Şimdi Ara

25 bin TL'ye kadar araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Önceden konu açmıştım aracım perte çıktı diye gören arkadaşlar vardır. Kaskodan sanırım bu hafta icinde 23 bin TL gelicek. Bende araç arayışına girdim tekrardan. Düşündüğüm araçlar arasında hangisini seçmeliyim? (ikinci eldeki deger kaybı kaygısı yok)

1. 1.3 Multijet 3Kapi Grande Punto(eski aracım ve özellikle tekrar almayı düşünüyorum)
    2. 1.5 dCi Clio 3
    3. 1.4 TDI eski kasa ancak makyajlı Fiesta
    4. Eski ya da yeni kasa 1.3 Corsa
    5. Premium 207 veya 307
    Bunlar arasında en çok istediğim tabi ki Grande Punto.
    5 kapı araçlar için bütçeyi 30 bin yapma şansımda var. Buna göre öneri verirseniz çok memnun olurum. Aradığım özellikler;

1. HB olmalı
    2. Dizel olmalı
    3. Güvenlikli olmalı (Airbag,esp tarzı)
    4. Model yılı 2005 üstü olmalı(araca göre istisna yapılabilir)

Bunlara göre araç önerebilirseniz ve fikirlerinizi belirtiseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam bence içlerinden en yakışıklı 307 ve punto var. Punto kullanmışsınız temiz 307 bulursanız alın hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: superchargerAgea

Hocam bence içlerinden en yakışıklı 307 ve punto var. Punto kullanmışsınız temiz 307 bulursanız alın hocam

Hocam benim gönlümde Punto'dan yana ancak bir an önce almak istiyorum ve şu aralar temiz Punto bulamıyorum. 307 düşünülebilir ancak paketleri hakkında bir bilgim yok, boş araç almak istemiyorum. Sanırım premium paket düşürmeyi beklemeliyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1881-193∞

quote:

Orijinalden alıntı: superchargerAgea

Hocam bence içlerinden en yakışıklı 307 ve punto var. Punto kullanmışsınız temiz 307 bulursanız alın hocam

Hocam benim gönlümde Punto'dan yana ancak bir an önce almak istiyorum ve şu aralar temiz Punto bulamıyorum. 307 düşünülebilir ancak paketleri hakkında bir bilgim yok, boş araç almak istemiyorum. Sanırım premium paket düşürmeyi beklemeliyim.

Cv Films 307 incelemesi var hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: ZETEC SE

Şaka makinesi;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-ford-focus-colection-115-ps-temiz-duzgun-masrafsiz-sorunsuz-276889498/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-dizel-temiz2004-focus-314630262/detay

Hocam Focus'un bu kasası hiç hoşuma gitmiyor, ayrıca 1.8 araba altından kalkamam diye düşünüyorum.

• Zevk meselesi, bende hastasıyım.
    Bunarın 2.0 st lerinde 170 nm filan tork varken bu 1.8lerde 250nm var bi çiple canavara dönüşebilir. Neyse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZETEC SE

Zevk meselesi, bende hastasıyım.
    Bunarın 2.0 st lerinde 170 nm filan tork varken bu 1.8lerde 250nm var bi çiple canavara dönüşebilir. Neyse

Hocam öyle performans meraklısı değilim, dışından ziyade iç kısmı çok eski duruyor. Açıkçası eski aracımın kokpitini vs. beğeniyordum. İç kısmı yüzünden 207 ve 307'lere önyargıyla yaklaşıyorum.
  • Fiesta 1 aydır kullanıyorum. Eksileri : Kasislerde çukurlarda dikkat, sert süspanson, ve bununla beraber sert kullanım. Artıları: Yakıt cimrisi, yol tutuş, geniş ve sevimli iç hacim, atak motor. Sonuç: memnuniyet..
  • quote:

Orijinalden alıntı: nexomer

Fiesta 1 aydır kullanıyorum. Eksileri : Kasislerde çukurlarda dikkat, sert süspanson, ve bununla beraber sert kullanım. Artıları: Yakıt cimrisi, yol tutuş, geniş ve sevimli iç hacim, atak motor. Sonuç: memnuniyet..

Eski kasa mı hocam?
  • Dediğin kasa hocam. 2007. Uzun yolda sıkmıyor buarada 100 tl mazot ile 400 -450 km garanti :) abs güvenlik donanımı + çelik cant collection modelinde var. Geriye kalan en yaygın model comfort.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nexomer -- 23 Temmuz 2016; 23:02:13 >
  • Grande Punto
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skayn

Grande Punto

İlk seçeneğim hocam ancak 3 kapı şu an piyasada pek yok.
  • Vw golf 4 comfortline TDI

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PoloClassic75

Vw golf 4 comfortline TDI

Hocam VW düşünmüyorum ayrıca bu yaşta çok yüksek kilometre Golf'ler var. Teşekkür ederim yine de.
  • grande punto iyi arabadır, ekonomiktir, yakışıklıdır. sen puntodan şaşma hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.