Şimdi Ara

Polis (2007)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yönetmen : Onur Ünlü
    Senaryo : Onur Ünlü
    Oyuncular : Haluk Bilginer, Özgü Namal, Ragıp Savaş, Settar Tanrıöğen, Sermiyan Midyat, Zafer Diper
    Filmin Türü : Polisiye, Drama
    Yapım : Türkiye 2006 , 104 dakika
    Vizyon Tarihi : 16.02.2007

Konusu : Musa Rami mesleğinin zirvesinde bir cinayet masası polisidir. Bugünlerde kafasını meşgul eden iki şey vardır. Birisi kendisinden kırk yaş küçük üniversite öğrencisi Funda’ya olan aşkı, bir diğeri de ünlü mafya ailesi İzmitlilerin Rami ailesine yönelik bitmek bilmeyen tehditleri.

Musa Rami iyi bir baba, iyi bir polis ve iyi bir aşıktır ve görünen o ki Musa Rami işi, aşkı ve ailesi arasında sıkışıp kalacaktır. Aynı günlerde aldığı bir haber ise Musa Rami’yi tamamen altüst eder.

"Bu filmi yönetmene (Onur Ünlü) ve senaryosuna çok güvendiğim için kabul ettim. Türkiye'de bir ilk, ezberinizi bozacak..." Haluk Bilginer

filmin resmi sitesi :http://www.polisfilmi.com

fragmanı :http://www.youtube.com/watch?v=p_Yu7upJqEo

afiş : http://img130.imageshack.us/img130/3154/polisfilmiafisiwp7.jpg

Polis (2007)

fragmanını seyrettim ve sinemada izlemeye karar verdim. kadro da sağlam. bakalım nasıl bir film olmuş.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Senaryosu olsun oyuncuları olsun herşeyiyle gerçekten çok güzel bir film olmuş. İmkanı olan herkes izlesin derim.
  • Haluk Bilginer varsa ve bir de drama ise bu film izlenir.
    Şu resimdeki duruşa bak, helal koçum.

Yalnız, bir poster bu kadar mı basit olabilir?
  • Resimler ve fragmanlar çekici görünüyor. En kısa zamanda seyretmeye çalışacağım.
  • Haluk bilginer'in şu ana kadar oynadığı filmlerden Karagöz_Hacıvat hariç hiçbirini kaçırmadım
    Giderim bu filme
  • beyler siz bilirsiniz ama filmi haluk bilginer bile kurtaramamış.yönetmenin ne yapmaya çalıştığını anlayamadım,çok güzel bir film olabilirdi ama sanki kasıtlı olarak filmi kötü çekmişler gibi geldi.neyse haluk bilginer yine iyi ama film hiçmi hiç hoşuma gitmedi
  • ya bence spr bi filmdi oyuncu kadrosunun sıkılığı ayrı mevzu ... mzklerde gzlldi........ bence flm başlı başına gzll di... sonu izleyiciye brakılmışş...[en azından bana öle geldi :) ] onu da beendiM....... kısaca gzll ve spr di ...:)
  • filmden biraz önce geldim.film kesinlikle türk sinema tarihinde ayrı bir yere sahip olacaktır çünkü çok değişik bir film.filmin bazı sahnelerinde tarantino filmi izliyormuşum gibi bir havaya kapıldım.gidip beğenmeyen çok olacaktır filmi ama türk sinemasına destek adına ve haluk bilginer'in muhteşem oyunculuğunu görmek için gitmek gerek.bu arada filmin yönetmeni onur ünlü bir şair aynı zamanda çok ilginç şiirleri var, ama şiirleri kendi adıyla değil ah muhsin ünlü adıyla yazmış.98'den beri de yazmıyormuş artık.
  • ben filme gitmedim ama trt 2 de yönetmenle yapılan bir söyleşiyi izledim adamın tavrı ve sinema ile filmi hakkındaki düşünceleri çok hoşuma gitti adamın iyi bir iş çıkardığını umuyorum ilk fırsatta gideceğim...
  • komediden sıkılanlar için iyi bir seçimdir
  • Konu baya eskimiş ama olsun filmin ilk seansı süper denilebilir ama sonlara doğru batırmışlar sonu da zaten ayrı bir olay ne desek anlatamayız:D değişik bir çalışma olmuş şimdiye kadar izlediğim en ilginç filmlerden birisi
  • güzelmiş
  • arkadaşlar ben izledim siz izlemeyin
    o hatayı siz de yapmayın
    haluk bilginer in oyunculuğuna hayran olsamda,filmi izlemeye değmez
  • bn kanal d de izledm ve turk filmleri arasnda ayrı bir yere konulması lazım bnce en azından farklı bi film cekmeye calısmıs bnce ii olmamıs ama denemis en azından

bn bole turk filmleri gormek istiorum artk bu yonetmenin bi kac filmini daha izlicem takip edicem
  • haluk bilginer mükemmel oynamış yahu hayran kaldım
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkblaziken

haluk bilginer mükemmel oynamış yahu hayran kaldım

Yılların sanatçısı adam
  • şu filmin soundtrackini hiçbiryerde bulamadm çok güzel müzikleri...

filmde bence süper
  • quote:

Orjinalden alıntı: mertyucel1905

şu filmin soundtrackini hiçbiryerde bulamadm çok güzel müzikleri...

filmde bence süper

Ceza - Sitem diye arama yaparsan ulaşabilirsin
  • o şarkı var dostmda diğerlerini bulamyrm birtürlü
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.