Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band 3 ülkemizde satışa sunuldu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yakın zamanda resmi olarak Türkiye pazarına girecek Xiaomi'nin yeni nesil akıllı bilekliği Xiaomi Mi Band 3, ülkemizin en büyük e-ticaret sitesi Hepsiburada.com'da satışa çıktı. 31 Mayıs'ta Xiaomi Mi 8 ailesiyle birlikte tanıtılan Mi Band 3 beklenen oldukça üzerinde bir fiyat etiketine sahip. 

Xiaomi Mi Band 3 özellikleri

0.78 inç büyüklüğünde 128 x 80 piksel çözünürlüklü 2.5D kavisli dokunmatik ekran paneline sahip Mi Band 3 ile birlikte artık arayanın adı, bildirim metinleri, hava durumu ve daha fazlasını görüntüleyebilmek mümkün. Kayış ve buton tasarımında herhangi bir değişikliğe gidilmeyen Mi Band 3; kırmızı, mavi ve siyah renk seçenekleriyle kullanıcıların karşısına çıkıyor. Suya dayanıklılık korumasında yapılan geliştirme ile 50 metreye kadar suya mukavemet gösteren Xiaomi Mi Band 3'ün batarya kapasitesi 110 mAh iken, kullanıcıya yirmi güne kullanım süresi sunuluyor. Bluetooth 4.2 teknolojisi kullanılan Mi Band 3, Android ekosisteminde Android 4.4 ve üstü sürümlerde çalışırken iOS ekosisteminde ise iOS 9.0 ve daha yüksek işletim sistemleri ile uyumlu çalışabiliyor.

Xiaomi Mi Band 3 akıllı bilekliğini kullanabilmek için Mi Fit uygulamasını da telefonunuza kurmanız gerekiyor. Mi Fit'in Android uygulamasını buraya tıklayarak, iOS uygulamasını ise buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Xiaomi Mi Band 3 Türkiye fiyatı

Yalnızca siyah renk seçeneğiyle Hepsiburada.com'da satışa sunulan Mi Band 3'ün fiyatı ise 239,90 TL olarak belirlenmiş. Xiaomi Mi Band 3'ü satın almak istiyorsanız bu linke tıklayabilirsiniz.   

• Duyurulan satış fiyat 27 dolar, bizde satış 53 dolar. 27x4.5= 121 TL

Olması gereken en fazla fiyat 150 TL

• Fiyat olarak MiBand2 ile benzer olacak denilmişti ama neredeyse iki katı. Benzer fiyat seviyesinden girseydi geçiş yapardım.

Fiyat yüksek. Az daha ekleyip Amazfit Cor alınabilir.

• Çok pahali mi2 sahibiyim memnunum 250tl buna vermem 90tl 100tl ye mi2 al geç hiç gerek yok
  • Doları 8 TL baz almışlar herhalde.
  • Hepsiburada avucunu yalasın bu fahiş fiyata, aliexpress’den 150 liraya alır bir hafta beklerim daha iyi.

Edit: çocuk mu kandırıyorsunuz siz? Bir de 299.90 liradan düşmüş bu fiyata!

Xiaomi Mi Band 3 ülkemizde satışa sunuldu!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay Robot -- 11 Haziran 2018; 14:25:38 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 11 gün önce Global Lansmanı yapılan bir cihaz.

TR'de 239 TL.

Pes diyemiyorum. Milletimiz çok zeki çok.

Az önce Mi6'sı olan arkadaşım fiyat miyat dinlemedi siparişi çaktı valla gözümün önünde.
  • Ben 200 TL'ye Amazfit Bip aldım bunlar 240 TL'ye Mi Band satmaya çalışıyor :D

• Yaw benim telde bile 1280x720 çözünürlük var, 128x80 ne? Hahaha

Aplle alırım kafam rahat eder

• Mi Band 2'nin kayışları Mi Band 3'e uyar mı?

• Vöh, keriz silkeleme

• Doğru düzgün incelemesi bile yok henüz, Global Olarak nasıl çalışıyor göremedik bir türlü.

• AliExpress de 21 dolar

Bu kadar da fark olmaz ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Memleketlerinde 250 dolara Gear s3 satılıyor, biz burda ayni birim miktardan Mi band 3 alıyoruz.

• 100 TL katıp gear fit 2 alın bunu tokatlar

• Amazfit fiyatına Mi Band 3? Param var alırım ayrı böyle silkilmek ayrı.

• Kefelon kullanıcısına yanıt
    Bro nereden aldın 200 e bana yardımcı olur musun bende alayım :D
  • Menünüzü 50 lira farkla Amazfit Cor’a yükseltelim mi beyler?
  • Gearbest'de kupon kovala hocam. 45-50 dolara getirdim ben kargosu dahil.
  • Çok pahali

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.