Şimdi Ara

Telefona takılan fotoğraf yazıcısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Modüler telefon konseptine ciddi yatırım yapan ve telefonları için arka arkaya yeni aksesuarlar çıkartarak farklı özellikler kazandıran Motorola, bu defa da Polariod ile işbirliğine giderek telefonarına takılabilen fotoğraf yazıcısı çıkardı. Detaylar ve izlenimlerimiz bu videoda. 

• Hayır, neden telefona takıyoruz ki? Yine yap aynı boyutlarda pilli, bluetoothlu mini bir fotoğraf baskı cihazını, müşterilerine çok daha fazla özgürlük sunmuş olursun. API tarafında dilediğince at koştursun, kimse bir şey söylemez; mesela telefondan fotoğrafı seçeyim, mini cihaza dokundurunca basmaya başlasın. Altı-üstü belki de 1 tane baskı yapmak için bile sürekli telefona tak çıkar yapmak durumunda bırakılması çok kısıtlayıcı bir hareket geldi bana.
  • Gereksiz olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır, neden telefona takıyoruz ki? Yine yap aynı boyutlarda pilli, bluetoothlu mini bir fotoğraf baskı cihazını, müşterilerine çok daha fazla özgürlük sunmuş olursun. API tarafında dilediğince at koştursun, kimse bir şey söylemez; mesela telefondan fotoğrafı seçeyim, mini cihaza dokundurunca basmaya başlasın. Altı-üstü belki de 1 tane baskı yapmak için bile sürekli telefona tak çıkar yapmak durumunda bırakılması çok kısıtlayıcı bir hareket geldi bana.

• yazıcı falan değil artık 50mm , 75-300mm vs gibi lensler takmak istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: hanımneder

Gereksiz olmuş

hiçte gereksiz değil olmazsa olmaz bir aparat...
  • bunu kablosuz olarak yapmak daha pratik sanıyorum. kablosuz birçok markanın çözümleri var. hp, kodak ve polaroid'in kablosuz çözümlerine başarılı diyorlar.
  • sanırım çekilen fotoğrafın yada baskının kalitesi çok kötüydü ki videoda arada oynama yapılmış çıkan fotoğraf başka :)))erdi kendini çekmişti ya nerede o fotoğraf

• tablet mod yapmalılar. atıyorum 11" bir ekran ve bataryadan oluşan cihazın arkasına telefonumuzu takıp kullanabilmeliyiz

• Haplo kullanıcısına yanıt
    Pek aynı boyut olmasa da hali hazırda öyle ürünler var , eminim ki daha kullanışlıdır da.

http://www.lg.com/tr/pocket-photo/lg-PD233

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu mod güzel bir detay yakalamış tabiki meraklısına ben insta-share projektör modunun 2. versiyonunu bekliyorum 1.si çözünürlük olarak yetersiz ilk teknoloji herzaman deneysel oluyor

• Ne gereksiz bir icat. Hemen 3 tane alayım şundan. :)))

• Mission Impossible 3.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.