Şimdi Ara

>>MOTO ROKR E2 İNCELEMESİ VE ROKR E2 PLATFORMU<< (148. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.814
Cevap
1
Favori
339.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şuan V4 kullanmaktayım menüler çok hızlı fakat oyunlara ve uygulamalara çok yavaş giriyor(titaniuma göre) pek bi sorunu yok h.kartındaki skinleri görmüyor sadece... birde şarj hiç uzun gitmiyor bu çok kötü oldu:S
  • quote:

Orjinalden alıntı: ferdy

şuan V4 kullanmaktayım menüler çok hızlı fakat oyunlara ve uygulamalara çok yavaş giriyor(titaniuma göre) pek bi sorunu yok h.kartındaki skinleri görmüyor sadece... birde şarj hiç uzun gitmiyor bu çok kötü oldu:S

GERIYE NE KALDI DOSTUM
  • dostum sen titan kullanıyorsun dimi...
    v4 ü kur farkı anlarsın sadece eksileri bu inan artıları eksileri unutturuyor...

quote:

Orjinalden alıntı: ANGRY1985

quote:

Orjinalden alıntı: ferdy

şuan V4 kullanmaktayım menüler çok hızlı fakat oyunlara ve uygulamalara çok yavaş giriyor(titaniuma göre) pek bi sorunu yok h.kartındaki skinleri görmüyor sadece... birde şarj hiç uzun gitmiyor bu çok kötü oldu:S

GERIYE NE KALDI DOSTUM
  • Demek istediğini anlamadım.V4 titaniumdan acayip hızlı. Oyunlara girerken de hızlı.Menüde zaten hızlı.Only You nun avantajı zaten hız.Titaniumunsa batarya ömrü..Çünkü titaniumda overclock yapılmamış.Bende only you kullanıyorum müzik dinlemediğim vakitler downclock yapıyorum.52-208-312 mhz değerlerde kullanıyorum.Menü hızını o kadar etkilemiyor (zaten OCun esas amacını müzikçalardaki takılma bugını engellemek diye düşünüyorum.)Ama tabii OClu haliyle performans ve stabilite artıyor.Java benchmark uygulamasıyla telefonu test edebilirsiniz.Yine de müzikçalara ihtiyaç duymadığım vakitler (rockbox kullanırken mesela) batarya ömrü artsın diye titanium fwinin içinden çıkan apmd dosyalarından en düşük olanı kullanıyorum.apmd dosyasını unKnown/my_Favora atın.Telefonu kapatıp açın artık sizin de batarya ömrünüz artsın
    V4 gerçekten hızlı kaleidoscopesuz olanı.

• arkadaşlar zmplayer 30 fps li bir film için super converterdan 320:240 15 fps 480 bitrate ayarlarını kullanıyorum ama biraz daha akıcı gibi de gelse yine de takılalar hissediliyor şu zmplayer da hiç takılmadan izleyebiliyorum diyen var mı acaba eğerki varsa paylaşabilirmi cunku onca ayar denedim hiç biri tutmadı :(
  • 53 sayfaya düşmüşüz yine
  • quote:

Orjinalden alıntı: alper tunga
    arkadaşlar zmplayer 30 fps li bir film için super converterdan 320:240 15 fps 480 bitrate ayarlarını kullanıyorum ama biraz daha akıcı gibi de gelse yine de takılalar hissediliyor şu zmplayer da hiç takılmadan izleyebiliyorum diyen var mı acaba eğerki varsa paylaşabilirmi cunku onca ayar denedim hiç biri tutmadı :(

DiVX yada XviD için *.avi uzantısını seç.
    320*240
    24fps(23.976)
    video 384 kbps
    ses 64 kbps 48000 kHZ
    en son encode(çevir) de, DiVX(DX50 yadaDX6 yı seçmen gerek.) yada XviD ikisinden birisini seç.

