Şimdi Ara

Sonsuza kadar 256 limitsiz - Problem çözüldü 1024 olduk!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
297
Cevap
0
Favori
12.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.ttnet.net.tr/basinbulteni1.htm linkinden son kararlaştırılan indirim oranlarını görebilirsiniz bütün tarifelerde ya indirim olmuş ya da kotası artırılmış ama 256 limitsize dokunulmamış. TTnetin bu 256 sınırsızdan vazgeçirme amacı ne anlamadım ama bu büyük bir haksızlık. Sizde destek veriyorsanız lütfen bu kodu imzanıza ekleyin.

İmza kodu:

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_12872536/tm.htm]DH Sonsuza kadar 256 limitsiz...[/link]

Artık bu konunun bir anlamı kalmadı 256cılar olarak dayandık bekledik ve en sonunda istediğimiz oldu 1024 olduk. Herkese teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wedontneed -- 3 Ağustos 2007; 23:29:30 >

• belkide bu telecomun bezdirme eylemi olabilir...yani 256 ya hiç dokunmayıp bizden yetti be 3 kuruş daha fazla veririm 512 ye geçerim dememizi bekliolar...ve yeterince kullanıcı sayısına ulaştıktan sonra 256 yı kaldırıp aynı fiyattan 512 vermeyi planlıolar..

paranoyakmıyım neyim yaw
  • ben de 256'ya devam edecem ama telekomda değil..
    kısmetse kablo internette...
  • Alayına isyan, inadına 256..
  • sonuna kadar astala vista baby
  • quote:

Orjinalden alıntı: vvv_com

+1
  • 256 sınırsızdayım ama son 5 gündür 8 saatte bir bağlantım kopuyor.

telekom benimle uğraşma, seni burdan uyarıyorum
  • sonuna kadar sınırsız!!!umarım sonuna kadar 256 olmaz
  • Ben de 256 limitsizde kalıcam sanırım sonuna kadar. (256 yı 49 YTL ye 512 limitsiz yapana kadar)
  • 2 ay beleş kampanyası bitsin bende geçiyom 256 ya
  • quote:

Ben de 256 limitsizde kalıcam sanırım sonuna kadar. (256 yı 49 YTL ye 512 limitsiz yapana kadar)

+1
  • Sona,sonuca,sonuncumuza kadar 256.

Bu 256 konusunda sıkı dava arkadaşlarım olduğu için mutluyum.Telekom a inat 256
  • 256/64 kps.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Code X -- 11 Mart 2007; 23:33:24 >
  • 7 aydır 1024 sınırsızı 49ytlye sömürdüm şimdi 256ya geçicem
  • 256k'larda pingler arttı ve bir yavaşlama söz konusu bilerek yapıyorlar. 2 yıldır sorun yokken sonra 1 haftadır felan var.
  • Ya 256 Ya Hiç!

• quote:

Orjinalden alıntı: novalgine_plus

belkide bu telecomun bezdirme eylemi olabilir...yani 256 ya hiç dokunmayıp bizden yetti be 3 kuruş daha fazla veririm 512 ye geçerim dememizi bekliolar...ve yeterince kullanıcı sayısına ulaştıktan sonra 256 yı kaldırıp aynı fiyattan 512 vermeyi planlıolar..

paranoyakmıyım neyim yaw

Paranoyak değilsin. Bende aynısını düşünüyorum ve böyle düşünen çok kişi tanıyorum.

Amaç sınırsızı kaldırmak. 256 cıları bıktırıp yıldırmak
  • Devam 256'ya geçen yaz 3 ayda 120 gb'dan fazlasını çekmiştim ne günlerdi...Santralede yakınım fazla sorunda çıkmıyor hız konusunda 27-5-28 kb yi çok rahat görüyorum...Ama bu konuda azınlık olmam çok üzücü...

Sınırlı internet çoğu ülkede var ama bizimkinin 15-20 katı kadar kota var...Zaten o kadar şeyi depolamak indirmekten daha zor oluyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: F@ruk

Ya 256 Ya Hiç!

Aynen Devam. Vazgeçmek yok.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.