Şimdi Ara

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone'un Ramazan ayına özel hediye internet kampanyaları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
8.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün itibariyle Ramazan ayı başladı ve ilk oruçlar tutulmaya başladı. Ramazan ayın boyunca gece saatlerinde mobil internet kullanımı artıyor. Operatörler hem Ramazan ayını kutlamak hem de internet kullanım talebine yanıt vermek adına ay boyunca çeşitli kampanyalar düzenliyor. Bu yazımızda operatörlerin internet kampanyalarını ele aldık.

Türk Telekom Ramazan kampanyası: 10 GB internet

Türk Telekom, Ramazan ayı boyunca sahur saatlerinde kullanabileceğiniz 10 GB internet paketi hediye ediyor. 14 Haziran tarihine kadar 02:00 - 06:00 saatleri arasında geçerli internet kampanyasından faturalı ve faturasız aboneleri yararlanabiliyor.

Kampanyadan faydalanmak için SAHUR yazıp 5555’e SMS göndermek yeterli. Kampanya hakkında detaylara bu adresten ulaşabilirsiniz. 

Turkcell Ramazan kampanyası: İnternet paketinizi ikiye katlıyor

Turkcell, Ramazan ayı boyunca internet paketinizi iki katına çıkarıyor. Kampanyaya katıldıktan sonra tarifenizdeki internetiniz ve ek internet paketleri iki katına katlanacak.

Kampanyadan faydalanmak için BiP uygulamasının “Keşfet” bölümünden “4.5G Ramazan Kampanyası” isimli sayfayı takip etmek yeterli. Kampanya hakkında detaylara bu adresten ulaşabilirsiniz.

Vodafone’da Ramazan kampanyası yok

Vodafone’nun Ramazan’a özel internet kampanyası bulunmuyor. Faturasız abonelerin faydalanabileceği 1 haftalık ücretsiz Sosyal ve Video Pass kampanyası dışında bir kampanya bulunmuyor.

• Andım olsun Bip denilen ucubeyi indirmeyeceğim. Her işi şu bip denilen dandik uygulamaya bağlamasınlar artık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tırt tırt tırt

Nerde o eski ramazanlar
  • Vodafone sosyal pass nasıl oluyor 1 hafta ücretsiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poet2626 -- 16 Mayıs 2018; 15:29:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • poet2626 P kullanıcısına yanıt
    Ramazanda gonlunce paylas diye Sosyal Pass 1 hafta boyunca Vodafone'dan hediye. Hemen tek seferde 30TL yukle, sen ne kadar kullanirsan kullan Facebook, Instagram ve Twitter'da internetin bitmesin.Son gun 17 Haziran!http://vftr.co/liratopup B003

Böyle bir SMS geldi bana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: poet2626

Vodafone sosyal pass nasıl oluyor 1 hafta ücretsiz
    ramazan yazıp 4545'e gönder. tekrar etmeyen sadece, 1 haftalık pass aboneliğin başlar
  • Bip i kullanıyorum son derece güzel bir uygulama faks bile atabiliyorsun, yerli uygulama görünce destek yerine köstek olanları da ayrıca kınıyorum, Türkiye deki yerli olan son operatördür Turkcell, ingiliz vodafone yada arap telekom yerine tercih edilmesi gerekiyor.

• TT
    "Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom, TTNET veya Avea'dan en az birindeki aboneliğiniz devam ettiği sürece, abonelik, yer ve hatlarının bilgilerinizi paylaşarak kullanmamız ve bu firmaların kampanyalarını iletmemiz için onay vermiş olmanız gerekmektedir."
    Oldu, zaten az yerden aranıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Andım olsun Bip denilen ucubeyi indirmeyeceğim. Her işi şu bip denilen dandik uygulamaya bağlamasınlar artık.
    bip indir hediye internetin geldikten sonra tekrar kaldırırsın ben öyle yaptım
  • Türkcell yerli mi dediniz, sanırım Finlandiya ortaklığından haberiniz yok 20 yıllık.

• Vodafone ==> yok
    Üzdü

• Enginesin_55 E kullanıcısına yanıt
    Turkcell 9 ülkede hizmet veren global bir şirket, dolayısı ile buradaki ortaklık TR dışında hizmet vermek adına yapılan bir ortaklık, Sadece new york borsasından sağladığı gelir bile ülkemiz için çok önemli, yönetim kadrosu bile tam anlamıyla yerli, bilgi sahibi olmadan yanlış bilgi vermeyin.
  • ÇÖP vodafone bide Turkcell ile karşılaştırıyolar yanından bile geçemez.
  • Vodafone 1 hafta sosyal video pass veriyo daha ne istiyonuz
  • theJuDGe_41 kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/vodafone-10tl-a101-ceki-hediye-17hazirana-kadar--132887210-2#132887818

Vodafone icin konu acdik ama bitene aldiniz.

• Bu kampanyalardan yararlanabilmek için veri işleme izni vermeniz gerekiyor. Günün bir saatinde durduk yere şahin sucuklarından sucuk pastırma 100tl diye aranacağınızı bilerek kampanyaya katılın.
  • Bilgilerimi kullanma izni isteyince vazgeçtim katılmaktan.

• Turkcell kullanıyorum ama şu her şeyi Bip'le alakalı yapmalarına cidden sinir oluyorum.
  • Vatandaşların sadece yemek ile oruç tutmaları yetmez. İnternete girmeyerek manevi oruç tutmalılar. Vodafone'u destekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 16 Mayıs 2018; 23:12:1 >
  • 3-5 lira,1-2 gb hesabi yapip Vodafone devam ediyorum.

Ne hizmet var ne de kampanya.Telsim ken 10 numaraydi.Vodafone varsa yoksa sömürüyor milleti

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.