Şimdi Ara

Türkiye’de çekilen “Gerçek Hayatta Assasin’s Creed” videolarıyla büyüleyen YouTube kanalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pavel Smirnov, damdan dama atlama sporu olarak adlandırabileceğimiz rooftop sporunu Türkiye’nin çeşitli yerlerinde yapıyor ve görüntüleri Roof Runnerz isimli YouTube kanalında paylaşıyor.

Roof Runnerz kanalında Türkiye’nin çeşitli yerlerinde çekilmiş adrenalin dolu videolar bulunuyor. Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne tırmanış, metrobüs üzerinde yolculuk, baz istasyonuna tırmanış, AVM ve rezidanslara tırmanış videoları en çok izlenen videolar arasında yer alıyor.

Gerçek hayatta Assasin’s Creed” konsepti ile Mardin, Antalya ve Bursa’da çekilen videolar bir hayli hoş görünüyor. Yerden yüksekte herhangi bir önlem almadan çekilen bu videolar bir hayli tehlikeli. Parkur sporu tecrübesi olmayanların böylesine tehlikeli hareketler yapmasını önermiyoruz.

• "assasin's creed mardin" i izledim mükemmel.
    reklam muhabbeti yapan arkadaşlar az biraz ufak muhtemelen. oyunlardan gerçek hayata uyarlama videoları çok önceleri de haberleştirilirdi ki o videolar genelde yabancı menşeili olurdu.
    yani burada paylaşılan sizin youtuberlardan değil pek. ortada bir içerik hazırlayıcı var ve konusu itibariyle de, kalitesiyle de burada haberleştirilmeyi fazlasıyla hakeden türden.
    bence siz gidin "slither.io da nasıl birinci oldum" videolarını izleyin boş yapmayın bu tip haberlerin altında.
    Bu kanalı bir süredir takip ediyorum bişeyler çıkar belki diye ama parkur değil ki bu. Atlayıp zıplanan, tırmanılan yerler hep çok basit, kilo sorunu ve yükseklik korkusu olmayan herkesin yapabileceği cinsten.

Ek olarak, iddia ediyorum bu arkadaş rastgele bulduğum ve sonuna kadar dahi izlemediğim şu parkur videosundaki hiçbir şeyi yapamaz:https://www.youtube.com/watch?v=NX7QNWEGcNI

Hangisi parkur, hangisi değil?
    Assassin's Creed oyununda benim rastgele attığım videodaki hareketler olduğunu söylemedim ki ben (Hepsini oynadım ben de). Arkadaşın youtube kanalını bir süredir takip ettiğimi zaten söyledim ve Assassin's Creed konseptini daha yeni yeni yapmaya başladı. Daha eski parkur videolarında da pek farklı bişey yok, merdivenden koşarak inmeler, yayaların içinden koşmalar.. Bir göz atın isterseniz, ne dediğimi anlayacaksınız.

Böyle bir konsept bulmuş olmasına gelince (eğer fikri kendi ürettiyse) tebrik ederim arkadaşı, umarım daha iyi işler de yapar. Ama bu, bu arkadaşın aslında parkur yapmadığı gerçeğini değiştirmez.
  • Kanalın hayırlı olsun editör bey.
  • yasak değil mi buraya cıkmak
  • editör bey kanalınızı beğendim nasıl oradan oraya uçuyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel emek verilmiş

• videolar güzel ama yapılan işler akıllı adamın yapacağı işler değil
  • 10 numara
  • Dünyanın yuvarlak olduğunun kanıtı la o ne öyle izlerken korktum.

• Bu eleman rusmuş zaten çok yaşamaz.
  • Türkiye'yi tanıtım açısından iyi olmuş 🤞

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Burası Fransa değil. Döverler bunu :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi homebird -- 7 Nisan 2018; 22:44:00 >
  • bunun neresi haber resmen reklam
  • Köprü hala boş, :))

• Köprüden paraşütle atlayacaklar sandım. Selfie çekmeye çıkmışlar. Kenar mahalle assasinleri...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • "assasin's creed mardin" i izledim mükemmel.
    reklam muhabbeti yapan arkadaşlar az biraz ufak muhtemelen. oyunlardan gerçek hayata uyarlama videoları çok önceleri de haberleştirilirdi ki o videolar genelde yabancı menşeili olurdu.
    yani burada paylaşılan sizin youtuberlardan değil pek. ortada bir içerik hazırlayıcı var ve konusu itibariyle de, kalitesiyle de burada haberleştirilmeyi fazlasıyla hakeden türden.
    bence siz gidin "slither.io da nasıl birinci oldum" videolarını izleyin boş yapmayın bu tip haberlerin altında.
  • Bu kanalı bir süredir takip ediyorum bişeyler çıkar belki diye ama parkur değil ki bu. Atlayıp zıplanan, tırmanılan yerler hep çok basit, kilo sorunu ve yükseklik korkusu olmayan herkesin yapabileceği cinsten.

Ek olarak, iddia ediyorum bu arkadaş rastgele bulduğum ve sonuna kadar dahi izlemediğim şu parkur videosundaki hiçbir şeyi yapamaz:https://www.youtube.com/watch?v=NX7QNWEGcNI

Hangisi parkur, hangisi değil?

• daha dün mardin i gezip gelip bu videoya denk geldim güzel oldu.:)

• köprü videosu, ne denli bir güvenlik zafiyeti olduğunun göstergesidir.

• redoano R kullanıcısına yanıt
    bu adam ordaki attığın linkteki işleri yapamaz haklısın. Ama asassins creed in her her oyununu oynamış biri olarak söylüoyum. Zaten ac karakterleri senin attığın linkteki hareketleri yapmazlar. Adam ac karakterlerinin yaptıklarına benzemeye çalışmış bir nebzede olsun benzemiş. Ben genel olarak beğendim hoş olmuş. Benim gibi boş boş durmamış bi şeyler üretmiş. Tebrik ediyorum arkadaşı
  • Öyle aman aman bir aksiyon yok. İzlerken neredeyse hepsini yapabilirim dedim.
    StormFreerun Parkur videolarından sonra beginner seviyesi olabilir ancak.
    Neyse uğraşmış denemiş, başarılar.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.