Şimdi Ara

Metro Serisinin Yapımcısı Sessizliğini Bozdu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •    Metro 2033 ve Metro Last Light ile oldukça iyi işler çıkaran 4A Games uzun süren sessizliğin ardından kendilerini gösterdi.

Sosyal medya üzerinden bir fotoğraf ile açıklama yazısı paylaşan geliştirici ekip 4A Games; "Herkese merhaba, evet biz hayattayız." şeklinde giriş yaptı ve 2 tane proje üzerinde çalıştıklarını, onları en son gördüğümüzden bu yana daha da büyüdüklerini, yeni bilgilerin olabildiğince yakın zamanda geleceğini belirtti.

Kim bilir belki de kendilerini bu Gamescom'da görebiliriz.

• Oooo reisler yaşıyormuş, baktı yapımcı firma bunlar kafayı bozdu heralde 2 yıldır karayipler de geziye çıkarmışlardı. Şimdi dönmüşler :D

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Hayatımda gördüğüm en iyi oynanışa sahip bir fps serisi idi hikayesi bambaşka zaten çok umitliyim bu ekipten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sessiz olandan korkucaksın diye boşuna demiyorlar. Bekleyip görücez hadi bakalım :)

• Favori geliştiricilerimden kendileri. Metroyu ağzı açık oynayıp sayelerinde kitabını bile okumuştum. Gamescomda patlatırlar duyuruyu inş.

• bu metroyu bu kadar abartmayın
  • Metronun yanı sıra yeni bir IP bekliyorum bunlardan . Umarım en az metro kadarda başarılı bir oyun yaparlar . Bu ekibe güvenim tam .

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

bu metroyu bu kadar abartmayın

Peki efendim
  • Metro-F.E.A.R bunlar gibi yapımların tadı çok hoş oluyor be.daha çok gelmeli bu tür oyunlar
  • Metro 2023 ciksin istanbulda gecsin

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • İlk iki oyunun tadı damağımda hala.Üçüncüsü de gelirse tadından yenmez.

• başlık magazin haberi gibi, birilerine laf soktular sandım
  • Hala açık dünya FPS Metro Universe'ü bekliyorum. İnşallah duyrulacaklardan birisi budur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Babblebabble

Hala açık dünya FPS Metro Universe'ü bekliyorum. İnşallah duyrulacaklardan birisi budur.

Hocam ağzından yel alsın ne açık dünyası bir oyunun açık dünya olması demek saçma sapan oraya git buraya git birbirinin aynısı görevleri yapmamız demek açık dünya bir metro oyunu tamamen oyunun bütün etkisini alır umarım çıkacak 3. metro oyunu diğer 2 oyunun izinden gider.
  • Yeni geliştirecekleri oyunu merakla bekliyorum. Metro serisine dahil olmasa bile iyi bir oyun olacağına eminim, bu arada firmayı takdir etmemin diğer sebebi de adamlar zor durumlarda böyle oyunlar geliştirmeyi bildi. PC için parça alacak paralarını geçtim ısınma ve elektrik faturalarını bile ödemeyecek durumda böyle oyunlar sundular. Attıkları resimden durumları düzeldi diye tahmin ediyorum, hak ediyorlar zaten.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.