Şimdi Ara

>>MOTO ROKR E2 İNCELEMESİ VE ROKR E2 PLATFORMU<< (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.814
Cevap
1
Favori
339.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ZMplayer kur o zaman videoları gösterir

Kurarak denerim ama anlamadıım su var bu tel orjinal yazılım geldiin de dorudan oynatması gerekli deiL midir bu tür dosyaları
    illa Zm player yükledikten sonra mı geçerli olur bu vidyolar ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: cmert

quote:

Orjinalden alıntı: adigehalil

uzun süredir e2 almak istiyordum. fiyat bu denli cazip olunca bende estore'dan verdim siparişi.

sağlam bir siemesçiyi daha kaybettik, ne yapalım siemens mobile utansın
    bende 1 haftadır araştırıyorum vecihaz hakkında kafamda soru işareti kalmadı.ay başında bir e2 im neden olmasın

siemens bölümü bu tarafa kaıyor galiba değerli bir arkadaş daha katılıyor aramıza

• durun ya hemen aranıza katıverdiniz ... daha aybaşı gelmedi
  • Arkadaslar ZmPlayer hangi Fw sürüm ile calısıo acaba
    Tel. i aldıımdan itibaren mpeg-avi-wmv gibi destekledii formatları calıstırmadım
    Bunlar için infernox Zm i önerdi tel ilk aldıım sürümde halen...
  • Beyler kolpa olmayan alışveriş sitelerinde ortalama kaç YTL'den satılıyo bu makinanın sıfırı.
  • ben dün kadzenin son fw sini yükledim zmplayeri yeni yükledim harika çalışıyor mvm film attım sadece se çalıştı divix attım güzel çalıştı diğer formatları denemedim.
    quote:

Orjinalden alıntı: A.R.G.

Arkadaslar ZmPlayer hangi Fw sürüm ile calısıo acaba
    Tel. i aldıımdan itibaren mpeg-avi-wmv gibi destekledii formatları calıstırmadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suat buhur -- 18 Eylül 2007; 14:27:12 >
  • Ok ilk olarak Fw yüklemem gerekecek o haLde
    Bir de son kuLLandıın sürümü eer link ler sen ii olur bnm için...
    quote:

Orjinalden alıntı: suat buhur

ben dün kadzenin son fw sini yükledim zmplayeri yeni yükledim harika çalışıyor mvm film attım sadece se çalıştı divix attım güzel çalıştı diğer formatları denemedim.
    quote:

• http://www.e2mod.com/content/category/4/13/26/ işte burdan seç beğen indir fw lwer burda ilk sayfaya bak orda herşeyi bulabilirsin
    quote:

Ok ilk olarak Fw yüklemem gerekecek o haLde
    Bir de son kuLLandıın sürümü eer link ler sen ii olur bnm için...
    quote:

Orjinalden alıntı: suat buhur

ben dün kadzenin son fw sini yükledim zmplayeri yeni yükledim harika çalışıyor mvm film attım sadece se çalıştı divix attım güzel çalıştı diğer formatları denemedim.
    quote:

• Arkadaşlar orjinal fw versiyonunu ve langpack versiyonunu yazabilirmisiniz?Fw biliyorum ama orjinal türkçe dil paketine ihtiyacım var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: erhaninho_cArsi

Beyler kolpa olmayan alışveriş sitelerinde ortalama kaç YTL'den satılıyo bu makinanın sıfırı.

hepsiburada.com dan almıştım 670 ytl ye.. Şuan ise hepsiburada.com da 290 ytlden satılıyor.. Ürün bitmişti yine geldi, şimdi yine bitmiş.. Haftaya gelir yeniden. ortalama olarak iyi bir sitedir.. Diğer sitelerde anlamadım gitti hala 420-650 ytl arasında satılıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 18 Eylül 2007; 17:03:45 >
  • Orjinalden alıntı: biroldh

Arkadaşlar 2. sayfada forum için içindekiler kısmını oluşturdum. Herkes ne nerede diye bilsin, kolayca bulsun diye yaptım.Zamanla da güncelleyeceğim. Bakmanızı tavsiye ederim...

