Şimdi Ara

Ttnetin download paketi var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar. Ben 50 gb AKK paketi kullanıyorum. 150gb'lik dosya indirmek istiyorum. Acaba download'a özel 2-3 günlük kullanabileceğim bir paket var mıdır?( Ekstra ücret öderim. Paketlerden bunla ilgili bir şey göremedim. Turk telekom kullanıyorum.)

• Ek kota paketleri var onları alabilirsin.Müşteri hizmetleri ile görüşürsen yardımcı olacaklardır.
    Ama eğer 3 Mb/Sn(400 kb/sn) ile indirmek istersen 100 gb dosyayı yaklaşık 100 saatte indirirsin buda 4 gün 4 saat demektir tahminimcedir.(Tabi elektrikler gitmez , internetiniz kopmaz ve sunucu ile aranızda kopukluk yaşamazsanız.
    Halen 50 Gb ile yetinen insanları görünce üzülüyorum 150 gb akk'ye 59 TL veriyorum hemde taahhütsüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NitroNos -- 19 Temmuz 2016; 14:36:21 >
  • Valla yetinmek derken tek internet sağlayıcı ttnet ve el mahkum. Altyapı eski, bakan yok, ufak şehir ne yapalım :(
    Ek kota paketlerini internetten bulamadım linki varsa paylaşır mısın?
  • Süperonline ve uydunet de var. Ttnet'de ek kota satışı yok kota isteyince üst paket tek almaya yönlendiriyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.