Şimdi Ara

İŞTE YENİ OPEL ASTRA! (781. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.642
Cevap
37
Favori
1.785.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 779780781782783
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bi mahzuru yoksa aldığınız fiyatı ogrenebilirmiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahinkp54

Hocam bi mahzuru yoksa aldığınız fiyatı ogrenebilirmiyim

52 bine aldım hocam...sayg.
  • okan10tr O kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim..

• Beyler aracın ön yolcu koltuğu paspas altında bir kapak var açınca içinden kup seklinde bi sünger çıkıyor bu nedir bilen varmı?

• Beyler 2012 Moden Yeni Astra HB 1.6 Edition sahibiyim.

Bahsettiğim aracım J mi oluyor? H mi oluyor? Anlamadım.

Aracı satın alırken yeni kasa demişlerdi. (cruise control falan var) 2012 Ekim.
  • altai35 A kullanıcısına yanıt
    Hocam astra j oluyor sizinkisi. Astra H ise 2010 yilina kadar üretilen kasa idi sonrada satılmaya devam etti fakat o ayrı konu.

• Astra J 1.6 115 bg motorun kodu ney?
    (Astra H 1.6 110 bg lerin kodu A16XER miş mesela.)
  • istanbulda anadolu yakası özel servis tavsiyeniz varmıdır ? Rutin bakımı geldi ama J kasa konusunda tecrübeli olması iyi olur, bişey olursa gitmek için.
  • arkadaşlar 1.4 2015 otomatik almaya karar verecem ama yakıt tüketimi önemli asla tüm taktırmam bindiğim araca
    otomatik vites kullanan arkadaşlar şehir içi tüketimini han gi şehirde ve kaç dk kaç km yaptıgını yazarsa çok sevinirim
    i30 ile asta HB arasında çok kaldım motor olarak çok üstün.
  • Arkadaşlar abimin aracında silecekler bozuldu.Hem garantiye girmez demiş hem de 260 lira istemişler.Abim olay çıkartmamak için kendimi yedim diyor.
    Ne diyorsunuz bu işe ?
  • okan10tr O kullanıcısına yanıt
    Makyajsız kasaların ses sistemi kötü maalesef. Makyajlılar da böyle bir sorun yok ses muhteşem. Belki hoparlörler değiştirilerek düzeltilebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafasym

arkadaşlar 1.4 2015 otomatik almaya karar verecem ama yakıt tüketimi önemli asla tüm taktırmam bindiğim araca
    otomatik vites kullanan arkadaşlar şehir içi tüketimini han gi şehirde ve kaç dk kaç km yaptıgını yazarsa çok sevinirim

Araç aldınmı bilmiyorum ben yozgatta kullanıyorum aracı hava bu aralar soğuk ve ben kısa mesafe kullandığımdan 10 lt lerde şuan (yol bilgisayarı gösterimi) ama yaz şartlarında 8 lt gibi gösteriyordu. sakin kullanan biriyimdir. Uzun mesafelerde de 6 Lt altı görmedim hiç sanırım. 1.4T otomatik kullanıyorum.
  • 1.3 sport j 2013 ve üstüne 30.000 devirmemiş bir araca ne kadar verilmesi makuldür.cdti. Takribi. Olarak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafasym

arkadaşlar 1.4 2015 otomatik almaya karar verecem ama yakıt tüketimi önemli asla tüm taktırmam bindiğim araca

Bende 2013 modelini kullanıyorum İstanbulda. Şehir içi 11-12 şehir dışı 6-7 arası. Selamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: tuzunoglu

Makyajsız kasaların ses sistemi kötü maalesef. Makyajlılar da böyle bir sorun yok ses muhteşem. Belki hoparlörler değiştirilerek düzeltilebilir

Makyajlı kasa dediğiniz hangi model yılından itibaren acaba. Benim aracım 2013 ve bende ses sisteminden çok hoşnut değilim.

• arkadaşlar bende 1.4 turbo var gerçekten araba güzel .moturu da alman harikası .
    zaten görünüşü fiyatını göre 10 numara araba hızlandığında direksiyon sertleşiyo size güvenini veriyo diyebilirim teşekkürler
  • Arkadaslar gunduz farini led olarak degistirebilir miyiz/yaptirabilir miyiz orjinal gibi? Oyle cakma olmicak ama serviste falan yapilir mi orjinal nitelikte?

• quote:

Orijinalden alıntı: eakyol54

quote:

Orijinalden alıntı: tuzunoglu

Makyajlı kasa dediğiniz hangi model yılından itibaren acaba. Benim aracım 2013 ve bende ses sisteminden çok hoşnut değilim.

Aslinda kulagim alisti sanki :) ama kotuye mi alisti onu bilemiyorum suan :)

• Evet beyler araclarimizin 2015 fiyat listesi açıklanmış aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.opel.com.tr/content/dam/Opel/Europe/turkey/nscwebsite/tr/11_Brochure_Library/04_Price_Lists/MY_2015_opel_fiyat_listesi_27.01.2015.pdf

• Astra hb 136 cosmo kullanıcıyım. Istanbul Antalya da aracı kullanmaktayız genelde. Araç şuna 5500 km de. Istanbul içi 6-6,5 lt Antalya içi 6,5-7 litre yakmakta. Antalya'da çok fazla Işık olduğundan dur kalk oranı artıyor. Antalya da 3 kez dpf uyarısı aldım. Ancak Shell nitro kullandığımdan beri sadece gizli temizlik yapıyor. Ben araçtan genel olarak çok memnunum. Yalnız aracımda direksiyonda hafif olmasından Kaynaklı mı çözemedim direksiyonu düz tutunca sola hafiften gidiyor. O Yüzden direksiyonu hafif sağa eğimli tutunca düz gidiyor. 255/55 lastiklerden Kaynaklı da olabilir dediler yol eğimlidir dediler. Başka arkadaşların başına da böyle bir durum geldi mi ? Bir de cam sileceklerim ses yapıyor. Sürücü kısmı su toplarken iz bırakıp ses çıkarıyor. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 779780781782783
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.