Şimdi Ara

Samsung Galaxy S8'in ilk gerçek görüntüsü sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
0
Favori
6.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy S8'in ilk gerçek görüntüsü sızdırıldı

Samsung'un 18 Nisan'da tanıtılması beklenen Galaxy S8 modeliyle birlikte Galaxy S serisi için bazı tasarım değişikliklerine gitmesi bekleniyor. Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca söz konusu değişikliklerle ilgili birçok duyum almıştık ve şimdi de akıllı telefonun ilk gerçek görüntüsünün sızdırıldığı görülüyor.

Slashleaks tarafından ortaya çıkarılan fotoğraf, Galaxy S8'i metalik altın renginde ve iki kenarlı kavisli bir ekranla gösteriyor. Sızdırılmış görüntüye baktığımızda fiziksel Home butonunun olmaması ve telefonun üst ve alt kısmında daha az çerçeve kullanılması dahil olmak üzere söylentilerdeki tüm değişiklikleri yansıttığını görüyoruz.

Ayrıca Bkz.GraalPhone: Windows 10 laptop, Android telefon, tablet ve fotoğraf makinesi tek kasada
    Önceki render'larda olduğu gibi bu fotoğrafta da Samsung logosu eski modellerde fiziksel Home butonunun bulunduğu yer olan ön panelin altına taşınmış şekilde görünüyor. Telefon ekranında ise Çince Ayarlar menüsü var. Ayrıca bir ayrıntı da resmin gerçekliğiyle ilgili şüphe uyandırıyor.

Telefon, Mart sonu gibi tanıtılabilir

Samsung'un yeni Galaxy S8'de, 3D Touch benzeri işlevselliğe sahip kapasitif navigasyon tuşlarına yer vereceği düşünülüyor ancak bu düğmeler görünürde yok. Ya fotoğraf Photoshop'lu bir Galaxy S7 Edge'i gösteriyor ya da şirket kullanımda değilken kapasitif tuşları gizleyerek daha fazla tam ekran alanı yaratacak bir özellik eklemiş.

Elbette tüm bunlar şu an için sadece bir iddia niteliğinde. Görüntüdeki cihaz Galaxy S8 olmayabilir. Ancak yine de bugüne kadar çıkan birçok söylentiyi yansıtması bakımından kayda değer görünüyor. Bu nedenle fotoğraftaki cihaz gerçek Galaxy S8 olmasa da akıllı telefonun neye benzeyebileceğini açıkça ortaya koyuyor.

• Bu sefer olmuş eğer gerçekse. Birçok kişi böyle bir tasarım istiyordu. Böyle bir gelişim diğer firmaların aklını başına getirir umarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar her modelde çıtayı yükseltiyor. Helal olsun.. Alt üst çerçeve de incelmiş muhteşem olmuş..
  • dehşet
  • Tasarım çok güzel.
  • Hemen butonu olmaması çok kötü

• Home butonu olmaması çok kötü

• Bir konsept tasarım dolanıyordu ortada ona benziyor gerçek olmayabilir gerçekse yansıyan materyal ve illa gözü sokulmaya çalışılan iri puntolu samsung logosu dışında güzel gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GreyParrot -- 5 Ocak 2017; 18:45:41 >
  • acaba parmak izi okuyucu nerde =D
  • Cidden cok merak ediyorum alt ve ust tarafi neden egimli yapiyorlar? Ornegin S6 Edge ve S6 Edge Plus'a baktigimiz zaman alt ve ustler duz, sadece yan taraflar egimli ve telefonun onden gorunumu cidden efsane. Ancak 2d cam dedikleri sacmalik yuzunden telefon cakma cin telefonlari gibi olmus iyice.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CRoSSBoNeSS -- 5 Ocak 2017; 18:45:42 >
  • sanırım artık tepe modellerin hepsi kavisli ekran olacak gibi ama benim fikrim bu s8 değil

• Geçenlerde s8'in ekran kasa oranı yüzde 90 olacak diyorlardı? Bu resimdeki telefonun ekran kasa oranı yüzde 90 gibi durmuyor?
    5,5 inçlik s7 edgenin ekran kasa oranı yüzde 76 idi. Bu telefonun s7 edgeden görünür tek farkı home tuşunun olmaması. Alt taraf biraz daha kısa ancak bu fark telefonu yüzde 90 ekran kasa oranına çıkarmayı başarır mı?
    Bunun s8 olduğuna tam emin değiliz zaten?

• Sanal tuş sevmeyenler için android tarafında bir tek htc kaldı galiba.Tasarım olarak güzel duruyor ama sanal tuşlara hiç bir zaman ısınamadım umarım note 8de de kaldırmazlar home tuşunu
  • Eminim muhteşem ar-ge ekibi ile "titizlikle" yürütüyorlardır.

• Eskiside güzeldi, bu çok daha güzel olmuş.

• Bence sahte bu

• samsungla alakalı tek çekincem 1500tl lik modeliyle 3000tl lik modelinin tasarımının aynı olması.
    yalışıklı mı yakışıklı

• iğrenç bulan bir ben miyim

ince çerçeve bu değil paintle çerçeveleri silip ekranı uzatmışlar gibi

+ tasarımı da geçtim, bunun kullanımını bir düşünür müsünüz lütfen.
    o kadar aşağıdan başlayan ve kavisli yan çerçevesiz ekranı tek elle nasıl kullanacaksınız çok merak ediyorum :)
  • Kasa inceliği gayet iyi yalnız home butonu olmaması kötü olmuş. İnşallah kapasitif tuşları kaldırıp sanal tuş olarak ekranın içine koymazlar.
  • Home tuşu olmazsa çinli üreticilerin dandik telefonları gibi algılanır ve pratikliğini kaybeder. Benim görüşüm bu şekilde.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.