bu tür telefonları tabii ki şu an foruma girip de goygoy yapanların hiç biri kullanmaz, buradakilerin çoğu teknolojiyi yakından takip ettiği için bu telefon ile işleri olmaz, sadece goygoy yaparlar.

Bu tür telefonlar yalnızca teknoloji ile arası iyi olmayan ve ucuz telefona ihtiyacı olanlar için makbul sayılır. Yaşlı anne babanız, okula giden çocuğunuz için makul fiyatlı ve çok beklentisi olmayanlar için iyi telefon. Yoksa sizlere hitap etmez isterse bedava olsun. Ha bir de çapkınlar için işe yarıyor ikinci bir telefona ihtiyaçları oluyor mesaj ve çağrı yapsın yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sharparrow

Ben alırdım... O paraya burada satılsaydı hiç düşünmezdim bile.. ama diyelim burayada getircekler ötvsi kdvsi gümrüğü kar marjı filan derkesn 40 dolarlık telefon burada 240 olurdu. Ha diyeceksiniz ki o kadar da vergi olmaz abartma geri kalanı şuradan kaynaklanırdı. Bizim satıcılar bakarlardı fiyata bu az gibi bşraz daha artıralım der o fiyata çıkarırlardı. Eee kapitalizmin tek bir amacı vardır o da kar maksimizasyonu yani bizim günlük konuşma dilindeki karşılığıyla sokabildiğin kadar sok.. onuda bizim perakendeciler çok iyi yapıyorlar hatta tek amaçları bu... Sokmak..

Vergili fiyat tahmininiz çok iyimser. Vergiyle en az 350-400 TL eder. En son hatırladığım kadarıyla telefonlarda ötv en az 125 TL oluyordu. Arttı mı bilmiyorum. 40 doları bu rakamla toplayıp üzerine KDV alınca sağlam bir fiyat çıkar.

• Evde duruyor bir tane 3GS, WhatsApp desteği kesildiğinden beri el sürmüyor kimse :d hiç bir işe yaramaz

• elinde çalışır vaziyette fakat kullanılmayan 3gs olup bağışlamak isteyen varsa talibim.

@engurlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kill_them_all -- 19 Haziran 2018; 11:20:31 >
  • Tuşlu telefon alırım daha iyi. En azından şarjı daha uzun gider. Koleksiyoncular yatırım için alır, o ayrı.

• Hocam dün çatıda 3G ve 3GS buldum ancak anakart olarak buldum. Acaba parça bulup birleştirip kullanabilirmiyim? 3GS’nin kasası var ama power flexi falan hasarlı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.