Şimdi Ara

İŞTE YENİ OPEL ASTRA! (780. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.642
Cevap
37
Favori
1.785.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 778779780781782
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    J kasa için artık bir güncelleme beklemeyin dizel otomaik k kasada olacak opel kendi ayağına sıkmazsa biraz hafifleyen iyi bir otomatikle eşleşen 136 lık makine benim de tercihim olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Astra j kasa için dizel otomatik 2015 de gelecek denmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: tica

Astra j kasa için dizel otomatik 2015 de gelecek denmişti.

2015 bitmeden k kasa gelmesin=)
    bir çok yabancı kaynak araştırıyorum hiç birinde bu tarz bir haber/bilgi yok. üstelik k kasa nerdeyse üretime hazır durumda. bayiler muhtemelen her konuda olduğu gibi ya bilgisiz ya da kasten yanlış yönlendiriyorlar
  • Kaynak yerli hocam http://www.ototeknikveri.com/Haber/1895/16-dizel-otomatik-astra-insignia-ve-mokka-2015te-turkiyede
    Ben valla buranın yalancısıyım.
    Ama bayiler konusunda haklısınız;ya birşey bilmiyorlar ya da işlerine gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tica -- 26 Kasım 2014; 2:33:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tica

Kaynak yerli hocam http://www.ototeknikveri.com/Haber/1895/16-dizel-otomatik-astra-insignia-ve-mokka-2015te-turkiyede
    Ben valla buranın yalancısıyım.
    Ama bayiler konusunda haklısınız;ya birşey bilmiyorlar ya da işlerine gelmiyor.

muhtemelen 2015 yılında tanıtılması beklenen astra k dan bahsediyorlar.
    hatta tarih vermek gerekirse eylül ayı frankfurt oto fuarı diye de adresleyebiliriz.

• 214 model 14 turbo motor otomatik vites. Sport. + sitil paketi 64350 fiyat istediler.
    daha ucuza alma şansımız yokmu. ve son aylarda han gi modeli kaça aldınız. bilgilendirirseniz sevinirim
  • Arkadaşlar nakit sıkışıklığından dolayı aşağıdaki ilandaki aracımı piyasanın çok altında fiyata satıyorum, aracımın herşeyine kefilim.

sahibinden.com
  • Antalya'dan, 2014 Astra HB 1.6 motor, 136 beygir, dizel, Sport paket 66.900 TL'ye aldım.

Aracın çekişi 320 Nm torkun da etkisiyle muhteşem seviyede. Konfor ve kullanım kolaylığı da cabası..
    Yakıtı evet dizel araclara göre biraz fazla, şuan 7,1 lt civarında şehir içinde. Eee her güzelliğin de bir bedeli var...

Kesinlikle tavsiye ederim, verilen parayı hak ediyor.
  • Merhaba arkadaşlar ;

Astra 1.4 turbo enjoy plus otm hb için 56200 tl Samsun Reis otodan fiyat aldım.
    önerebileceğiniz daha uygun fiyat verebilecek bir bayi var mıdır?
  • Arkadaşlar corsayı satıp 2012 otomatik astra hb sport paket aldık
    birçok özelliğini bilmiyorum
    arka lambaların birinin sis birinin geri vites oldugunu bile az önce öğrendim
    cruise control nasıl kullanılıyor ve sis farı nasıl açılıyor diye soracaktım.
    teşekkürler
  • cankose kullanıcısına yanıt
    Antalya AntOto ile görüşebilirsin. Eminim ki en uygun fiyatı verecektir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: driver_34

Arkadaşlar corsayı satıp 2012 otomatik astra hb sport paket aldık
    birçok özelliğini bilmiyorum
    arka lambaların birinin sis birinin geri vites oldugunu bile az önce öğrendim
    cruise control nasıl kullanılıyor ve sis farı nasıl açılıyor diye soracaktım.
    teşekkürler

Opelin sitesinden kullanım kılavuzunu indirmenizi ve sonuna kadar okumanızı tavsiye ederim.

• http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-acil-ihtiyactan-satilik-194221978/detay arkadaşlar bu aracı almayı düşünüyorum ilk aracım olucak. fiyat nasıldır? sedan tavsiye eder misiniz? yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler....
  • Peki arkadaşlar
    1.6 lt. CDTI -110 HP - 300 tork 3.9 şehir içi mi
    1.6 lt. CDTI -136 HP - 320 tork 4.6 şehir içi mi
    sizce hangisi daha mantıklı?
  • isqwild İ kullanıcısına yanıt
    parada sıkıntı yoksa tabiki 136 beygir kullanırsan gücünden vazgeçemezsin.
    ekonomik olması için 110 hp de yeterli tabiki
  • isqwild İ kullanıcısına yanıt
    J kasa'nın ağırlığı yaklaşık 1,5 ton. Bu ağırlıkta bir aracı hareketlendirebilmek için 110 HP'lik motor yeterli iken 136 HP'lik motor performans vaat ediyor. Seçim kullanıcılara kalmış, araçla çok yük taşımıyorum diyorsanız 110 HP'liği tercih edebilirsiniz. Yok 1500 TL fazla vereyim, daha yeni teknoloji ve güçlü motorum olsun derseniz 136 HP alabilirsiniz.
  • arkadaşlar opel astra sport paket aldım yeni 2014 model. Araç sağ veya sola manevra yaptığında manevra yapılan yöndeki sis farları yanması lazım değilmi.Eğer yanması gerekiyorsa bu özelliği nasıl aktif edebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KTSL28

