Şimdi Ara

Download/Uploadım uçtu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben TürkTelekom kullanıcısıyım normalde her ay sonu yaklaşık 150gb download max. 10gb upload yapmış oluyorum ama nedense bu ay daha 25'i ve download 300gb upload 31gb acayip olansa hiçbir şekilde bu kadar download ve upload yapmadım bu ay indirdiğim oyun boyutu 80gbyi geçmiyor ve internette 360p dizi izlemekten başka yaptıgım pek birşeyde yok sizce bunun sebebi ne olabilir? 100gb akk yi ayın 8 inde falan bitirmişim

•  Download/Uploadım uçtu
    Şunu yükliyim arkdşlar burda zaten bi uçurum olduğu belli oluyo
  • Bilgisayarınızda virüs olabilir, ağ bağlantılarından gelen giden paket bilgilerine bakın devamlı olarak veri gönderiyorsa virüs vardır muhtemelen
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1OO1

Bilgisayarınızda virüs olabilir, ağ bağlantılarından gelen giden paket bilgilerine bakın devamlı olarak veri gönderiyorsa virüs vardır muhtemelen

Forumda bi konuya daha denk geldim aynı soruyu 15 20 kişi daha yaşamış sağlayıcı kaynaklı olabilirmi bu
  • tristnam kullanıcısına yanıt
    Azcık noktalama işareti koysanda okuyabilsek.
  • Eğer interneti sadece 1 cihaz kullanıyorsa bilgisayarına netmeter programı kur ne kadar download ve upload yaptığını gösterir.Tabi gelecek aydan itibaren takip edeceksin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.