Şimdi Ara

Ntv'de Telekom Pazarlama Müd. Konu indirimler (programın tam metni eklendi) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
1
Favori
3.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • komedi ya. millet yüksek hızlara çıksın diye onlara indirim yaptık diyo. sonra coğrafi durum falan verimli internet veremiyoruz diyo. madem yüksek hız senin için kötü bişi niye milleti ona yönlendiriyosun.

bu wi-max'tan da bişi çıkmıcak kesin. lisansı kesin çok pahalıya verilecek. ttnet ve diğer iss'ler de normal adsl benzeri fiyatlarla hizmeti sunacak.

ayrıca adsl2 hizmeti veren ama reklamını yapmayan telekomu kutluyorum. büyük tevazu gösteriyolar. adam adsl2'yi teknolojiden saymıyo hatta. vdsl'miş adamların yüksek teknoloji anlayışları.

• ADSL 2+ altyapımız var dedi , kullanıcıların %70'inin modemi destekliyor dedi . Ama yüksek hız bağlantısı için ADSL2+'ı atlayıp VDSL'e geçeceklerini söyledi . Kimsenin modemi desteklemiyor bunu büyük ihtimalle . Böylece bize birde modem masrafı yaptıracaklar . Zaten bütün program laf geveledi durdu adam . Celal PİR'de çok kötü seçti soruları ... Gördüğüm en kötü NTV'ye Sorun programıydı .
  • Benim geç haberim olduğu için soru yollayamadım.Bazı arkadaşların dediği gibi karşısına bilen birisini koyup en az 1 saatlik bir program yapsalardı apışıp kalırdı. 300 milyon dolar yatırım yaptık diyince bu parayı şimdiye kadar adsl alanalardan bağlantı bedeli olarak almadınız mı diyecek adamı sıkıştıracaktı. Fazla bir şey değil, birde dünyadaki ülkelerin adsl için verdikleri ücretleri öğrenip program yapsaydı foyalarını ortaya çıkarırdı. Ama ben şimdiye kadar hiç bir programda telekoma böyle bir uygulama yapıldığını göremedim. zorlanmadı. Programı yapan kişide bu bilgilerden bihaber olduğu için rahat rahat bilmeyenleri kandırıyor.
  • En sinir oldugumda iptv gibi yüksek baglantiya ihtiyac duyucak servisler getiricegiz bu nedenle musterilerimizi yuksek baglantiya yönlendiriyorz demesiydi ... Madem oyle sormak lazim 3 gb kotali kullanici kac saat iptv üzerinden tv izleyebiliridi??
    Birde en uzuz 8 ülkeyi bana saysin fiyatlari direk kurla carpip onume getirmesin ama adsl fiyati /kisi basina dusen milli gelir * kur desin...

offf böyle kurumlari özellestirirsek olacagi bu ... Keske özelestirmeseydide devletin cebine girseydi verdiklerimiz.!!!

Hükümete ve TT ye

• Tam yalancıymış bu herif ya
  • Abi koptum ya ... :D:D

Orçun Karayurt (Öğrenci): ADSL hattımı bende başka kişilerin izinsiz kullandığını düşünüyorum. Faturam o zaman çok yükseliyor, çok yüksek geliyor. Ben bunu nasıl tespit edebilirim, ne yapabilirim?

Erem Demircan: Evet bunun için hemen Türk Telekom’un ofislerine başvurabilirler. Burada tahmin ediyorum wireless kullanıyordur bu arkadaşımız.

Celal Pir: Doğru doğru.

Erem Demircan: Wireless de bu tip daha fazla oluyor. Burada şifreleme metodları var. Şifreleme metodunu kullanaraktan başkasının kullanmasının önüne geçebilir.

Celal Pir: Sizin tarafınızdan mı veriliyor şifreler?

