Şimdi Ara

Reeder’dan yeni amiral gemisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Uzun süredir akıllı telefon pazarında pay arayan yerli üreticilerden Reeder, yeni amiral gemisi P11S’i ön siparişe açıyor. ODM tarzında çalışan Reeder, yeni modelini iddialı özelliklerle donatmış.

Depolama Dikkat Çekiyor

5.7 inçlik AMOLED ekranında 2560x1440 piksel çözünürlük sunan Reeder P11S, MediaTek Helio X20 yonga setinden gücünü alıyor. Artık biraz eskide kalan Helio X20, 2 adet Cortex-A72 çekirdeği ve 4+4 formatında 8 adet Cortex-A53 çekirdeği barındırıyor. Yonga setinin eksik tarafı LPDDR3 RAM desteği sunması. Bu da performansta darboğaz oluşmasına sebebiyet verebiliyor. Modelde 4GB LPDDR3 RAM yer alıyor.

128GB kapasite ile depolama konusunda kullanıcısını rahatlatan model ayrıca 128GB’a kadar da hafıza kartı desteği sunuyor. Batarya kapasitesi bilinmeyen model USB Tip-C üzerinden bağlantı sağlıyor. Arka kısımda 16MP çözünürlüğünde, ön kısımda da 8MP çözünürlüğünde bir kamera mevcut.

Ayrıca Bkz.HTC sanal gerçeklik araştırma laboratuvarı kurdu

Tamamen metal kasaya sahip olan telefonun ön kısmındaki Home butonunda parmak izi okuyucusu entegre şekilde geliyor. 4.5G uyumlu olan akıllı telefon için 1999TL fiyat etiketi belirlenmiş. Ön siparişler resmi sitesinde başlamış durumda. 

• 2000 liraya alan olursa yanında plaket de versinler iyi kazıkladık diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CyberDiamond -- 23 Kasım 2016; 0:2:51 >
  • Amiral gemisi? Vites arttırma? Reeder?

• 2000 liraya s820 işlemcili lg g5(TR garantili) alınabiliyor.

• Cihaz çok güzel de hani 1200 bandına konumlandırılsa hepimizin düşüneceği bir cihaz olurdu. 2000 bandına çıkınca da ister istemez G5 gibi cihazlar ön plana çıkıyor.

• çok beğendim tam bir fiyat/çöp cihazı olmuş.o işlemci sd 810 dan bile kötü.bunu alacağınıza s6 alın daha güçlü bu fiyata z5 var s6 var bunlar hangi akılla helio x20 li cihaza 2000 kağıt istiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi javaprof -- 23 Kasım 2016; 0:36:52 >
  • Muhtemelen ileride muhteşem indirim diye 1500 gibi fiyatlara satacaklardır.

• o paraya işi zor..

• Dolar arttı diye milleti iyice kerize bellediler.

• Satışa çıkmadan aldım çok memnunum diye yazar şimdi reeder satış temsilcisi dolandırıcılar anakonusuna :) Adamların resmen sosyal medya yalan ekibi var uzak durmak lazım böyle ucuz firmalardan...

• Reeder söz konusu ise kalite anlayışı ancak Vestel, Pirhana gibi cihazlarla anılıyor demektir. Benim ağzım yandı siz kurtulun. Aman öyle bir teknik servisleri, öyle saçma salak bir müşteri hizmetleri var ki.

• Reeder... evet cihazları sağlam ve kalitelide.. yahu 2000 nedir bu telefonu koy max 1.300 e işte o zaman alınabilir.Birde 2k ekran o gpu ya ağır gelir.Full hd olsaymış keşke

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy585858 -- 23 Kasım 2016; 5:07:53 >
  • Reeder mı? Allah düşmanımın başına vermesin. Geçen sene ben aldım hata yaptım siz de öyle bi hataya düşmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birazdan reeder calisanlari basar burayi. cep telefonu oneri kisminda reeder konularina bakin 1 msjli uyeler dolu. hepside reeder dan memnun

• sil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 6 Mart 2021; 19:36:17 >
  • işte benim yerli üreticim

klasik yerli esnaf, müşteriyi nasıl öperim peşinde

aliexpress'ten x20 yongali cihaz alırım, banggood'dan alırım

lan gider iphone 6 alırım

o oaraya bu cihaz ancak ütopya

• Satmış olduğu tabletteki kusuru, kullanıcı hatası deyip geri gönderdiklerinde artık benim için reeder diye bir firma kalmamıştır..

• Meizu pro6 içindekileri almışlar 2000₺ diyorlar. Bu işlemci ve marka algısıyla maksimum 1400₺

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekrem71 in telefon piyasasından haberi var mı acep

• Bizim ölücüler beğenmediğine göre tam fiyat/performans cihazı olmuştur.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.