Bu ayarları SUPER programında yap içine hangi videoyu format farketmeksizin at hepsini bu ayarlarda sırasıyla çevirsin.
    Bu ayarlarda son derece tatmin edici, akıcı oynatıyor, sadece çok hızlı sahnelerde zorlanmalar oluyor buda divx formatının kendi sorunudur.

burdan
    http://forum.donanimhaber.com/m_11803015/mpage_3/key_//tm.htm#12857989
    veya
    http://forum.donanimhaber.com/m_11803015/mpage_2/key_//tm.htm#12857989

>>MOTO ROKR E2 İNCELEMESİ VE ROKR E2 PLATFORMU<<

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 26 Ocak 2008; 21:01:37 >

• quote:

Orjinalden alıntı: garip-

53 sayfaya düşmüşüz yine

Bıktım bu değişiklikten, yine forumun içindekiler sayfasındaki yönlendirmeler yanlış sayfalara gidecek..
    Dövecem bu yöneticileri..

• rsd programının linkini bulamadım arkadaşlar... forum çok karışmış... birileri bana sayfa linkini yada yeni upload verebilir mi? fw atma sayfasındaki link ölü... teşekkürler...
  • sağol birolayd senin önerdiğin değerlerde iyi bir şekilde izlebiliyorum videoyu .şu konuda da haklısın ki çok hızlı sahnelerde zorlanıyor :( ama gözardı edilebilir :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: MyErdinc

rsd programının linkini bulamadım arkadaşlar... forum çok karışmış... birileri bana sayfa linkini yada yeni upload verebilir mi? fw atma sayfasındaki link ölü... teşekkürler...

Hesabımdaki bilgi;
     >>MOTO ROKR E2 İNCELEMESİ VE ROKR E2 PLATFORMU<<

Linkler ölü değil. Ay sonunda düzelmesi gerek..
    Hesabımda aylık çok fazla download mı ne varmış, sanırım ondan dolayı. Ayın başında düzelmesi gerek.

Alternatif LİNK
    http://rapid share.com/files/86845837/RDSlite_MotorolaROKRE2biroldh.rar.html
    veya
    http://rapid share.com/files/86851746/RDSlite_MotorolaROKRE2biroldh.rar

ALTERNATİF LİNK
    http://rapid share.com/files/68123142/E2_HAZIR_sistem_birolayd_deneme2.rar

Arkadaşlar elinde olan dosyaları alternatif başka sitelere yükleme(upload) yaparsanız onları ilgili sayfaya ileride ekleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 26 Ocak 2008; 22:35:36 >

• allah razı olsun ağabey...

benim hiç RDSLite'ım olmadı biliyon mu?
  • bir soru: telefonumuzu garanti kapsamında tamire götürmek için hangi fw indirilip kurulmalı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyErdinc -- 27 Ocak 2008; 1:18:55 >
  • arkadaşlar fw atmayı denedim hata verdi... aynen yazıyorum...

Phone is not compatible with multi-interface super-file.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MyErdinc

arkadaşlar fw atmayı denedim hata verdi... aynen yazıyorum...

Phone is not compatible with multi-interface super-file.

telefonun driver'larını tam olarak yükledin mi?
  • belkide arkadaş vista kullanıyor ondanda boyle bır hatayla karşılaşması olası.
  • arkadaşlar sorunu çözdüm.... ilk boot ekranından yükleme yapınca oluyor bende... sistem xp pro service pack 3, işte... ikinci ekrandan olmuyor...
    only u v4 ü yükledim... şimdi mpg programı nasıl yüklücem onunla uğraşıyorum... rockbox kullanmak için sabırsızlanıyorum...
  • arkadaşlar mpkg programlarını nasıl kuracağız tele... kafyı yicem...
  • direk kurulmamıs programı at hafıza kartına telden o dosyaya gir ve kurulsun bu kadar...
  • ya arkadaşlar şu swf olayını bi yapamadım e680 flash player kudum olmadı acılmıyor hakın arın kardeşimiz burada yazışmış bi baksanızhttp://motohell.com/index.php?topic=1417.0
  • 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.