arkadaşlar opel astra sport paket aldım yeni 2014 model. Araç sağ veya sola manevra yaptığında manevra yapılan yöndeki sis farları yanması lazım değilmi.Eğer yanması gerekiyorsa bu özelliği nasıl aktif edebilirim.

Güle güle kullanın,Astra da öğle bir özellik yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: KTSL28

arkadaşlar opel astra sport paket aldım yeni 2014 model. Araç sağ veya sola manevra yaptığında manevra yapılan yöndeki sis farları yanması lazım değilmi.Eğer yanması gerekiyorsa bu özelliği nasıl aktif edebilirim.

KARAYOLLARI TRAFİK KANUNU (1) (2)(3)

Kanun Numarası : 2918
    Kabul Tarihi : 13/10/1983
    Yayımlandığı R. Gazete : Tarih : 18/10/1983 Sayı : 18195
    Yayımlandığı Düstur : Tertip : 5 Cilt : 22 Sayfa : 687
    .
    .
    .
    .
    Madde 64 – Araçların sürülmesi sırasındaki zorunluluk ve yasaklar aşağıda gösterilmiştir.
    a) Zorunluluklar:
    1. (Değişik: 17/10/1996 - 4199 - 24 md.) Yerleşim birimleri dışındaki karayollarında geceleri seyrederken, yeterince aydınlatılmamış tünellere girerken, benzeri yer ve hallerde uzağı gösteren ışıkların yakılması,
    2. (Değişik: 17/10/1996 - 4199 - 24 md.) Geceleri, yerleşim birimleri dışında karayollarındaki karşılaşmalarda, bir aracı takip ederken, bir aracı geçerken yan yana gelinceye kadar ve yerleşim birimleri içinde, gündüzleri ise görüşü azaltan sisli, yağışlı ve benzeri havalarda yakını gösteren ışıkların yakılması,
    3. Kuyruk (arka kenar) ışıklarının uzağı veya yakını gösteren ışıklar veya sis ışıkları ile birlikte kullanılması,
    Zorunludur.
    b) Yasaklar:
    1. Gece sis ışıklarının; sisli, karlı ve sağanak yağmurlu havalar dışında diğer farlarla birlikte yakılması,
    2. Dönüş ışıklarının geç anlamında kullanılması,
    3. Karşılaşmalarda,ışıkların söndürülmesi,
    4. Öndeki aracı geçişlerde uyarı için çok kısa süre dışında uzağı gösteren ışıkların yakılması,
    5. Yönetmelikte belirlenecek esaslara aykırı olarak ışık takılması ve kullanılması,
    6. Sadece park lambaları ile seyredilmesi,
    Yasaktır.
    (Değişik: 21/5/1997 - 4262/4 md.) Bu maddenin birinci fıkrasının (a) bendinin (1) ve (3) numaralı alt bentleri ile (b) bendi hükümlerine uymayanlar 1 800 000 lira, birinci fıkrasının (a) bendinin (2) numaralı alt bendi hükümlerine uymayan sürücüler 3 600 000 lira para cezası ile cezalandırılırlar.
    Araçların yüklenmesi:

• Arkadaslar ben de 2012 model 1.4turbo sport+stil paket lpg li aracimi alarak araniza katildim. Onceki aracim 2005 H kasaydi. Opeli seviyorum :) arac inanilmaz keyifli konfor neymis simdi anladim diyorum kendi kendime ama tabi bu isin siniri da yok, kendi bindigim araclar icin soyluyorum bunu asla baska araclarla kiyaslamak icin degil :) fakat hosuma gitmeyen tek birsey var simdilik. O da, H kasadaki ses sistemi sanki bundan daha iyiydi yani soyle anlatiyim; j kasada ses hafif boguk gibi cikiyo berrak net temiz bir ses almiyorum. Radyo dinledim simdilik ama diger aracinmda da agirlikli radyo dinliyodum zaten. Tone ayarlarini falan hep yaptim kurcaladim falat istedigim sonucu almadim. Bu konuda sizler de karsilastirmalarinizi yazabilir misiniz? Sayg.

• 
Sayfa: önceki 778779780781782
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.