Canlı Yayın
Apple yeni iPad’leri tanıtıyor - Türkçe Simultane Çeviri ile Canlı Yayın
Şimdi Ara

Doany: 'Tarifeler onay bekliyor'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
2.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Dr.Paul Doany : "yeni toptan tarifeler ve veri akış tarifeleri için TK'nın onayını beklediğimizi eklemek istiyorum. Bu tarifeleri muhtemelen yaklaşık bir hafta içinde açıklayabileceğiz. Bu çerçevede, rakiplerin koşulları daha da iyi hale gelecek ve yeniden satış yapan şirketlerin pazar payının artmasını ve ayrıca, veri akış ve YAPA'nın daha hızlı bir şekilde uygulanmasını umut ediyoruz."

toptan demis ama belki bireysel tarifeler de vardir icinde:)

kaynak :http://turk.internet.com/haber/yazigoster.php3?yaziid=17631

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OstotheK -- 5 Mart 2007; 23:33:51 >

• Kullanıcılara yönelik bir şey belirtmemiş.
  • zaten giren çıkan son kullanıcıya... ayzık bize yaw... bende 800 900 le indirmek istiyom ühü
  • quote:

Orjinalden alıntı: Chino

zaten giren çıkan son kullanıcıya... ayzık bize yaw... bende 800 900 le indirmek istiyom ühü

selam
    o hızlar bize çok uzak.wimax lisansları verilmeden bize rahat internet yüzü yok.
  • quote:

Ah be hocam inş açıklanır ama belkilerle olmuyo bu işler,
    bende başlığı görünce hele şükür demiştim.
  • daha çççook bekleriz o günleri

• herkeze selamlar.
    wimax olmadan siz ucuz interneti ve yüksekhızları unutun.adamlar tekel istediği gibi at koşturuyorlar.bide utanmadan turkcell tekelcilik yapmakla suçluyorlar.
  • hala beklıyoruz olcak gibi durmuyor ne kıymetlıymış bu ınternet kurtarmıyormu ucuza verınce anlamadım ben ...
  • en iyimser tahminle mart sonunda 512k 69ytl 1mbit 99 ytl olabilir.
  • Açıklasınlar artık ne açıklayacaklarsa. Gına geldi artık tahmin yürütmekten
  • ya 256ları 512 yapsınlar yeter valla ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: TµGy

ya 256ları 512 yapsınlar yeter valla ya

vallahi öyle
    256 bağlantı mı kaldı bu devirde
    kalmış işte kullanıyoruz
  • wimax gelmeden ne hız artar,nede fiyatlar düşer.tt
  • quote:

Orjinalden alıntı: MAG

quote:

Başlık çok iddalı olmuş

Bende "tüh be" dedim başlığı görünce

Şaka bi yana yeni tarifler öyle veya böly eneinde sonunda yaza kadar gelecekte kablodan daha ucuz olması imkansız o nedenle içim rahat.

• Evet iddiali cunku TT toptan satis fiyatlarini dusurdugu taktirde superonline gibi firmalar da internet hizmetini daha ucuza sunabilecekler. Eger TT boyle bir durum karsisinda indirime gitmezse kendi kendine zarar vermis olur. Dolayisiyla toptan satislarda indirim yapilmasi son tuketiciye de indirim getirecek, TT indirmezse superonline indirir bizde ona geceriz. Neticede indirim var gelecekte... O kadar da iddiali degil..

quote:

Orjinalden alıntı: tonythetonguc

quote:

Orjinalden alıntı: MAG

quote:

Başlık çok iddalı olmuş

Bende "tüh be" dedim başlığı görünce

Şaka bi yana yeni tarifler öyle veya böly eneinde sonunda yaza kadar gelecekte kablodan daha ucuz olması imkansız o nedenle içim rahat.

• adam bizi rekabet kuruluna dusman edecek..
  • TTNET te Bir indirim söz konusu olduğunda Superonline da indirim yapacaktır, KabloNet te. Bu sayede en pahalı internet yine TTNET te olacaktır
  • Başka forumlarda yeni tarifenin şu şekilde olacağı yazılmış. Telekom un kendi sitesinden alınma haber, yalnız sonradan siteden kaldırılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi typhoon01 -- 6 Mart 2007; 1:54:53 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: typhoon01

Başka forumlarda yeni tarifenin şu şekilde olacağı yazılmış. Telekom un kendi sitesinden alınma haber, yalnız sonradan siteden kaldırılmış.

40,18-39,20=0,98 ytl. Gerçekten ciddi indirim yapmışlar...

Zaten beni rüyamda Telekom'dan aradılar "anan güzel mi" diye sordular. Ben de "size ne ben çoktan kablonete geçtim" dedim, yüzlerine kapadım...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.