Şimdi Ara

extrac faild verio:'(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
86
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler ve aramızda olan bayanlar bi sorum var 1472 pact yuklerken sonuna gelio ve extack faild denen bi hata verio bunun gitmesi için ne yapabilirm yardım edersenız sevinirim şimdiden tşk

• bilen yoqmu bunun nasıl cozulcegini ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: knightcii

beyler ve aramızda olan bayanlar bi sorum var 1472 pact yuklerken sonuna gelio ve extack faild denen bi hata verio bunun gitmesi için ne yapabilirm yardım edersenız sevinirim şimdiden tşk

İyimisin.........

Bayanlar Değil Beyler

Vallah Oyunu Bırak Ben Oyunu Bıraktım Kız Bulmaya çalışıyom

• quote:

Orjinalden alıntı: .:DreaM:.

quote:

Orjinalden alıntı: knightcii

beyler ve aramızda olan bayanlar bi sorum var 1472 pact yuklerken sonuna gelio ve extack faild denen bi hata verio bunun gitmesi için ne yapabilirm yardım edersenız sevinirim şimdiden tşk

İyimisin.........

Bayanlar Değil Beyler

Vallah Oyunu Bırak Ben Oyunu Bıraktım Kız Bulmaya çalışıyom

kardes forumda bayanlarda var oyle deme daha önce gormustum benim sorunum bayanlarla ilgili deil konus dısı konusma lutfen soruma cvp alamadım

• ewt dünde bende böyle bir sorunla karşılaştım... knightın dosyasını açıyosun... orda 1.472 rar war içindekileri dışarı atıyosun masa üstüne deil knightın dosyasına ve 1.472 rar'ı siliyosun launceri açıyosun pacthi yüklü bu kadar ben böyle yaptım oldu....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzaslan66 -- 15 Şubat 2007; 20:27:11 >
  • deniyom kanka saolasın olursa tam zuper olcak saol
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.