Şimdi Ara

Gearbest Black Friday indirimleri ve vergi telafisi dönemi başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
8
Favori
14.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gearbest Black Friday indirimleri ve vergi telafisi dönemi başladı
    Yılın önemli indirim festivallerinden Black Friday indirimleri Gearbest’te başladı. Black Friday’ye özel pek çok üründe yüzde 80’e varan indirim bulunuyor. Ürünlerin fiyat avantajının yanında Black Friday ile birlikte vergi telafisi dönemi de başlıyor. Gearbest, siparişe vergi ücreti çıkması durumunda vergi tutarının tamamı ya da yarısı kadar geri ödeme yapılacak. Vergi telafisi uygulaması Black Friday'den sonra da devam edecek.

Gearbest Black Friday Kampanya Sayfası

Vergi Telafisi Kampanyası

İndirimlere ek olarak Gearbest, vergi sınırının üzerinde sipariş verecek müşterilerinin vergi tutarını telafi edecek. Toplam fiyatı 100 dolara kadar olan ürünlerin vergisinin tamamı, 200 dolara kadar olan ürünler için de yarısı telafi edilecek. Vergi telafisi uygulaması Black Friday'den sonra da devam edecek.

Vergi telafisi almak için vergi tutarının gözüktüğü mail ve dekontun ekran görüntüsünü, sipariş bilgilerini ve vergi telafi kampanyasından yararlanmak istediğinizi belirten kısa bir yazıyı Gearbest Donanımhaber Alışveriş Konusu

Donanımhaber'e Özel 5 Üründe Black Friday Fırsatı

Gearbest’te 5 adet üründe Donanımhaber’e özel Black Friday indirimi var. Aşağıdaki ürünleri paylaştığımız linkten sepete ekleyip indirim kodunu uyguladığınız zaman avantajlı fiyattan satın alabileceksiniz. İndirim kodları stoklarla sınırlıdır.

Gearbest Black Friday indirimleri ve vergi telafisi dönemi başladı 

Xiaomi Bluetooth 4.0 Hoparlör – 18.11$

Ürüne göz atmak için tıklayın - İndirim kodu: BFidayDH01

Xiaomi Mijia 0.5mm İmza Kalemi – 0.99$

Ürüne göz atmak için tıklayın - İndirim kodu: BFidayDH02

Xiaomi Huami AMAZFIT A1603 Akıllı Bileklik – 19.99$

Ürüne göz atmak için tıklayın - İndirim kodu: BFidayDH03

Xiaomi 3 Eksenli Gimbal – 99.99$

Ürüne göz atmak için tıklayın - İndirim kodu: BFidayDH04

Xiaomi Taşınabilir USB LED Işık – 0.99$

Ürüne göz atmak için tıklayın - İndirim kodu: BFidayDH05

• Ulan uyuz oluyorum su gearbest'in 10dk lık kuponlarına... 19.00 da açılmış başlık şimdi görüü kalem alam bari dediğim saat 19.50 ama girdiğiniz kodun süresi dolmuş diyor. 50 dk da biten bir kodu 10 kişi yararlansında gerisi bize reklam olsun diye paylaşılıyordur... Sanki 4tl bi kalem çok ucuz keyfimden alacaktım şimdi sinirlendiğimle kaldım.
    bu siteden kesinlikle bir şey satın almayın. 3 aydır tarafıma ulaşmayan paket için iade talebinde bulundum hem site üzerinden bilet alıp hem de güya canlı destek olan facebook mesajlaşma servisi üzerinden-24 saat sonra verilen otomatik cevap canlı destek oluyor zaaar- buradaki gearbest yetkilisine de yazdım. Şaka gibi adam bana açtığınız bilet için cevap yazmamışsınız oradan yazın sonra bana tekrar yazın diyor. 3 dolarlık ürün için 100 dolarlık çile çektiriyorlar. Yukarıda kaç kişi yazmış, tek bir taktikleri var sizi usandırmak. Bunlar çin dolandırıcıları.
  • Teşekkürler.

• Vergi iadesi işi çok güzel olmuş. Tebrikler gearbest. Böyle olursa siparişlere tam gaz devam ederiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 hafta önce sipariş vermiştim 80 euro. Onun da vergi telefisi olacakmı ?

• Madem öyle şu xiaomi'yi türkiyeye göndersinler bi zahmet..

https://m.gearbest.com/bikes/pp_434407.html

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne çabuk bitti speaker kuponu

• Vallahi süper haber tam bana göre.

• Vergi konusundan başı çok ağrıyacak firmanın. Arkadaşlar lütfen evrak fotoğraflarını foruma yüklemeyin. Daha önce forumda okuduklarım yüzümün kızarmasına yetiyor.

• Xiaomi Bluetooth 4.0 Hoparlör – 18.11$ için kodun süresi dolmuş diyor

• Mi pad için indirim olur umarım

• Vergi telafisi eski siparisler icin de gecerli mi?

• Led için de süre dolmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yurtdışından telefon gelmiyor değil mi

• Ulan uyuz oluyorum su gearbest'in 10dk lık kuponlarına... 19.00 da açılmış başlık şimdi görüü kalem alam bari dediğim saat 19.50 ama girdiğiniz kodun süresi dolmuş diyor. 50 dk da biten bir kodu 10 kişi yararlansında gerisi bize reklam olsun diye paylaşılıyordur... Sanki 4tl bi kalem çok ucuz keyfimden alacaktım şimdi sinirlendiğimle kaldım.

• 200 doların üzerinde siparişler ne olacak

• Kodlar çalışmıyor. Saat almak istedim düşmedi.

• Orijinal Xiaomi Huami AMAZFIT A1603

Girdiğiniz kodun süresi doldu diyor.

• Arkadaşlar Gearbest görevlisi arkadaşımız daha net cevaplar verecektir ama ben yayına alındığı esnada tüm kodlara baktım çalışıyordu.
    Muhtemelen stok sayısı tükendiği için bu uyarıyı veriyor. Ve stoklar da öyle 3-5 değil epey yüklüydü.
  • harıka konu tesekkurler

Xiaomi 3 Eksenli Gimbal – 99.99$

Ürüne göz atmak için tıklayın - İndirim kodu: BFidayDH04

ben bu urunu alsam gumruk vs nasıl olur acaba
  • Gearbest Black Friday indirimleri ve vergi telafisi dönemi başladı

Değerli forum üyeleri, kodların stokları yukarıdaki ekran görüntüsünde belirttiğim gibiydi ve 19.00'da, yalnızca forumda paylaşım yapıldı. Forumdan kuponları alıp, affilate programına üye olduğu için satış yapmak için paylaşım yapan mutlaka vardır. Öyle 1-2 ürünle sınırlı değil yani.

Vergi telafileri, Türkiye Hızlı Kargo sebebiyle vergi ödemek zorunda kalan ve bundan sonraki tüm kargolarda ve siparişlerde geçerlidir, bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GearBest.com -- 23 Kasım 2017; 20:53:43 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.