en sonda celal pir ' in sorduğu soruya bakarmısn :D:D:D

Abi bunların hayatı palavra CEBİMİZİ SÖMÜRÜYOLAR BASKA HİÇ BİŞEY !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi west -- 9 Mart 2007; 21:51:25 >
  • arkadaşlar burda suç devleti yönetenlerde.devletin önemli kurumlarını hizmet etmeyecek kurumlara satıyorlar.ulaştırma bakanı binali yıldırım 40 tane söz verdi adsl ile ilgili nerde bu sözler.yazık günah adsl gene hafif bi konu,bilmem anlatabildimmi?boşuna kendinizi paralamayın değmez.çünkü millet cebini doldurma sevdasında.kim takar sizin hızınızı adslnizi.bakanımız gereğini yapıp olaya el atsa bu adamları öttürür ama nerde.............
  • mahsustan andavallığına salaklığa vuruyor bu telekom idaresi..yuzde 3-5 i ne yaptığımızı çakıyor gerisini söğüşlüyoruz zaten diyor ...izleseydim tv ye kafa atmaya kalakardım herhalde ...internet yuksek hızlara ihtiyaç duyuyor die 2048 i indirmişlermiş ee 256 ya nie indirmemişler 2048 e gecelim die ..bak sen bize yardımcı olmak için düşük hızları fahiş fiyatta tutuyorlar desene...
    bi rapid sorusu gelse içimin yağları erirdi ama soruda rapid ne diye kaynardı tabi! bi tane alman firmasının çıkışı tüm telekomun çıkışını geçiyor diye bir soruya ne cevap verirdi ?herhalde optimum yatırımdan önemli olan işlevsellik felan derdi...sanıyorum daha fazla dayanamayacak telekom şimdiden altyapı yapıyor -fiber altyapı değil kazık altyapısı- 256 yı 512 yi tarihe gömecek ve 1024 ve 2048 için fiyatları ısındırıyor bize....

gene ve tekrar söylüyorum bu iş telekomluk değil gibi geliyor bana...devletimiz internet çıktığından beri hızlı ve ucuz sınırsız internet kullanmasını istemiyor bu halkın yoksa bu kadar abes olmazdı gidişat...

• internet =teknoloji
    teknoloji nin de akpyle alakası yok!!!
    bakınız cumhuriyet reklamı
    http://www.cumhuriyet.com.tr/?hn=1461
  • quote:

Orjinalden alıntı: west

Abi koptum ya ... :D:D

Orçun Karayurt (Öğrenci): ADSL hattımı bende başka kişilerin izinsiz kullandığını düşünüyorum. Faturam o zaman çok yükseliyor, çok yüksek geliyor. Ben bunu nasıl tespit edebilirim, ne yapabilirim?

Erem Demircan: Evet bunun için hemen Türk Telekom’un ofislerine başvurabilirler. Burada tahmin ediyorum wireless kullanıyordur bu arkadaşımız.

Celal Pir: Doğru doğru.

Erem Demircan: Wireless de bu tip daha fazla oluyor. Burada şifreleme metodları var. Şifreleme metodunu kullanaraktan başkasının kullanmasının önüne geçebilir.

Celal Pir: Sizin tarafınızdan mı veriliyor şifreler?

en sonda celal pir ' in sorduğu soruya bakarmısn :D:D:D

Abi bunların hayatı palavra CEBİMİZİ SÖMÜRÜYOLAR BASKA HİÇ BİŞEY !

Bir bilgilendirme programının sunucusu, sorduğu sorularda en bilgisiz izleyiciyi de düşünmelidir yeri geldiğinde. Celal Pir Wireless şifrelemenin modemden yapılacağını biliyordur eminim, bir önceki Türk Telekom açıklaması yapıldığında da kendisi 256 limitsiz kullandığını söylemişti...

• Bu arada genişbantta indirim nedenlerini anlatmış zat ve yaptıkları indirimin güzelliğinden çiçeklerden böceklerden hededen hödeden bahsetmiş. 3,5 milyon ADSL kullanıcısının ortalama 2-2,5 milyonunu oluşturan ev kullanıcıları için yeni ADSL tarifeleri mi yoksa %30 indirim yapan KABLONET tarifeleri mi uygun? Ayıptır. 256 ve 512 limitsiz tarifelerine bakar mısınız? İki resmi karşılaştırın... (Bu arada sabit telefon aylık ücretinin 15, kablolutv'nin 7 ytl olduğunu hatırlatırım)

Ntv'de Telekom Pazarlama Müd. Konu indirimler (programın tam metni eklendi)

Ntv'de Telekom Pazarlama Müd. Konu indirimler (programın tam metni eklendi)

Bu arada 256'ya %6 yapıldı diye biliyordum 47 ytl gelecek 3 ytl falan diyen arkadaşlar vardı. Alttaki resmi tam da şimdi ttnet.net.tr sitesinden aldım. Kola parası kadar bile indirim yok.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.