Şimdi Ara

Tesla merakla beklenen Model Y'nin yeni görüntüsünü yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tesla'nın son hissedarlar toplantısı sırasında şirket CEO'su Elon Musk, yaklaşan Model Y hakkında merak uyandıran bazı detaylar paylaştı. Musk'ın arabada direksiyon simidi veya deri döşeme olmayacağını söyleyerek espri yapması ise dikkat çekti.

Ayrıca Bkz.Tesla Model 3, ABD'de sınıfının en çok satan otomobili oldu
    Toplantının ardından Tesla, merakla beklenen elektrikli SUV modelinin eskizini yayınladı. Görüntüye bakarak araçla ilgili bilgi sahibi olmak pek mümkün değil. Zira taslak çizim Model Y'nin önünü mü yoksa arkasını mı gösteriyor, o bile anlaşılmıyor.

2019'da tanıtılacak 2020'de üretime girecek

Model Y, Model 3'e benzer boyutlarda küçük bir SUV olacak. Yayınlanan eskize baktığımızda, kesinlikle Model 3'ten daha uzun göründüğünü söyleyebiliriz. Electrek'e göre Musk, toplantı sırasında “Model Y'de hiç deri olmayacak, hatta direksiyon simidinde bile… tabii direksiyon simidi olacaksa dedi.

Şirketin, yıl sonundan önce otomobil ile ilgili üretim planlarını açıklaması bekleniyor. Musk daha önce aracın 2019 yılının Mart ayında tanıtılacağını belirtmişti. Şirket 2020'nin başlarında ise üretime geçmeyi planlıyor.

• Yine o kaza yapmış gibi duran ön tasarım
  • Bana Porscheu andırdı.

• malzemeden kısacaklar ama teknoloji de ona gore bi yandan artacak. 2020 model 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mehmedaltair kullanıcısına yanıt
    Tasarımda yapılabilecek öyle aman aman bir şey yok. Volvo'nun getirdiği ve geliştirdiği bu güvenlik standartları yüzünden yok yayayı koruma, yok çarpışma da yolcuyu koruma vs gibi yıldız alınması gereken şeyler yüzünden arabalar belli başlı bir kalıba sokuldu zaten. Bu elektrikte de pil sıkıntı olduğu için sürtünme katsayısı olabilicek en minimum düzeyde tutulmaya çalışıyor. Bu yüzden tesla bulduğu tasarımı baştan sonra değiştirmek gibi bir yola gitmeyecektir. Hele yeni bir şirket hayatta girmez o işlere.
  • Model s ne kadar güzelse bu da o kadar çirkin
  • quote:

Orijinalden alıntı: interwap

Bana Porscheu andırdı.
    Aynı şekilde ve ben beğendim.

• Şu vizyon sahibi cesur yürek (Elon Musk)Tesla olmasa , Alman ve Japon papazlar çift kavramalı dsg şanzımanlı tenekeleri yenilik diye dünyaya en az 50 sene daha yapıstıracaklardı .

Devrim, oyunun kurallarını ben yazıyorum budur.

• elon musk ve Tesla'dan elektrik ile çalışan özel jet üretimleri bekliyoruz.

• Önce Model3'ü yetiştirsin sonra Y'e geçer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bari yalandan ızgara yapsalar, böyle çok yavan duruyor. :(

• Model 3'ü bile adam akıllı üretemediler daha. Yatırımcının ağzına bir parmak bal çalmak için gösterdikleri bir model olduğu kesin. Bitik durumdalar. Elon Musk'ın görevden alınması bile konuşulmaya başlandı.

• Gundemde kalma cabalari bunlar. Uretim isini cozemeden yeni model duyurusu yapmak. Otomobil dunyasi boyle sacmalik gormedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxx1

Şu vizyon sahibi cesur yürek (Elon Musk)Tesla olmasa , Alman ve Japon papazlar çift kavramalı dsg şanzımanlı tenekeleri yenilik diye dünyaya en az 50 sene daha yapıstıracaklardı .

Devrim, oyunun kurallarını ben yazıyorum budur.
    Elon ne devrimi yapmis getirdigi ilkler neler

• Porsche gibi duruyor
  • Ne olursa olsun, bir proton değil.

Tesla merakla beklenen Model Y'nin yeni görüntüsünü yayınladı

• Egea’yı andırıyor.

• Izgara niye yok kardeşim, sonuçta bu piller de ısınmıyor mu?
  • https://youtu.be/7-bzC9dTwac

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • illuminati deşifre timi bunu haberi çok sevdi,
    çünkü bilinç altına mesaj gönderen evrenin sırrını keşfetmeye yarayacak anahtar teslanın model isimlerinde gizliydi.

S-?-X-Y

moden 3 model E olacaktı ama anahtarı daha iyi saklayabilmek için 3 yaptılar.

-----------

Tasarım haberdeki gibiyse pek beğenmedim, tabi nihai halini görmek gerek.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.