Şimdi Ara

Windows 10 için resmi tema mağazası geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Windows 10 için resmi tema mağazası geliyor

Microsoft, tema ayarları sayfasını Denetim Masası'ndan Windows 10 yapı 15002'deki Ayarlar uygulamasına taşıdı ve şimdi şirket, en son işletim sisteminin kullanıcıları için tema özelliklerini resmi hale getiren bir başka değişiklik yapıyor.

Microsoft, Windows 10 yapı 15007 ile birlikte temaları Windows Mağazası'da resmi olarak kullanıma hazır hale getiriyor. Böylece kullanıcılara, yalnızca birkaç tıklama ile kendi cihazlarında indirebilecekleri kullanımı kolay bir tema deposu sunulacak. Şirketin hedefi de Nisan ayında yayınlanacak Creators Update güncellemesiyle bu hizmeti genel kullanıma açmak.

Hem ücretsiz hem de ücretli temalar olacak

Şu an için yapı 15007 entegrasyonu tam anlamıyla çalışmıyor. Ayarlar uygulamasındaki Windows Mağazası simgesi, karşıdan yükleyebileceğiniz temaları açmıyor. Ancak Microsoft bu durumu gelecek yapılarda düzeltecek. Windows Insider programının başında bulunan Dona Sarkar konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

"Yapı 15002 ile birlikte Ayarlar uygulamasında yeni tema ayarları sayfasını kullanıma sunduk. Yakında, yeni temalar indirmek için tema ayarları sayfasından doğrudan Windows Mağazası'na gidebileceksiniz! Bu, bugünkü yapı içinde henüz çalışmıyor ve tema ayarları sayfasının alt kısmında hiçbir şey yapmayan bir Mağaza simgesi göreceksiniz. Ancak Mağaza'dan temaları indirmeyi denemek için buraya tıklayarak ilgili sayfaya gidebilirsiniz".

Ayrıca Bkz.Windows 10, PC başında olmadığınızı algılayarak otomatik olarak kilitlenebilecek
    Böylece, Windows Mağazası'nda tema indirebileceğiniz yeni bir kategori olacak ve kullanıcılar bol miktarda ücretsiz temayı bilgisayarlarına indirebilecekler. Öte yandan, ücretli olanlar da olacak ve Microsoft büyük olasılıkla geliştiricileri kendi temalarını yayınlamaya teşvik edecek.

Dünya genelindeki sanatçılar ve fotoğrafçılar özgün içerikten (fotoğraf gibi) para kazanmak için temalara ilgi gösterebilir. Bu nedenle, Windows Mağazası'ndaki tema kategorisi kullanılabilir hale geldiğinde hızlı bir şekilde büyüdüğünü görebiliriz.

• Süper oldu bu.Önceden temaları microsoftun sitesinden indiriyorduk ama son dönemlerde yeni temalar eklenmemişti.Bununla beraber tema-wallpaper tarzı ögeler için site site dolaşmak zorunda kalmayacağız.

Bu aralar windows 10 bayağı iyi geliştiriliyor.Biraz da optimizasyon yapılırsa süper bir işletim sistemi olacak.Creators update geldiğinde bilgisayarıma nasıl uyacağını da merak ediyorum.
  • Ücretli tema neymiş ya.
  • Güzel, harbiden durmuyor Microsoft!

• Bu güncelleme ile klasör rengi ve biçiminide değiştirebilseydik iyi olurdu.
  • Sisteme entegre bir tema mağazası gelmesi gayet güzel ancak biraz geç kaldılar. Temaların yanında bing duvar kağıtlarını masaüstü olarak ayarlama olsa fena olmazdı. Hergün güncel bir masaüstümüz olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 13 Ocak 2017; 16:46:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tema olsa nolur olmasa nolur isini iyi yapsin yeter..

• Keşke hareketli duvar kağıdı olan arkasında fon müziği olan temalar v.s olsa da parasıyla da satsalar oda yok.

• Windows 10 harika oldu bence de.

• vay be ne büyük bir gelişme tasarımını değiştirip duruyorlar güya güncelleme yapmışlar
    dış görüşünün makyajını değiştirip durmaktansa içindeki motoru daha faydalı hale getirin
    içi boş güncellemeler ile boşa uğraşmayın
    işimize yarayacak bir şey çıkarın örneğin dx12 gibi faydalı bir şey
  • Microsoft tam istedigini yapmaya basladi.

İsletim sistemini ucretsiz dagit,icine magazayi koy.Ordan urun veya hizmet sat.

Tam Android misali
  • İşimizi görecektir.

Bu arada Dona Sarkar'ı görünce istemsiz güldüm nedense ?

• Tema derken tam olarak nasıl olacak anlamadım?
    Sanırım masaüstü duvar kağıdı değil bu?
  • gerçek zamanlı hava durumuna göre değişen duvar kağıtları istiyorum.
    manzara sabit ama yağmurlu günlerde yağmur yağsın, güneşli günde renkler canlansın, gece karanlık olsun vs...

• Gerçek tema olursa çok güzel olur sadece duvar kağıdı değişecekse hiç gelmesin.
  • Ücretli olan versiyonlarında geliştiricelerin parmağı olacağı için eskiden mod gibi gelen performansı düşüren temalar bulmak yerine iyi şeyler alabiliriz diye düşünüyorum. Sevindim umarım beklediğimiz gibi olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • süper olur bu olay...

• Sadece windows 10 icin mi bilmiyorum ama eger oyleyde windows 10 gecisleri hizlandirir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • simgeler ve görev çubuğu değişebilecekse windows 10 gibi aeroglass gelecekse güzel olur diğer türlü gereksiz
  • Windows 10 tamamiyle modern arayüze adapte olduğunda yükleyeceğim. Böyle Windows 7 Wİndows 8 karışımı arayüz canımı sıkıyor. Ah birde stabil olsa
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.