Şimdi Ara

Samsung'un internet tarayıcısı artık Google Play Store'da

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
2
Favori
2.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung'un internet tarayıcısı artık Google Play Store'da

Android kullanıcıları için iyi haberler var. Samsung, Google Play Store'da kendi mobil tarayıcı uygulamasını yayınladı. Daha önce bir Galaxy akıllı telefon kullandıysanız Samsung Internet'in piyasadaki en hızlı mobil tarayıcılardan biri olduğunu zaten biliyorsunuz demektir.

Samsung'a göre, Internet Beta uygulaması yalnızca Android 5.0 Lollipop veya daha üstünü çalıştıran Galaxy ve Nexus akıllı telefonlarla uyumlu olacak. Ancak, birçok Android kullanıcısı uygulamanın diğer akıllı telefonlarda da çalıştığını söylüyorlar.

Samsung Internet Beta'nın yayınlanması ile Güney Koreli şirket, uygulamanın kullanılabilirliğini ek cihazlara genişletmeyi planlıyor. Ayrıca tarayıcıyı telefonlarına kuranlar eklenen yeni özellikler ve geliştirmeler hakkında geribildirim sağlayabilirler.

Ayrıca Bkz.Nokia 8 amiral gemisi Haziran ayında Snapdragon 835'le gelecek
    Samsung Internet'in beta sürümü, web ödeme desteğinin yanı sıra Gear VR kulaklık sahibi olmadan 360 derecelik videoları görüntüleme seçeneği ile birlikte geliyor. Güney Koreli şirket ayrıca uygulamanın, kullanıcıların fiyat karşılaştırması yapmalarına olanak tanıyan Amazon Shopping Assistant (Amazon Alışveriş Asistanı) özelliğine sahip olacağını da onayladı.

Ayrıca, Samsung Internet Beta'nın ilk sürümü, DuckDuckGo arama motoru desteği, QR okuyucu ve içerik engelleyici ile birlikte geliyor. Daha önce de belirttiğimiz gibi, Samsung Internet Beta uygulaması Google Play Store aracılığıyla ücretsiz olarak indirilebilir durumda. Eğer APK dosyasını indirirseniz yeni tarayıcıyı Galaxy veya Nexus dışındaki akıllı telefonlarda da kullanabilirsiniz.

Google Play Store: Samsung Internet Beta

• Gerçekten hızlı ve güzel bir tarayıcı keşke Samsung'lara özel kalsaydı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aylardır vardı Play Store'da... Kaç defa Play Store üzerinden güncelleme bile yaptık... Sadece Beta sürümü gelmiş o kadar.

• Okadar marka telefon kullandım samsung un kendi tarayıcısı bir başkadır. Keşke samsunga özel kalsaydı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guzel olmus cok iyi tarayici bence kesinlikle denenmesi gerekir :)

Arada buglari hala var tabi ama eskisine nazaran daha iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke klavyesi de gelse Play Store'a.

• Bana kalırsa yayınlanması Samsung'a özel kalmasından daha iyi. Kullanıcı sayısı ne kadar artarsa gelişim oranıda o ölçüde artacaktır..

• Samsung Türkiye' nin müşteriyi rezil/mağdur eden tavrı nedeniyle firma olarak Samsung ne yapsa sorgular gözle bakıyor insan. İsterse Ay' a çıksın gözümde 5 paralık değeri yok....
    https://forum.donanimhaber.com/samsung-un-bedava-ucak-bileti-kazigi--124412539#124518605

• quote:

Orijinalden alıntı: s.b.

Keşke klavyesi de gelse Play Store'a.

Yemin ediyorum aynısını yazmak için girdim.
    Samsung'un S7 Edge'deki klavyesi gelsin, kaç paraysa alalım.
    20 lira veririm adam gibi klavyeye..
  • Bence Play store dan vermesi güzel olmuş her kes faydalanır hemde dahili gelip sistemi yormaz.

• Bu tarayıcının reklam engelleme eklentisi desteğide var.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adguard.android.contentblocker&hl=tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0537 -- 9 Mart 2017; 2:9:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

quote:

Demekki hepimiz klavyelerden çekiyoruz. Bende kaliteli bir tane T9 olan klavye bulamadım. Ama samsungun klavyesi güzeldi.

• s.b. kullanıcısına yanıt
    Xperia klavyesi türkçe gayet güzel bence. Play store de de var

• Guzel tarayici sekmeler biraz seri olsa chromedan vazgecicem

• quote:

Orijinalden alıntı: wolf silver

quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

quote:

Demekki hepimiz klavyelerden çekiyoruz. Bende kaliteli bir tane T9 olan klavye bulamadım. Ama samsungun klavyesi güzeldi.

Samsung telefon kullanmama rağmen Swiftkey varken başka klavye aramıyorum açıkçası. Browserda da Opera vazgeçilmezimdir.

• Keşke Samsung'a özel kalsaydı?
  • Chrome buna aktarılsa keşke bulamadım yer işaretleri falan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sonunda parmak izini kullanabilen bir uygulama. Milyonlarca dolar harcanıyor şu sensörü geliştirmek, telefona koymak için. Tek yapabildiğimiz ekran kilidi açmak.

Tüm uygulamalar bolca kullanmaya çalışmalı, sadece ekran kilidi için israf resmen...

• Huawei Mate 8 için cihazınız uyumlu değil diyor.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.