Şimdi Ara

AMD'den ve Nvidia'dan yeni sürücüler[GÜNCELLENDİ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AMD'den ve Nvidia'dan yeni sürücüler[GÜNCELLENDİ] 

Oyun dünyasında markalaşmış oyunların çıkmaya başlamasıyla birlikte GPU üreticileri AMD ve Nvidia en iyi performansı kullanıcılara sunmak için yeni sürücülerini kullanıma sundu.

Nvidia 375.63 WHQL Game Ready

Battlefield 1, Titanfall 2, Civilization 6, Serious Sam VR, Eagle Flight VR™ oyunları için hazır sürücü geçtiğimiz gün itibariyle kullanıma sunuldu.

Temel olarak hata düzeltmeleri ve yeni oyunlarla uyumluluk üzerine geliştirilen sürücü VR destekli oyunlarda da daha yüksek verimlilik vadediyor.

Yeni sürücünün bir diğer önemli farkı artık GeForce Experince uygulamasının sürücü ile birlikle gelmemesi. Bu sayede sürücü dosyasının boyutu da küçülmüş oluyor ancak GeForce Experince uygulamasını da ayrı olarak indirmek ve kurmak gerekiyor. 

BURADAN Nvidia ekran kartınıza uygun yeni sürücüsünü indirebilirsiniz.

Ayrıca Bkz.Weebly ve FourSquare veri tabanı hacklendi on milyonlarca veri sızdırıldı

AMD Crimson Edition 16.10.2 Hotfix 

Battlefield 1, Titanfall 2, Civilization 6, Serious Sam VR, Eagle Flight VR™  oyunları için hazır sürücü geçtiğimiz gün itibariyle kullanıma sunuldu.

Civilization 6 için DX11 Crossfire profilini de beraberinde getiren yeni sürücü Battlefield 1 için ise crossfire profilini daha yüksek performans ve verimlilik sunacak şekilde güncelliyor. R4xx serisindeki fan sorunlarını çözüyor. DX12 ile bazı eski işlemcilerin uyumsuzluğunu da çözüyor.

BURADAN  AMD'nin yeni sürücüsünü indirebilirsiniz.

Güncelleme:  Nvidia 375.57 sürücüsünde Windows 10 ile ilgili bazı sorunların rapor edilmesinin ardından 375.63 sürümü yeni sürücü yayınlandı ve 375.57 sürümü sürücü listeden kaldırıldı.

• 375.57'yi indirdiniz mi? Söz konusu sürücüyü indirmek istediğimde Hem nvidia'dan hem de GeForce'dan download esnasında %12 veya biraz üzerinde az bekledikten sonra direkt yüklenmiş şekilde görünüyor ve kurulum yapmak istediğimde download düzgün şekilde gerçekleşmediği için hata alıyorum Bilginiz var mı?
  • RocheBobois kullanıcısına yanıt
    Bende sorunsuz kuruldu. Bahsettiğiniz sorundan haberim yok. Belki indirilen dosyada hata vardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nvidia driverini indirip kurdum. 9xx serisi kartlarda performans dususu soz konusu.

• xdeliruzgar kullanıcısına yanıt
    Amd yeni güncellemelerinde performans artışı sağlarken nvidia nın aksi yönde ilerleyip performans düşüşü saglamasıyla yeni kartlara yönelmelerini sağlamak ne kadar doğru tartışılır.

• tamamda bu nvidia daki sorunlar hep oluyordu millet satis yuzdesi dusuncemi dillendirmeye basladi anlamadim kaliteyi gormek icin nekadar satmis onami bakiyordunuz

• Leptopta 950m var 3 hafta önce aldım ne zaman cs acsam ya da grafik isteyen bir şey acsam 10 dakka sonra çöküyor bu güncellemeyle düzelir sandım alacağın olsun Nvidia bi işi düzgün yapsaniz sasarim zaten

• 375.57 yeni çıkmıştı.2 gün sonra 375.63 çıkmış.Enteresan...
  • AC Kiriklar kullanıcısına yanıt
    Haberin sonunda sebebi yazıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: xtreme28

Amd yeni güncellemelerinde performans artışı sağlarken nvidia nın aksi yönde ilerleyip performans düşüşü saglamasıyla yeni kartlara yönelmelerini sağlamak ne kadar doğru tartışılır.

aynen öyle katılıyorum.
  • Ufak bir problemim var. Geforce Experience 3.1.0.44 sürümünü kullanıyorum.

En son 2 gün önce 375.57 yi kurmuştum. Programda güncelleştirmeleri kontrol et dememe rağmen hala eski sürüm görünüyor.

375.63 e güncellemiyor program. Var mı çözümü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or-Chan

Ufak bir problemim var. Geforce Experience 3.1.0.44 sürümünü kullanıyorum.

En son 2 gün önce 375.57 yi kurmuştum. Programda güncelleştirmeleri kontrol et dememe rağmen hala eski sürüm görünüyor.

375.63 e güncellemiyor program. Var mı çözümü?

Sitesinden indir hocam

• 3 günde 3 sürücü yükledim. Boştayken ve yükteyken farketmeksizin, sıcaklık değerleri, 50-55 derece. Teşekkürler NVIDIA. Bu arada yarın yeni güncellemeyi bekliyor olacağım.
  • Cevap için teşekkürler Sorunun kaynağı belli oldu sanırım Sizin yaptığınız güncelleme de yer alıyor Sanırım siz Win10 kullanmıyorsunuz.
  • RocheBobois kullanıcısına yanıt
    Windows 10 kullanıyorum ama bende öyle bir sorun olmamıştı.

• Yaklaşık 10 fps kaybım oldu yeni driver ile
  • Herşeyi geçtim Nvidia GT 415 diye bir GPU yapmış ve sitesinde driverı yok.
    Bu nasıl bir iş yaaaa.

• 375.57 yi yükledim yine 300 kusur mb geforce experience varken yine 300 ne anladım ben :D

• 375.57 siteden kaldırılmış neden bilen varmı sorunlu driver mıydı yoksa?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FİT GYM

Yaklaşık 10 fps kaybım oldu yeni driver ile

Hocam 10 Fps kayıp yaşadığınız sürücü 375.57 mi yoksa en yeni çıkan 375.63 mü?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.