Şimdi Ara

AMD'den ve Nvidia'dan yeni sürücüler[GÜNCELLENDİ] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • NVidia 700 serisine yaptığını 900ede yapmaya başladı. Driver yayınlayıp fpsyi düşürerek yeni kartlara yönlendiriyor. Eğer driverinizde sorun yoksa güncellemeyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • NVIDIA: Yap güncellemeyi, ye babafingoyu....

• Kesinlikle yüklemeyin 10-20 fps arası düşüşler yaşanıyor. 375.57 şuan ki en iyi sürücü ve sitelerinden kaldırdılar insanlar indirip geri dönmesin diye. Gerçekten bu nvidia iyice suyunu çıkardı. Mevcut kartları düşür sonra yenisini aldırmaya çalış. Böyle bir politika olmaz olamaz. Amd yeni driver ile fps yükseltti bizimkiler fps düşürdü. Arkadaşlar 375.57 sürücüsünü isteyen olur ise ftp ye koyabilirim...

• Güncelleme: Nvidia 375.57 sürücüsünde Windows 10 ile ilgili bazı sorunların rapor edilmesinin ardından 375.63 sürümü yeni sürücü yayınlandı ve 375.57 sürümü sürücü listeden kaldırıldı.

Bu ibare tamamen hikaye sebebi net olarak belli. Battlefield 1 ve diğer oyunlarda 375.57 sürücüsü çok iyi sonuçlar verdi. Fps ler çok iyiydi. İnsanlar akıcı oynuyordu ve yeni kart alma gereksinimleri kalmadı. Yazıklar olsun nvidia Celonfix arkadaşımızın da dediği gibi 700 serisindeki aynı politikayı şimdi 900 lere uyguluyor. Ama insanlar çok daha bilinçli artık ...

• Arkadaşlar kesinlikle yeni sürücüyü yüklemeyin. 10-20 fps arası düşüş var oyunlarda. Nvidia gerçekten artık bu politikadan vazgeçmeli. Amd çıkardığı driver ile resmen fps artışı sağlamış kullanıcılara. Ancak nvidia resmen yeni kart aldırmak için yazılım ile kartları sınırlandırıyor. Gerçekten Nvidia olmayacak bir daha ki kartım. Kesinlikle almam bu politikasını değiştirmeden...

• Nvidia=Apple Resmen yeni sürücüler ile eski kartları öldürüyor
  • Uploadlarsan sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben uzun zamandır nvidia güncellemesi yapmıyorum, ekran kartım aşırı güncel bir model olmadığı için, sanki güncelleme geldikçe performans düşüyor gibime geliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son driverlardan sonra ekranda mouse donuyor 1-2 saniye mavi ekran verecekmiş gibi ses çıkarıyor.Benzer problemi yaşayan var mı ? Bayramdan beri aynı durumu yaşıyorum.
  • son güncellemeyi yaptık da bi değişiklik yok sanki ekran çözünürlük sorununu hala çözemedik gitti :/

• Ben eylül ayının 2 driverini kaydettim elimde tutuyorum,onlar şimdikilerden daha iyi ve stabil
    Bu rezilliklerin uzun zamandır farkındayım,Monitörü Fresync özellikli aldım 2k 144 hz ve Vega bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.