Şimdi Ara

Sorun Çözüldü Gibi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşın IE'si internete bağlanamıyor ama msn açılıyor, sorun nelerden olabilir? Olası ihtimalleri buraya yazarsanız arkadaş bakabilir, cevap bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paramedik 112 -- 1 Şubat 2007; 17:46:40 >

• firewall kullanıyorsan onu kontrol et. internet exporer ın ayarlarına da bir bak. çevirim dışı çalış aktif durumda olabilir.
  • sistem geri yükleme yapacak arkadaş, sanırım çözülür sorun. yine de teşekkürler
  • aynı sorun dün benim başıma geldi msn girmi ama benim ki nette de firefoxla giriyom format mı caksam acaba
  • cookie leri temizleyin düzelebilir..benimde mynet e rapid e vs vs girmiyordu sildim düzelmişti
  • Evet firewall'ı kontrol edin. Bir de Araçlar > İnternet Seçenekleri > Bağlantılar'dan bağlantıya çift tıklayın ve "Ayarları otomatik olarak algıla" deyin. Belki bir ihtimal düzelebilir.
  • sağolun arkadaşlar, çok teşekkür ederim. sorun çözüldü. sistem geri yükleme yaptı arkadaş, ama şimdi " aygıtta ayrıcalık oluştu " diyormuş. şimdi de onu halletmeye çalışıyoruz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.