FORUMUN İÇİNDEKİLER

FORUMUN İÇİNDEKİLER (içindekiler kısmına gitmek için TIKLA)

• ya ben şu kök dizine erişme işini yine yapamadım.Bu sefer telnet ile bağlanıp root olarak giriş yapıyorum tamam güzel.Fakat i.e.'de adres çubuğuna \\192.168.16.2 yazdığımda bulunamıyor filan diyo.root iken dir komutunu verdiğimde de system dosyası filan yok.Buyrun bi ekran görüntüsü koyayım.

Herşeyi denildiği gibi yaptım, niye olmuyor anlamıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: batuhantasli
    ya ben şu kök dizine erişme işini yine yapamadım.Bu sefer telnet ile bağlanıp root olarak giriş yapıyorum tamam güzel.Fakat i.e.'de adres çubuğuna \\192.168.16.2 yazdığımda bulunamıyor filan diyo.root iken dir komutunu verdiğimde de system dosyası filan yok.Buyrun bi ekran görüntüsü koyayım.

Herşeyi denildiği gibi yaptım, niye olmuyor anlamıyorum.

Tel takılı olacak BS a. ilk başta "inetd Daemon"u (gülen yüz) çalıştırdıktan sonra ms dos ageçmelisin..
    Demişim ki;
    quote:

Çok kullanacağımız bir hile "telnet" in yanına yazdığımız kod varya işte herhangi bir klasör açın BS da
    \\(telnet in yanına yazdığımız ip no)\system yazın(benimki bu \\192.168.16.2\system) enter a basın işte klasör halinde E2 nin içi... DİKKAT:Yukarıdaki köküne erişimi yapmadan bu hileyi kullanamıyorsunuz, bir kere yapınca bazen tekrar yapmanız gerekmiyor, teli sonradan tekrar BS takıp direk hile kullanırsanız çalışmazsa, yine msdos taki işlemleri yapmalısınız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 18 Eylül 2007; 22:36:56 >

• tamam da zaten öyle yaptım.Yani telefonu bağladım bilgisayara, inetd'yi çalıştırdım iki kere dütdürü sesi geldi.sonra da telnet ile giriş yaptım.
  • quote:

tamam da zaten öyle yaptım.Yani telefonu bağladım bilgisayara, inetd'yi çalıştırdım iki kere dütdürü sesi geldi.sonra da telnet ile giriş yaptım.

Büyük ihtimal sürücüleri otomatik kur dedin BS da yanlış sürücüleri kurdu.. Elle teker teker göstermen gerekirdi..
    quote:

telefondan ana menü/ayarlardan/bağlantılar/USB ayarları/USB net i seçin....Rokr E2 nizi BS a takın sizden sürücü isteyecektir.. Bu saydaki sürüleri indirin..http://www.e2mod.com/content/view/14/27/ "older" yazan sürücülerin içinde gerekli usb sürücüleri var onu kullanmanız gerek.. DİKKAT: diğer "new 2.6" diyen sürücüleri gösterip onlarla tanıtım yaparsanız hatalı yanlış olan sürücüler yüklenecek ve işinizi yapamayacaksınız ona göre dikkat edin... Tanıtımlar bitince,

Bunu dene teli başka USB ye tak senden yeniden sürücüleri istesin. Hala sürücü istemiyorsa sürücüleri kendin BS dan kaldırman gerekiyor..

• Yok eski sürücüleri kurdum.kendim belirttim dosyaların yerini.
  • quote:

Yok eski sürücüleri kurdum.kendim belirttim dosyaların yerini.

???? fw ile alakalı olabilir belki aklıma başka bişi gelmiyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: biroldh

quote:

benim de aklıma o geldi sanırm en son seçenek o kalıyor.ROKR Ultimate ile bu sorunu yaşayan var mı ? Eğer yazarsanız bağlanıp bağlanamadığınızı çok sevinirim.
  • quote:

quote:

quote:

benim de aklıma o geldi sanırm en son seçenek o kalıyor.ROKR Ultimate ile bu sorunu yaşayan var mı ? Eğer yazarsanız bağlanıp bağlanamadığınızı çok sevinirim.

Rokr ultimate var sorunsuz bağlandım
  • infernox neden satıosun yapma ya:( ben daha yeni aldım,elime alamadım gerçi kargoda şu an zaten kafamda bi dünya soru işareti oluştu pişman olmam umarım...

quote:

Orjinalden alıntı: infernox

quote:

quote:

quote:

Rokr ultimate var sorunsuz bağlandım

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.